NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 października 2012 (pierwszy post)
ROZKŁAD JAZDY 7 SERII GIER I TABELA T-MOBILE




Wprawdzie temat nie uwzględnia jeszcze dzisiejszego spotkania Piast - Wisła, więc w trakcie będzie można zaktualizować tabelę.

Q: Jakie wyniki obstawiacie ?
Q: Najciekawszy/najnudniejszy mecz ?
Q: Kto sprawi niespodziankę ?
Q: Bonus - czy będzie więcej/mniej niż 25 goli w kolejce ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 października 2012

i prosiłbym następnym razem o nie zakładanie tematów osób, które mają na czarnej liście kolegów z forum :))

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  1 października 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: i prosiłbym następnym razem o nie zakładanie tematów osób, które mają na czarnej liście kolegów z forum :))




Po pierwsze to nie mój kolega,po drugie wyzywa wszystkich od napinaczy a sam się spina chłopaczek z warszafki więc siedzi u mnie w budzie,nie płacz
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  1 października 2012

jeszcze sie 6 kolejka nie skonczyła :P poczekam z typami do meczu Piast - Wisła :ziober2:

Chudy
Chudy: po drugie wyzywa wszystkich od napinaczy a sam się spina chłopaczek z warszafki

podbijam
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 października 2012
Chudy
Chudy: Po pierwsze to nie mój kolega,po drugie wyzywa wszystkich od napinaczy a sam się spina chłopaczek z warszafki więc siedzi u mnie w budzie,nie płacz

Co chwile ktoś się spina, też to robicie. Później od regulacji są administratorzy żeby studzić głowy, ale niech w tematach wypowiada się każdy.

Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze sie 6 kolejka nie skonczyła :P poczekam z typami do meczu Piast - Wisła

Ja też, ale temat powstał z wiadomych powodów :)
Dzisiejszy mecz jeszcze do obgadania w poprzedniej kolejce.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  1 października 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co chwile ktoś się spina, też to robicie.

dokładnie.
kzyhu
kzyhu
  1 października 2012

Nuti na moderatora 261d

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 października 2012

Heh 270c

Konto usunięte
Konto usunięte: Wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski zamknął na mecz z Wisłą dolną część trybuny północnej ("Żylety") na stadionie warszawskiej Legii. Decyzja ma związek z rozegranymi niedawno derbami Warszawy, w trakcie których na trybunie zapłonęły race, a poza nią doszło do incydentów kibiców z pracownikami ochrony. Na górną część "Żylety" wejdą tylko osoby posiadające karnety.


Wszystko zamykają...
tak naprawdę od dłuższego czasu milicyjni za sprawą wojewodów radzą sobie z meczami podwyższonego ryzyka nakładając kary za poprzednie spotkania ...

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  1 października 2012

I tak nikt nie pójdzie na Żylete :)

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  1 października 2012

nie napinam się panowie Chudy i Fejku :) tylko nazywam was " paziami " dobrze znanym w języku fanatyków określenie takiego kibica jakimi jesteście :) i ja tu nie widzę spiny bo można mówić na kogoś fanatyk, kibic, paź, piknik itd

luuukaszek2512
luuukaszek2512
  2 października 2012

Ruch-GKS 1

Legia-Wisła x

Korona-Zagłębie 2
Podbeskidzie-Górnik 2
Lech-Piast x
Widzew-Pogoń x2
Śląsk- Polonia 2
JAgielonia-Lechia 2
Na dokładne wyniki się nie rzucam;>
Ameryki nie odkryje jak napisze,ze najciekawszym meczem będzie Legia-Wisła;)
Niespodziankę może sprawić Piast,bo ostatnio Lech złapał zadyszke.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: i ja tu nie widzę spiny bo można mówić na kogoś fanatyk, kibic, paź, piknik itd

A Janusz? :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  2 października 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A Janusz?


Janusz, Andrzej raczej nie :P bo to już imię a na pewno jakiś gniazdowy czy ktoś z ultrasów ma takie imie :)
Chudy
Chudy
  3 października 2012

Tomasz Kulawik nowym trenerem Wisły Kraków

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 października 2012

Ee Kulawik po raz kolejny wchodzi do tej samej rzeki.
W Polsce nie ma speców, mogła Wisła Petrescu nie wypuszczać jak go mieli ale cóż nie chciało się ostro trenować.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.