NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 października 2012 (pierwszy post)
ROZKŁAD JAZDY 7 SERII GIER I TABELA T-MOBILE




Wprawdzie temat nie uwzględnia jeszcze dzisiejszego spotkania Piast - Wisła, więc w trakcie będzie można zaktualizować tabelę.

Q: Jakie wyniki obstawiacie ?
Q: Najciekawszy/najnudniejszy mecz ?
Q: Kto sprawi niespodziankę ?
Q: Bonus - czy będzie więcej/mniej niż 25 goli w kolejce ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  6 października 2012
Enkido
Enkido: Derby Polski to mecze Lecha z Legią i żadne inne :)

tak tak, ja wiem ze Poznaniacy by chcieli, ja wiem ze Przeglad Sportowy nazwał Legia-Lech polskimi Gran Derbi, ale od co najmniej lat 70-tych Legia z Wisła to polski klasyk, czy wam sie to w tym Poznaniu podoba czy nie, soł przykro mi bardzo.

-------------------------------------------------------------------

http://www.youtube.com/watch?v=P1fCpUJKKjw&feature=youtube_gdata_player
WueRZet
WueRZet
  6 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale od co najmniej lat 70-tych Legia z Wisła to polski klasyk, czy wam sie to w tym Poznaniu podoba czy nie, soł przykro mi bardzo.


Klasyków takich przecież jest parę.

Chyba, że chcesz udowodnić, że to było najważniejsze spotkanie dla obu zespołów to śmiechnę niesamowicie.

Większe ciśnienie towarzyszyło przy spotkaniach CWKS-u z zespołami śląskimi, zwłaszcza Górnikiem. Gwardyjno-wojskowe pojedynki nie były aż tak gorące.
pointNorth
pointNorth
  6 października 2012
Enkido
Enkido: Derby Polski to mecze Lecha z Legią i żadne inne :)

:crylol: :crylol: :Crylol:
czy on tak na serio ?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 października 2012

Korona 1:0 Zagłębie
ale ostatnia akcja dla Miedziowych zamarłem w obawie o mój kupon

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 października 2012

Kurde złota Polska jesień na południu, a na pomorzu leje :ninja:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 października 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Kosecki :

za dużo ogląda Ekipy z Newcastle :d
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 października 2012

Slabo cos Hapal zaczyna sezon , wydawalo sie ze po tak dobrej rundzie wiosennej w rundzie jesiennej tego sezonu Zaglebie bedzie w gorze tabeli :woot:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  6 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba, że chcesz udowodnić, że to było najważniejsze spotkanie dla obu zespołów to śmiechnę niesamowicie.

od co najmniej paru lat takie nie jest, bo nie ma juz przywiazani apiłkarzy do barw klubowych a procent Polakow z jakakolwiek tozsamosci aklubowa w obu zepsołach jest bliski zeru, nie ma juz wiekszej mobilizacji na taki mecz niz na kazdy inny. Natomaist mowiac o polskim klasyku mowi sie o Legia vs Wisła. Mozecie nazywac pojedynki Lecha z Legia jakimis fantazyjnymi Gran Derbi, ale klasyk jest jeden. Prestizowych meczy jest wiecej w naszej lidze, obecnych lub wymarłych: Legia-Górnik, Legia-Widzew, Lechia-Arka, Wisla-Cracovia, Lech-Pogoń itp itd.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 października 2012

Dobrze piłkarze Podbeskidzia wychodzą pod rytmy z Janosika :nutki:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 października 2012

Ale urwał, 4 gol Milika. Do kadry za Sagana!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  6 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma juz wiekszej mobilizacji na taki mecz niz na kazdy inny

Chyba w gorszej części Krakowa tak jest, bo w Poznaniu na mecze z Legią jest pełna mobilizacja ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Chudy
Chudy
  6 października 2012

Powinno być już z 3-0 dla KSG,Podbeskidzie wraz z Bełchatowem niech spadają z tej ligi.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 października 2012

Milik 2 bramka, imponuje mi ten zawodnik.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  6 października 2012

MILIK

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 października 2012

Podbeskidzie 0:3 :/

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.