tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  31 lipca 2009 (pierwszy post)

Wiem że jest tu pare osób które mają co nieco pojecia na temat koszykówki bo tak się składa że ostatnio sobie troche rzucam i mam pare pytań :P

1. wiecie może czy są specjalne piłki do grania na otwartym powietrzu na betonie żeby się nie zużywały tak szybko jak te zwykłe. nie orientuje się ale tak sobie pomyślałem że może jest coś takiego. Polećcie jakąś firme i mniej więcej ceny

2. Na kosz na dworzu chyba nie wypada zakładać siatki (sznurkowej ) mamy kosze ale nie mamy na nich siatek a bez tego dzwięku wpadającej piłki to nie to samo :P

3. obuwie które pozwoli mi latać jakie firmmy polecicie i mniej więcej ceny

4. jak byłem mały czesto chyba na TVN leciały programy o koszykówce "rzut za trzy" "NBA action " itp oglądaliście ?? żal że nie ma już takich programów

5. do grających w NBA 2K9 ----> gra komputerowa w grze są składy z którego sezonu ??

to tyle pozdo i dzięki za odpowiedzi

:zakochany:
marion695
marion695
  4 sierpnia 2009

a ja bym sobie wciagnal conversy jakies do grania

kuba92762
kuba92762
  4 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jordany są fajne, ale trochę sztywne, jak dla mnie. (i ciężkie .).

To sprawdz Jordany VII Retro-Zapewniam cie ze nigdy nie gralas w takich butach.Masz wrazenie jakbys nie miala ich na nodze.
paweldst9090
paweldst9090
  4 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: and1 kijowe sa nie dosyc ze slabo trzymaja to jeszcze wyglad kiczowaty


to chyba dostałeś jakieś lewe AND1 :)

a Jordany najtańsze ile 4 stówy ?
davvyd0z
davvyd0z
  5 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Takie buty . Ja nie lubię chodzić w butach do grania . Miałam taki czas, że nie mogłam sobie znaleźć żadnych, a wiara tak o chodziła sobie w tych do gry... I normalnie gul :D.

Ja tak uwielbiam buty do kosza, że często w nich chodzę. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jordany są fajne, ale trochę sztywne, jak dla mnie. (i ciężkie .). Ale dobrze się w nich gra ;D. Najacze są najlepsze :ziobre2:.

Ciężkie i sztywne, brzmi idealnie. :)
Tylko dlaczego te cholery zawsze takie drogie? :/
A Nike do gry mnie nie przekonały.

Konto usunięte
Konto usunięte: no ja właśnie szukałam czegoś od Jordana na ten sezon widzę, że są z 2009: http://www.bestsport.com.pl/x_C_I__P_212219520-212210001__PZTA_1.html ale one jakos niebardzo mi się podobają. znacie jakieś fajne modele ? :)

Osobiście najbardziej podobają mi się XII. :)
marion695
marion695
  5 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to chyba dostałeś jakieś lewe AND1 :)

ja w nich nie gralem tylko moi koledzy
x10SiejaBball10x
x10SiejaBball10x
  5 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja bym sobie wciagnal conversy jakies do grania

Kiedyś szukałam wśród conversów, ale nie przekonałam się do nich.

Konto usunięte
Konto usunięte: To sprawdz Jordany VII Retro-Zapewniam cie ze nigdy nie gralas w takich butach.Masz wrazenie jakbys nie miala ich na nodze.

Wątpię, że jeszcze się zdecyduję na kupno Jordanów ;D. Choć w sumie teraz nie będę potrzebowała nowych butów przez co najmniej dwa sezony :).

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tak uwielbiam buty do kosza, że często w nich chodzę. ;)

Ja bym wolała przejść się na bosaka niż w butach do grania ;d.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciężkie i sztywne, brzmi idealnie. :) Tylko dlaczego te cholery zawsze takie drogie? :/ A Nike do gry mnie nie przekonały.

Miałam w nich częściej skurcze.
No bo to Jordany są :pavarotti:.
A mi się podobają. Nie za sztywne, nie za ciężkie i wygodnie noga w nich leży ;D.
davvyd0z
davvyd0z
  5 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym wolała przejść się na bosaka niż w butach do grania ;d.

Dlaczego? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam w nich częściej skurcze. No bo to Jordany są . A mi się podobają. Nie za sztywne, nie za ciężkie i wygodnie noga w nich leży ;D.

Nigdy nie zauważyłem zależności między marką buta a częstotliwością skurczy. :woot:
Zjedz przed meczem tabliczkę czekolady albo napij się Gatorade, Powerade czy RedBulla, pomaga na skurcze. :tak:
x10SiejaBball10x
x10SiejaBball10x
  5 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego? :D

Nie wiem :D. Jakoś tak... denerwuje mnie to.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy nie zauważyłem zależności między marką buta a częstotliwością skurczy. Zjedz przed meczem tabliczkę czekolady albo napij się Gatorade, Powerade czy RedBulla, pomaga na skurcze.

