koraspl
koraspl
  15 sierpnia 2009 (pierwszy post)

W dniach 15-23 sierpien odbywac sie beda na stadionie Olimpijskim w Berlinie 12 Lekkoatletyczne MS.
Z racji ze nikt nie kwapil sie zalozyc tematu o tej dosc znaczacej imprezie w swiecie sportu postanowilem ow temat zalozyc.Mysle ze pytania sa zbedne.Temat sluzy do ogolnej dyskusji na temat mistrzostw.

thomas893
thomas893
  22 sierpnia 2009

i jest złoto :mrgreen:

FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  22 sierpnia 2009

Jamajczycy mnie rozczarowali liczyłam na rekord świata:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  22 sierpnia 2009

Coś wspaniałego :D Brawo Anita :brawo:

FackMiMi
FackMiMi: Jamajczycy mnie rozczarowali liczyłam na rekord świata


Nie wiele brakowało :P
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiele brakowało :P

najwazniejsze że USA poległo:diablica:
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
boleslawianin
boleslawianin
  22 sierpnia 2009

Swietny występ Polki :)

to piekne ze po tak tragicznej smierci Skolimowskiej teraz Polka wygrywa zloto z rekordem swiata, powinna jej zadedykowac ten medal

szkoda tej "frajerskiej" kontuzji ale najwazniejszy jest sukces :) brawo brawo

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  22 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: najwazniejsze że USA poległo


Byłem zdziwiony ze ich nie było w finale ... ponoć odpadli w półfinale :szok2: z tego co mówił Szaranowisz :mrgreen:

Jestem pewny ze gdyby nie ta kontuzja to Anita poprawiłaby ten jeszcze rekord świata .. :tak:
koraspl
koraspl
  22 sierpnia 2009

Prawde mowiac nie ogladalem wystepu Wlodarczyk:and:
Bedac szczery wybralem picie alkoholu heh
Wielki wynik szkoda ze nie rzucila 78 metrow ale bylo blisko :D

WueRZet
WueRZet
  22 sierpnia 2009

I ślicznie :rock:
Chociaż do końca kur***em przed telewizorem na fakt, że Niemka choćby się miała zesrać to przerzuci naszą. Bo jakby tak się stało dosłownie rzuciłbym czymś w telewizor :ninja:

Jutro 9 dzień. Ale 9 medalu chyba nie będzie. Lisowczycy Ci to już nie to co kiedyś :smutny:

No i łyżka dziegciu. Włodarczyk musi popracować nad psychiką, bo ta kontuzja nie miała prawa się zdarzyć :nie:

FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Byłem zdziwiony ze ich nie było w finale ... ponoć odpadli w półfinale

ta przekroczenie strefy zmian, a u pan kontuzja Lee, ogolnie slabo zmienialy i by sie nie wyrobily tez, to sie dziewczyna polozyla na tartan

Konto usunięte
Konto usunięte: Szaranowisz

pzdr
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jutro 9 dzień. Ale 9 medalu chyba nie będzie.

A co z Lewandowskiem? :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
boleslawianin
boleslawianin
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Włodarczyk musi popracować nad psychiką, bo ta kontuzja nie miała prawa się zdarzyć

Mysle ze taka kontuzja w euforii radosci zdarza sie raz na tysiac przypadkow
pech no pech, coz wazne ze zloto

gorzej jak przez tą kontuzje omineloby ją podium :ninja:
ludzie zmieszali by ją z blotem
WueRZet
WueRZet
  22 sierpnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: A co z Lewandowskiem?

Raczej wątpię. Aczkolwiek mogę się jutro zdziwić, nie protestowałbym.
thomas893
thomas893
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No i łyżka dziegciu. Włodarczyk musi popracować nad psychiką, bo ta kontuzja nie miała prawa się zdarzyć

Będzie miała dziewczyna nauczkę na przyszłość ;]

Kurde, 8 medali, kto by się spodziewał :)
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurde, 8 medali, kto by się spodziewał :)

Takich optymistów chyba przed mistrzostwami nie było :nie: ale teraz na każdych kolejnych imprezach lekkoatletycznych ludzie będą wytmagali ciągle więcej, a to może skończyć się fatalnie, ale... na razie jest bardzo dobrze i z tego się cieszmy ^^
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  22 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na razie jest bardzo dobrze i z tego się cieszmy ^^

:rock::lol2:
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.