koraspl
koraspl
  15 sierpnia 2009 (pierwszy post)

W dniach 15-23 sierpien odbywac sie beda na stadionie Olimpijskim w Berlinie 12 Lekkoatletyczne MS.
Z racji ze nikt nie kwapil sie zalozyc tematu o tej dosc znaczacej imprezie w swiecie sportu postanowilem ow temat zalozyc.Mysle ze pytania sa zbedne.Temat sluzy do ogolnej dyskusji na temat mistrzostw.

krzychu7818
krzychu7818
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Włodarczyk musi popracować nad psychiką, bo ta kontuzja nie miała prawa się zdarzyć


no właśnie , troche nie odpowiedzalne zachowanie , rozumiem rekord świata i w ogóle ale emocje trzeba hamować , a tak doznała bezsensownej kontuzji i do końca konkursu tylko mogła biernie przypatrywać sie jak rywalki rzucają
Freddie2007
Freddie2007
  22 sierpnia 2009

Anitka wiadomo że z Wlkp i że ma związki z Lesznem:ziober2:

A Szaranowicz z Jóźwikiem się podniecali? Bo nie widziałem na żywo rzutu:lol:

FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mogła biernie przypatrywać sie jak rywalki rzucają

i ciekawe co by było gdyby ktoras ją "przerzuciła" , płacz i lament
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
krzychu7818
krzychu7818
  22 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: i ciekawe co by było gdyby ktoras ją "przerzuciła" , płacz i lament


no niemka była tuż tuż , jeszcze jedna kolejka jakby była to mogło by być róźnie

mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no niemka była tuż tuż , jeszcze jedna kolejka jakby była to mogło by być róźnie

Nie ma co gdybać. Faktem jest to, że postąpiła lekkomyślnie, ale faktem jest również to, że do Polski wróci jako mistrzyni świata i zamiast zarzucać jej "błąd" cieszmy się i radujmy
krzychu7818
krzychu7818
  22 sierpnia 2009

ale wybór sportowca roku 2009 będzie ciekawy :)

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  22 sierpnia 2009

Rzut młotem kobiet, cóż za dziwna dyscyplina, pamiętam jak w lutym dowiedziałem się od Krzycha, że nie żyje Skolimowska to myślałem, że to już koniec naszych sukcesów w tej dyscyplinie, a tymczasem mamy na kolejnych MŚ złoto i rekord świata.
Coś niebywałego.

Naprawdę Polska okazuje się lekkoatletyczną legendą i spośród krajów, które nie mają wybitnych gwiazd prezentujemy się zdecydowanie najlepiej :)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: kurzcze ja znalazlam na wiki ze w Atlancie byli na 6

więc myślę o innej imprezie :woot:
...Ignorance is bliss...
Freddie2007
Freddie2007
  23 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Naprawdę Polska okazuje się lekkoatletyczną legendą i spośród krajów, które nie mają wybitnych gwiazd prezentujemy się zdecydowanie najlepiej :)

Pływacką potęgą tez byliśmy a gdzie teraz jesteśmy:ninja:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 sierpnia 2009

to co napisze może być trochę kontrowersyjne ale..

może przed każdą wielką imprezą powinna/powinien tragicznie umrzeć jakiś nasz reprezentant by resztę natchnąć duchem walki :woot:

złota czarna myśl

Skolimowska [*] - Mistrzostwa dla Niej :tak:

...Ignorance is bliss...
krzychu7818
krzychu7818
  23 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pływacką potęgą tez byliśmy


ale to jedynie w mistrzostwach Europy , w mistrzostwach świata nigdy tyle medali nie zdobyliśmy

FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  23 sierpnia 2009
RexMundi
RexMundi: może przed każdą wielką imprezą powinna/powinien tragicznie umrzeć jakiś nasz reprezentant by resztę natchnąć duchem walki

puknij się :cozagopek:
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  23 sierpnia 2009
RexMundi
RexMundi: złota czarna myśl
chora mysl
wystarczy, że nie ma już
Arka Golasia[*]
Agaty Mróz[*]
Kamili Skolimowskiej[*]
strasznie drastyczny pomysl
a kto niby ma być nastepny
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: puknij się

:puka się:

FackMiMi
FackMiMi: wystarczy, że nie ma już Arka Golasia[*] Agaty Mróz[*] Kamili Skolimowskiej[*]

nie powinni wcale nas opuszczać :tak:
po Agacie to płakałem :smutny:

FackMiMi
FackMiMi: a kto niby ma być nastepny

hmmm.. :woot:
Małysz :D
...Ignorance is bliss...
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  23 sierpnia 2009
RexMundi
RexMundi: hmmm.. Małysz :D

ta a Zakopane dostanie wtedy letia olimpiade do organizacji
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.