19DriveMeCrazy10
19DriveMeCrazy10
  5 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Widzew czy ŁKS .?? Jaki Wynik obstawiacie ... .??

NeverMind1910
NeverMind1910
  7 sierpnia 2009

Nic o żadnym porozumieniu nie wiem, jednak zespół gospodarzy musi przeznaczyc drużynie przeciwnej przynajmniej 5% miejsc na stadionie o ile wcześniej goście zadeklarują chęć przybycia swoich kibiców. Szacując na Widzewie będzie to 450 miejsce więc ŁKS powinien się cieszyć z każdej liczby większej od tej sumy.

Liczy się tylko Widzew.

Dzumior
Dzumior
  8 sierpnia 2009

Wiadomo kto wygra kto wygrywal :)
I kto kupil mistrzostwo hahahah ŁkS niech wraca na swoje miejsce murawe poprawiac mowia o widzewie zydzi haha a kto założył klub ŁKS Żyd hahahah

Pozdro dla pajacow z LKS

seweryn1908
Posty: 467 (po ~214 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 12
seweryn1908
  8 sierpnia 2009

"Muszą czekać

Piłkarskie derby Łodzi, niestety pierwszoligowe, zaplanowane są na piątek (14 sierpnia). Mecz Widzew - ŁKS rozpocznie się o godz. 19.15, tak ustaliła stacja TVP Sport, która pokaże spotkanie na swojej antenie.

W klubie z al. Piłsudskiego nie zdecydowano jeszcze ile biletów zostanie przekazanych dla sympatyków drużyny z al. Unii. Dopiero w poniedziałek zostanie ustalony termin sprzedaży wejściówek dla fanów ełkaesiaków."
Express Ilustrowany

eciekeciek
eciekeciek
  9 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdro dla pajacow z LKS

i dla twoich dwoch ojcow.

no coz, Widzew obecnie jest w lepszej formie, ale coz derby rzadza sie innymi prawami.

Wyniku nie znam, ale bedzie ciekawie; ]
Dzumior
Dzumior
  9 sierpnia 2009

Napisana prawda zablokowany przez admina hahah dobre dobre czy w czyms pomylilem sie ? jakis blad bo blokada nie wiem za co :)

seweryn1908
Posty: 467 (po ~214 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 12
seweryn1908
  9 sierpnia 2009
NeverMind1910
NeverMind1910
  9 sierpnia 2009

A będziesz śpiewał altem po wysokiej porażce w piątek?

A tak, żebym się nie czepiał dlaczego na tej Widzewskiej wsi w każdym roku XXI wieku roczna frekwencja jest wyższa?

Nie zamierzam wdawać się w głupie napinki. Jako ciekawostkę przypomnę, że w ŁKS na kontraktach amatorskich grają Wyparlo, Świerczewski i Drumlak.

NeverMind1910
NeverMind1910
  10 sierpnia 2009

Dla ŁKS przeznaczono 600 biletów. Ciekawe, czy wszyscy się pojawia.. Zdarzało się, że gdy dostawali mniejszą pulę biletów bojkotowali mecz jako protest..

CieciuLysy
Posty: 401 (po ~95 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
CieciuLysy
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdarzało się, że gdy dostawali mniejszą pulę biletów bojkotowali mecz jako protest..


Heh, jako ciekawostke dodam ze wlasciwie oni sami nie wiedzieli czy bojkotowac czy nie (mowa o sezonie 06/07) - wiekszosc byla ciezko obrazona i prosiła o niekupowanie biletow lecz sporo sympatyków rodowitych nie bylo ich w stanie posluchac - ot cały łks.

btw. Seweryn, biedny zakompleksiony chłopak.
Śp. Ludwik Sobolewski
Szacunek dla Wielkiego Prezesa...

http://www.youtube.com/watch?v=4PTvi6JfQYY
Q29
Q29
  11 sierpnia 2009

i co Sewerynku ? ; )
mówiłem że tyle biletów dostaniecie [;

Derby dla Widzewa !

eciekeciek
eciekeciek
  11 sierpnia 2009
CieciuLysy
CieciuLysy: Heh, jako ciekawostke dodam ze wlasciwie oni sami nie wiedzieli czy bojkotowac czy nie (mowa o sezonie 06/07) - wiekszosc byla ciezko obrazona i prosiła o niekupowanie biletow lecz sporo sympatyków rodowitych nie bylo ich w stanie posluchac - ot cały łks.

Heh, jako ciekawostke warto dodac, ze widzew to sprzedawczykowie.

Jak można kibicować klubowi który kupował i sprzedawał mecze ?

Ave
NeverMind1910
NeverMind1910
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak można kibicować klubowi który kupował i sprzedawał mecze ?

O sprzedawaniu meczy nic nie wiem, ale masz rację Szymański przyznał się do winy ustawienia czterech meczy. Ja do niego żalu nie mam, prawdopodobnie Widzew awansowałby do Ekstraklasy, gdyby Korona i Arka nie kupowały więcej.

Widze, że piszesz to jako kibic Cracovii. Jak ci nie wstyd? Przecież twój klub nie tylko jest podejrzewany o korupcję ale i gra w Ekstraklasie kosztem ŁKS. Działacze klubu nie mają za grosz honoru kopiąc dołek przed Izraelitami.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak można kibicować klubowi

Którego ambicją w tym sezonie jest spadek z Ekstraklasy.
Szkoda mi tylko Ślusarskiego
WueRZet
WueRZet
  11 sierpnia 2009

Spokój ma być, inaczej temat do zamknięcia.

zielonooka79
zielonooka79
  11 sierpnia 2009
Bilety na DERBY Łodzi dla pierwszych 15 osób. Wystarczy zgłosić się do sekretariatu Centrum Nauki i Biznesy Żak ul. Piotrkowska 278 (wejscie od ulicy Milionowej) w dniu 12.08.2009 do godz. 17.00 tel. 42 683 44 12
Akatasz
Akatasz
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Spokój ma być, inaczej temat do zamknięcia.

i czarna wołga jeszcze przyjdzie :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki Wynik obstawiacie ... .??

Widzew wygra o! :ninja:
1:0 :tak:

@seweryn1908:
:ziew:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.