A ja owszem :woot:. Ale to raczej nie chodzi o markę, bardziej o samego buta.
Ja magnez łykam. A to, co wymieniłeś to dla energetycznego kopa piję :D. Albo dla regeneracji sił, jak już jest po.
marion695
marion695
  5 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś szukałam wśród conversów, ale nie przekonałam się do nich.

ale takie retro bardziej:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja magnez łykam. A to, co wymieniłeś to dla energetycznego kopa piję :D. Albo dla regeneracji sił, jak już jest po.

a ile grasz ze lapia cie skurcze?
davvyd0z
davvyd0z
  5 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja magnez łykam. A to, co wymieniłeś to dla energetycznego kopa piję :D. Albo dla regeneracji sił, jak już jest po.

Czekolada to sam magnez. ;) Mi te rzeczy pomagały. :P
kuba92762
kuba92762
  5 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wątpię, że jeszcze się zdecyduję na kupno Jordanów ;D. Choć w sumie teraz nie będę potrzebowała nowych butów przez co najmniej dwa sezony :).

Te nie sa takie jak pozostale, ktore mialas(ciezkie itp.).Moze wygladem nie zachwycaja i cena tez jest dosc wysoka mimo, ze sa dosc stare, ale zapewniam Cie, ze nie bedziesz narzekala:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym wolała przejść się na bosaka niż w butach do grania ;d

Sam teraz do chodzenia mam Adidas Streetball 08-Moze na zdjeciu wygladaja jak na jakies wedrowki gorskie, ale chodzi sie w nich przyjemnie i nie sa wcale ciezkie:)
x10SiejaBball10x
x10SiejaBball10x
  5 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale takie retro bardziej:)

Aaa ;D. W sumie musiałabym się przejść po sklepach żeby się zorientować czy coś jeszcze nowego jest ;d.

Konto usunięte
Konto usunięte: a ile grasz ze lapia cie skurcze?

Ile, tzn? ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czekolada to sam magnez. ;) Mi te rzeczy pomagały. :P

Pierwsze słyszę :D. Mi kazali pić albo łykać magnez + pomidory i sok z nich... ale tego drugiego wolałam sobie odpuścić ;P.

Konto usunięte
Konto usunięte: Te nie sa takie jak pozostale, ktore mialas(ciezkie itp.).Moze wygladem nie zachwycaja i cena tez jest dosc wysoka mimo, ze sa dosc stare, ale zapewniam Cie, ze nie bedziesz narzekala:)

To zobaczę ;D. Ale muszę jeszcze dobić te co mam teraz i rozbiegać jeszcze dwie pary... ;P.

Konto usunięte
Konto usunięte: Sam teraz do chodzenia mam Adidas Streetball 08-Moze na zdjeciu wygladaja jak na jakies wedrowki gorskie, ale chodzi sie w nich przyjemnie i nie sa wcale ciezkie:)

Ja nawet nie widzę ich na żadnym zdjęciu ;p.
Dla mnie buty do grania są butami do grania... ;D.
marion695
marion695
  5 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile, tzn? ;D.

tzn ile czasu taki trening czy cos
x10SiejaBball10x
x10SiejaBball10x
  6 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tzn ile czasu taki trening czy cos

Różnie... na treningach mnie rzadziej brały. Miałam taki okres, że na każdym meczu je miałam, najczęściej w 3/4 kwarcie.
PlastikowaGirl
PlastikowaGirl
  7 sierpnia 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: 1. wiecie może czy są specjalne piłki do grania na otwartym powietrzu na betonie żeby się nie zużywały tak szybko jak te zwykłe. nie orientuje się ale tak sobie pomyślałem że może jest coś takiego. Polećcie jakąś firme i mniej więcej ceny


And 1. Fajna Piłeczka około 50 zł

tomekkolarz
tomekkolarz: mamy kosze ale nie mamy na nich siatek a bez tego dzwięku wpadającej piłki to nie to samo :P


załóz Worek :mrgreen:

tomekkolarz
tomekkolarz: 3. obuwie które pozwoli mi latać jakie firmmy polecicie i mniej więcej ceny


DADA- od 160 zł
Air Jordany :p coś kolo 200 chyba :p
And 1 Buciki nawet nawet :p z 200 ...
Niewiem dokaldnie ile bo nie Mieszkam w Polsce. A w Angli takie Buciki sa Tanie. 30-70 funtow :p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.