koraspl
koraspl
  15 sierpnia 2009 (pierwszy post)

W dniach 15-23 sierpien odbywac sie beda na stadionie Olimpijskim w Berlinie 12 Lekkoatletyczne MS.
Z racji ze nikt nie kwapil sie zalozyc tematu o tej dosc znaczacej imprezie w swiecie sportu postanowilem ow temat zalozyc.Mysle ze pytania sa zbedne.Temat sluzy do ogolnej dyskusji na temat mistrzostw.

krzychu7818
Freddie2007
Freddie2007
  19 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://sport.onet.pl/0,1273376,2028376,,mistrzyni_swiata_musi_poddac_sie_testowi_plci,wiadomosc.html

:crylol:
Ja od razu mowilem ze to facet, już w eliminacjach tak mi się wydawało:lol:
krzychu7818
krzychu7818
  19 sierpnia 2009

no ciekawa sprawa . przed mistrzostwami nikt jej(?) nie znał a tu przejechała i złoto

Freddie2007
Freddie2007
  19 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no ciekawa sprawa . przed mistrzostwami nikt jej(?) nie znał a tu przejechała i złoto

Normalnie jak z Stanisławą Walasiewiczówną, która zdobywała medale olimpijskie jako kobieta w sekcji zwłok okazało się że to facet:wtf:
krzychu7818
krzychu7818
  19 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w sekcji zwłok okazało się że to facet


nie tyle facet co obojniak , no ale to temat na jakies biologiczne forum :)

Freddie2007
Freddie2007
  19 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie tyle facet co obojniak , no ale to temat na jakies biologiczne forum :)

Wiem wiem ale dla mnie jak nie baba to facet:lol:
krzychu7818
krzychu7818
  20 sierpnia 2009

Anita Włodarczyk w finale rzutu młotem , kwalifikacja pierwszym rzutem :)

mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  20 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Anita Włodarczyk w finale rzutu młotem , kwalifikacja pierwszym rzutem :)

Musi być medal ;] Polacy rosną w siłę :crylol:
WueRZet
WueRZet
  20 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jako kobieta w sekcji zwłok okazało się że to facet

Nie, że facet, ale posiadała oba rodzaje narządów płciowych :P
krzychu7818
krzychu7818
  20 sierpnia 2009
http://sport.onet.pl/0,0,130679,8,ona_czy_on_mistrzynie_swiata_czeka_test_plci,0,0,fotoreportaz.html

większa galeria

tak na oko to ciężko stwierdzić

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  20 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://sport.onet.pl/0,0,130679,8,ona_czy_on_mistrzynie_swiata_czeka_test_plci,0,0,fotoreportaz.html większa galeria tak na oko to ciężko stwierdzić


na jednym zdjęciu wygląda jak facet, na innym jak kobieta...
z profilu twarzy bardziej kobietę przypomina, od pasa w dół w sumie też...
za to klatka piersiowa i umięśnienie mogą wskazywać na męskie cechy...

pewnie wyjdzie na to, że ma jakieś zaburzenia hormonalne i sprawa pomału ucichnie.

Dodatkowego smaczku sprawie dodaje fakt, że poddaniem Semenyi testowi na rozpoznanie płci, mocno zbulwersowane są władze jej państwa.

Konto usunięte
Konto usunięte: posiadała oba rodzaje narządów płciowych :P


niektórzy to mają fajnie :lol2:
a na poważnie, to chyba jednak w takich przypadkach zawodnicy/czki powinni startować w zawodach dla mężczyzn, żeby nie budzić dodatkowych kontrowersji.a

Konto usunięte
Konto usunięte: Anita Włodarczyk


z doświadczenia wiem, że Polki rzucają dużo lepiej i częściej od facetów, więc złoto powinno być...

za to faceci są lepsi w pchaniu, ale to już inna bajka.
krzychu7818
krzychu7818
  20 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z profilu twarzy bardziej kobietę przypomina, od pasa w dół w sumie też...


ja tam na twarzy jej (jego? ) widze jakby taki zarost

Konto usunięte
Konto usunięte: za to klatka piersiowa i umięśnienie mogą wskazywać na męskie cechy...


szczególnie ta kratka na brzuchu

no zobaczymy , sprawa jest bardzo ciekawa

Konto usunięte
Konto usunięte: z doświadczenia wiem, że Polki rzucają dużo lepiej i częściej od facetów


dobre :lol:
WueRZet
WueRZet
  20 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niektórzy to mają fajnie

Całe podium finału na 100 metrów kobiet w Berlinie 1936 było wyjątkowo męskie :lol2:
Hermafrodyci też ludzie :crylol:
krzychu7818
krzychu7818
  20 sierpnia 2009

i w ogóle w tym finale wszystkie biegły w krótkich majteczkach a on(a) jedynie w takich prawie po kolana , coś w tym musi być

koraspl
koraspl
  20 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Koras widzę że sam się zbanował :D

Hehe taa ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja sie czuje jakby ktoś mi w leb przywalił czymś ciężkim

Mialem(mam) tak samo.Dzis caly dzien w robocie ciagle chodzil mi ten final po glowie i na niczym innym sie jakos nie moglem skoncentrowac.Wlodarczyk ma pomscic Malachowskiego bo w rzucie mlotem rowniez Niemka jest jedna z faworytek jak sie nie myle.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.