tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  31 lipca 2009 (pierwszy post)

Wiem że jest tu pare osób które mają co nieco pojecia na temat koszykówki bo tak się składa że ostatnio sobie troche rzucam i mam pare pytań :P

1. wiecie może czy są specjalne piłki do grania na otwartym powietrzu na betonie żeby się nie zużywały tak szybko jak te zwykłe. nie orientuje się ale tak sobie pomyślałem że może jest coś takiego. Polećcie jakąś firme i mniej więcej ceny

2. Na kosz na dworzu chyba nie wypada zakładać siatki (sznurkowej ) mamy kosze ale nie mamy na nich siatek a bez tego dzwięku wpadającej piłki to nie to samo :P

3. obuwie które pozwoli mi latać jakie firmmy polecicie i mniej więcej ceny

4. jak byłem mały czesto chyba na TVN leciały programy o koszykówce "rzut za trzy" "NBA action " itp oglądaliście ?? żal że nie ma już takich programów

5. do grających w NBA 2K9 ----> gra komputerowa w grze są składy z którego sezonu ??

to tyle pozdo i dzięki za odpowiedzi

:zakochany:
kuba92762
kuba92762
  1 sierpnia 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: wiecie może czy są specjalne piłki do grania na otwartym powietrzu na betonie żeby się nie zużywały tak szybko jak te zwykłe. nie orientuje się ale tak sobie pomyślałem że może jest coś takiego. Polećcie jakąś firme i mniej więcej ceny

Sa nawet nike na streeta.Wystarczy ze wpiszesz w allegro piłka streetball i nie wierze, ze ci nie wyskoczy masa...ja gram na dworze Nike 500 i dobrze mi sie nia gra, lezy w lapie tez...dostaniesz ja za gora 50 zl teraz.

tomekkolarz
tomekkolarz: Na kosz na dworzu chyba nie wypada zakładać siatki (sznurkowej ) mamy kosze ale nie mamy na nich siatek a bez tego dzwięku wpadającej piłki to nie to samo :P

a co za problem? streetball to nie znaczy ze kosze musza byc z kratkami...nie na roznicy co wisi na koszu.

tomekkolarz
tomekkolarz: obuwie które pozwoli mi latać jakie firmmy polecicie i mniej więcej ceny

Ja to zawsze polecam Jordany, chociaz teraz kupilem sobie Adidas Streetball 08, normalnie kosztuja 369 ale dostalem je za 200 a gra sie w nich nawet dobrze.

tomekkolarz
tomekkolarz: ak byłem mały czesto chyba na TVN leciały programy o koszykówce "rzut za trzy" "NBA action " itp oglądaliście ?? żal że nie ma już takich programów

na canal + sport raczej leci, tez mam plecy w NBA i nie wiem.
paweldst9090
paweldst9090
  1 sierpnia 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: Polećcie jakąś firme i mniej więcej ceny


Ja gram spaldingiem i fajnie mi się gra.
Nike Baler to dobra piłka i tania. na allegro jakieś 30 zeta.

tomekkolarz
tomekkolarz: 2. Na kosz na dworzu chyba nie wypada zakładać siatki (sznurkowej ) mamy kosze ale nie mamy na nich siatek a bez tego dzwięku wpadającej piłki to nie to samo :P


jak to nie wypada? jak najbardziej pasuje.

tomekkolarz
tomekkolarz: 3. obuwie które pozwoli mi latać jakie firmmy polecicie i mniej więcej ceny


tylko AND1 nie wiem jakie są ceny teraz ja kupiełem rok temu za 139 zeta nie do zdarcia :P

tomekkolarz
tomekkolarz: 4. jak byłem mały czesto chyba na TVN leciały programy o koszykówce "rzut za trzy" "NBA action " itp oglądaliście ?? żal że nie ma już takich programów


i na TVP 2 było.
marion695
marion695
  1 sierpnia 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: 1. wiecie może czy są specjalne piłki do grania na otwartym powietrzu na betonie żeby się nie zużywały tak szybko jak te zwykłe. nie orientuje się ale tak sobie pomyślałem że może jest coś takiego. Polećcie jakąś firme i mniej więcej ceny

sa takie

tomekkolarz
tomekkolarz: 2. Na kosz na dworzu chyba nie wypada zakładać siatki (sznurkowej ) mamy kosze ale nie mamy na nich siatek a bez tego dzwięku wpadającej piłki to nie to samo :P

nie ma efektu tzw czysciocha ale grac mozna

tomekkolarz
tomekkolarz: 3. obuwie które pozwoli mi latać jakie firmmy polecicie i mniej więcej ceny

obojetnie byleby za kostke

tomekkolarz
tomekkolarz: 4. jak byłem mały czesto chyba na TVN leciały programy o koszykówce "rzut za trzy" "NBA action " itp oglądaliście ?? żal że nie ma już takich programów

ogladalem na dwojce byl program o nba

tomekkolarz
tomekkolarz: 5. do grających w NBA 2K9 ----> gra komputerowa w grze są składy z którego sezonu ??

