19DriveMeCrazy10
19DriveMeCrazy10
  5 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Widzew czy ŁKS .?? Jaki Wynik obstawiacie ... .??

Q29
Q29
  5 sierpnia 2009

1. Derby odbędą się 14 sierpnia, a nie tak jak napisałeś 15.
2. Temat nie jest zbyt urozmaicony, ale ja osobiście proszę, by go nie zamykać.
3. Mam nadzieje, że te derby wyróżni sportowa walka i świetna atmosfera na trybunach, której nie zakłócą kibice żadnej z drużyny.
4. Opinia spotkania.
Wielką nie wiadomą pozostaje forma ŁKSu, rozgrywali oni jedynie sparingi, po których wielu wniosków wyciągać nie można, w tej sytuacji faworytem dla mnie jest Widzew, który pokonał już jednego z kandydatów do awansu, a sam trener rywali przyznał, że Widzew był zespołem o klasę lepszym i zasługuję na ekstraklasę.
5. Widzew 4:1 ŁKS

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  5 sierpnia 2009

Na pewno będzie ciekawie, pod względem sportowym i mam nadzieję kibicowskim :) Zawsze i wszędzie ustawa je**na będzie! :D
Wygra Widzew.

seweryn1908
Posty: 467 (po ~214 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 12
seweryn1908
  5 sierpnia 2009

Ciekawe ile biletów bedzie przeznaczonych dla kibiców ŁKS na ten mecz

ziober2
ziober2
  5 sierpnia 2009

ŁKS będzie grał czy ten mecz też zostanie przesunięty?

WueRZet
WueRZet
  5 sierpnia 2009

Ten mecz nie powinien się odbyć w I lidze.

Będzie remis. 1-1

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 sierpnia 2009

Widzew wygra 2-1 :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Q29
Q29
  5 sierpnia 2009
seweryn1908
seweryn1908: Ciekawe ile biletów bedzie przeznaczonych dla kibiców ŁKS na ten mecz

500 - 550.

Konto usunięte
Konto usunięte: ŁKS będzie grał czy ten mecz też zostanie przesunięty?

ŁKS gra już w sobotę z Dolcanem.
Tyle że w Łodzi jest święto jakieś w dniach 14-16.08, dlatego też nie wiadomo, czy nie przeniosą derbów
DonSmall92
DonSmall92
  5 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzew czy ŁKS .??

Nie jestem sympatykiem ani jednej, ani drugiej drużyny, ale jeśli mialbym wybierac to Widzew.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki Wynik obstawiacie ... .??

1:0 po mało ciekawym meczu (sportowo).

Konto usunięte
Konto usunięte: 500 - 550.

Ale żule.. :jezyk2: To u nas dostaliscie 1000...;p Hehe. Życze udanych derbów, myślę, że na trybunach bedzie ciekawie (pod wzgledem dopingu)... A konfrontacji w kolejnym sezonie juz w ekstraklasie..;)
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  6 sierpnia 2009

Typuję bezbramkowy remis po bezbarwnej grze...

Wassup
Wassup
  6 sierpnia 2009

To są rządy wirtualne bo w derbach przeważa Widzew.
lecz ŁKS ma wieksze tradycje.
"Pracownicy huty Kara ośmieleni sukcesem swych łódzkich kolegów którym wcześniej udało się zawiązać towarzystwo sportowe ŁKS powołali do życia klub sportowy"

W efekcie Widzew wygra z 2:0

seweryn1908
Posty: 467 (po ~214 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 12
seweryn1908
  6 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 500 - 550.

Chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś , pamięajt o umowie jaka podpisały kluby między sobą w sprawie podziału biletów na mecze Derbowe
NeverMind1910
NeverMind1910
  6 sierpnia 2009

Na mecze mnie niestety nie bedzie z powodu wyjazdu i to bardzo mnie boli. Szkoda, że mecz odbywa się w najlepszym czasie wakacji. Wielki błąd terminarza 1 ligi, który i tak jest niedopuszczalny. Mam nadzieje, że chociaż obejrzę mecz w internecie ponieważ nie posiadam TVP Sport.

ŁKS mecz rozegra. W ten weekend rozegra także mecz z Dolcanem ponieważ PZPN nie zgodził się na przesunięcie meczu. Swoją drogą nie bardzo się orientuję, ale kilku graczy ŁKS nadal nie ma podpisanych kontraktów wygasających 30 czerwca i występ tych zawodników jest chyba wykluczony. Nadal czekają na decyzje o grze ŁKS w Ekstraklasie.

Mam nadzieję, że po raz kolejny mądrzy kibole ŁKS nie zbojkotują meczu z powodu małej ilości biletów. Chciałbym aby zjawiło się ich z tysiąc.
Co do większych trafdycji ŁKS nad Widzewem się nie wypowiadam, bo nie byłoby to obiektywne poza tym uważam to za śmieszną wypowiedź.

Wynik meczu?
3:0 dla Widzewa.
Serdecznie pozdrawiam.

Q29
Q29
  6 sierpnia 2009
seweryn1908
seweryn1908: Chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś , pamięajt o umowie jaka podpisały kluby między sobą w sprawie podziału biletów na mecze Derbowe

i co ? ;]
nie wierze ;]?
a jednak, dostaliście 600 biletów, przepraszam, pomylilem się o 50 ;]
Q29
Q29
  6 sierpnia 2009
seweryn1908
seweryn1908: pamięajt o umowie jaka podpisały kluby między sobą

Widzew z Wami nie będzie miał nigdy żadnej umowy!
dziękuje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.