bodajze wrzesien ale wyszedl update
ShowMeLoveBaby
ShowMeLoveBaby
  1 sierpnia 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: Wiem że jest tu pare osób które mają co nieco pojecia na temat koszykówki

wkońu 8 lat sie trenuje... ;p

tomekkolarz
tomekkolarz: 1. wiecie może czy są specjalne piłki do grania na otwartym powietrzu na betonie żeby się nie zużywały tak szybko jak te zwykłe. nie orientuje się ale tak sobie pomyślałem że może jest coś takiego. Polećcie jakąś firme i mniej więcej ceny

na hali gram moltenem, a na powietrzu spaldingiem TF-250 :

kosztuje ok 100zł. mam ją dwa lata a w ogole nie jest zniszczona ;)

tomekkolarz
tomekkolarz: 2. Na kosz na dworzu chyba nie wypada zakładać siatki (sznurkowej ) mamy kosze ale nie mamy na nich siatek a bez tego dzwięku wpadającej piłki to nie to samo :P

racja, dźwięk siatki jest magiczny :) u siebie mam taki grubsze ciemne łańcuchy . ładnie się prezentuje i ma fajny dźwięk ;]

tomekkolarz
tomekkolarz: obuwie które pozwoli mi latać jakie firmmy polecicie i mniej więcej ceny

latać? :mrgreen:
polecam NIKE i AND1.
AND1 ma nawet niedrogie buty. popatrz np tu:
http://www.santos.com.pl/index.php?cat_id=183
musisz poszukać sobie, pełno tego w sieci ;)
http://www.butysportowe.net/buty_meskie_do_koszykowki.html
http://www.butysportowe.net/buty_meskie_streetball.html

tomekkolarz
tomekkolarz: 4. jak byłem mały czesto chyba na TVN leciały programy o koszykówce "rzut za trzy" "NBA action " itp oglądaliście ?? żal że nie ma już takich programów

coś tam oglądałam. teraz takie programy no tylko na sportowych kanałach.

tomekkolarz
tomekkolarz: to tyle pozdo i dzięki za odpowiedzi

:mrgreen:
davvyd0z
davvyd0z
  2 sierpnia 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: 1. wiecie może czy są specjalne piłki do grania na otwartym powietrzu na betonie żeby się nie zużywały tak szybko jak te zwykłe. nie orientuje się ale tak sobie pomyślałem że może jest coś takiego. Polećcie jakąś firme i mniej więcej ceny

Są takie piłki. Poszukaj na allegro piłek z tytułem w aukcji "outdoor". A firma? Ja osobiście zadowolony byłem ze Spaldinga ale to koszt rzędu 100zł.

tomekkolarz
tomekkolarz: 2. Na kosz na dworzu chyba nie wypada zakładać siatki (sznurkowej ) mamy kosze ale nie mamy na nich siatek a bez tego dzwięku wpadającej piłki to nie to samo :P

Dlaczego niby nie wypada?

tomekkolarz
tomekkolarz: 3. obuwie które pozwoli mi latać jakie firmmy polecicie i mniej więcej ceny

Grałem w Nike, Adidas, And1, Converse ale najlepsze buty do tej pory jakie miałem to Reebok. Innych już sobie nie kupię. Polecam którekolwiek buty z serii Iversona, świetnie trzymają kostkę, są odpowiednio sztywne. W zależności od modelu mogą kosztować między 150 a 450zł.

tomekkolarz
tomekkolarz: 4. jak byłem mały czesto chyba na TVN leciały programy o koszykówce "rzut za trzy" "NBA action " itp oglądaliście ?? żal że nie ma już takich programów

NBA Action jest cały czas, w Canal+. ;)

tomekkolarz
tomekkolarz: 5. do grających w NBA 2K9 ----> gra komputerowa w grze są składy z którego sezonu ??

Genialna gra. ;]
W grze są składy z sezonu 2008/2009, tzn. z jego początku ale w necie można znaleźć aktualizację.

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko AND1 nie wiem jakie są ceny teraz ja kupiełem rok temu za 139 zeta nie do zdarcia :P

To chyba mało biegasz. ^^
Miałem trzy pary AND1 i za każdym razem kończyło się to wyrzuceniem butów po 4-5 miesiącach grania.
paweldst9090
paweldst9090
  2 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba mało biegasz. ^^ Miałem trzy pary AND1 i za każdym razem kończyło się to wyrzuceniem butów po 4-5 miesiącach grania.


nie no poważnie gralem 8 miesięcy na asfalcie a teraz 6 miechów na tartanie i tylko lekkie zdarcie na podeszwie z przodu na prawej nodze.
davvyd0z
davvyd0z
  2 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie no poważnie gralem 8 miesięcy na asfalcie a teraz 6 miechów na tartanie i tylko lekkie zdarcie na podeszwie z przodu na prawej nodze

To może felerny model dostałem albo po prostu mamy inny styl gry więc inaczej nam się buty zużywają. ;)
x10SiejaBball10x
x10SiejaBball10x
  3 sierpnia 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: 1. wiecie może czy są specjalne piłki do grania na otwartym powietrzu na betonie żeby się nie zużywały tak szybko jak te zwykłe. nie orientuje się ale tak sobie pomyślałem że może jest coś takiego. Polećcie jakąś firme i mniej więcej ceny

Najlepiej gumowe. Spaldingi i molteny się najlepiej sprawdzają :pavarotti:.

tomekkolarz
tomekkolarz: 2. Na kosz na dworzu chyba nie wypada zakładać siatki (sznurkowej ) mamy kosze ale nie mamy na nich siatek a bez tego dzwięku wpadającej piłki to nie to samo :P

No wiesz, my się składaliśmy :woot:. Więc... wiesz ;p.

tomekkolarz
tomekkolarz: 3. obuwie które pozwoli mi latać jakie firmmy polecicie i mniej więcej ceny

Idź do sklepu i zobacz, bo każdemu odpowiada coś innego :ziober2:. Ale nie polecam and1 :nie:.

tomekkolarz
tomekkolarz: 4. jak byłem mały czesto chyba na TVN leciały programy o koszykówce "rzut za trzy" "NBA action " itp oglądaliście ?? żal że nie ma już takich programów

Kiedyś to full tego było :ziober2:.
x10SiejaBball10x
x10SiejaBball10x
  3 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałem trzy pary AND1 i za każdym razem kończyło się to wyrzuceniem butów po 4-5 miesiącach grania.

A ja jedną i o jedną za dużo :ninja:.
Jak dla mnie to takie szmacianki są :and:.
marion695
marion695
  3 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja jedną i o jedną za dużo . Jak dla mnie to takie szmacianki są .

and1 kijowe sa nie dosyc ze slabo trzymaja to jeszcze wyglad kiczowaty
davvyd0z
davvyd0z
  4 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja jedną i o jedną za dużo . Jak dla mnie to takie szmacianki są .

Ja miałem trzy bo w jednych najpierw tylko chodziłem a potem miałem okazję kupić dwie pary w cenie jednej. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: and1 kijowe sa nie dosyc ze slabo trzymaja to jeszcze wyglad kiczowaty

Wygląd jak wygląd... AND1 Mix były dobre. ;) Ale źle się w nich grało.
Jordany bym jakieś chętnie wypróbował. :woot:
x10SiejaBball10x
x10SiejaBball10x
  4 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: and1 kijowe sa nie dosyc ze slabo trzymaja to jeszcze wyglad kiczowaty

O wyglądzie nie wspominając :crylol:.
Ale nawet trener mi zwrócił uwagę, że mam sobie wziąć jakieś normalne :woot:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja miałem trzy bo w jednych najpierw tylko chodziłem a potem miałem okazję kupić dwie pary w cenie jednej. ;)

Takie buty :mrgreen:.
Ja nie lubię chodzić w butach do grania :nie:. Miałam taki czas, że nie mogłam sobie znaleźć żadnych, a wiara tak o chodziła sobie w tych do gry... I normalnie gul :D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jordany bym jakieś chętnie wypróbował.

Jordany są fajne, ale trochę sztywne, jak dla mnie. (i ciężkie :ninja:.). Ale dobrze się w nich gra ;D.
Najacze są najlepsze :ziobre2:.
ShowMeLoveBaby
ShowMeLoveBaby
  4 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jordany bym jakieś chętnie wypróbował.

no ja właśnie szukałam czegoś od Jordana na ten sezon
widzę, że są z 2009:
http://www.bestsport.com.pl/x_C_I__P_212219520-212210001__PZTA_1.html
ale one jakos niebardzo mi się podobają. znacie jakieś fajne modele ? :)
x10SiejaBball10x
x10SiejaBball10x
  4 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: :ziobre2:.

** :ziober2:. :zonk:.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.