WueRZet
WueRZet
  21 lipca 2012 (pierwszy post)


Już w najbliższy piątek, 27 lipca 2012 roku zapalony zostanie znicz olimpijski na Stadionie Olimpijskim w Londynie. Ceremonia da początek do rozpoczęcia XXX nowożytnych igrzysk. Po raz trzeci odbędą się one w Londynie (poprzednio w 1908 roku i w 1948 roku).

Prawie 3 tysiące sportowców z 205 państw będzie rywalizować na 25 obiektach sportowych w 29 konkurencjach by zdobyć upragniony złoty medal :



W porównaniu do Igrzysk w Pekinie nie będzie rozgrywanego turnieju w baseballu i softbolu.

Kalendarz zawodów wygląda następująco ( niebieski kolor - eliminacje, żółty kolor - finały:



Do Londynu wysłanych zostanie 217 polskich sportowców. Pełna lista : http://www.sport.pl/sport/1,65025,12120592,Londyn_2012__Sklad_polskiej_reprezentacji_olimpijskiej.html?as=1&startsz=x

Relacje telewizyjne z zawodów przeprowadzać będzie między innymi TVP, nSport, oraz Eurosport.

Temat do ogólnej dyskusji :piwo:
kzyhu
kzyhu
  28 lipca 2012

i powtórka meczu badmintona :rotfl: gdzie te relacje na żywo

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  28 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Oficjalnie. Frajerami dnia zostają florecistki, siatkarze plażowi, oraz Kubot

Dorzuciłbym jeszcze Otylię

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  28 lipca 2012
Enkido
Enkido: Dorzuciłbym jeszcze Otylię

Raz, że to już nie ta zawodniczka co 8 lat temu. Dwa to płynęła raczej w celu poznania basenu co sama zapowiadała. Zobaczymy co pokaże dalej.
WueRZet
WueRZet
  28 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Frajerami dnia zostają florecistki, siatkarze plażowi, oraz Kubot

No i debel, chociaż nie mieli takich wielkich ogórków za przeciwników.
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  28 lipca 2012

skończy się tak że medal w strzelectwie będzie naszym jedynym krązkiem :crylol:

kzyhu
kzyhu
  28 lipca 2012

Koreańczycy przegrali z Amerykanami w połfinale drużynowego łuku :szok: :szok:

RexMundi
Posty: 68930 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 lipca 2012

jestem prze uj rozczarowanym tym co pokazuje TVP :nie:

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68930 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 lipca 2012

teraz powtórki wioślarzy ?

na tak - jakoś muszą nabic tych 700 godz,. transmisji :crylol:

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 lipca 2012

Nie wiem po co oglądać transmisje od rana skoro od 17 same powtórki, w sumie dobrze wszystko obejrzę po pracy jak skończy się urlop.

==
Federer w 2 rundzie, ale niespodziewanie stracił seta.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  28 lipca 2012
RexMundi
RexMundi: jestem prze uj rozczarowanym tym co pokazuje TVP


piszesz tak jakbyś wczoraj się urodził :P , tak jest zawsze podczas igrzysk , większośc czasu to piedolenie w studio , 8 tys powtórek itp itd :)
RexMundi
Posty: 68930 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: piszesz tak jakbyś wczoraj się urodził :P , tak jest zawsze podczas igrzysk , większośc czasu to piedolenie w studio , 8 tys powtórek itp itd :)

no ale dawali takie zapowiedzi
plus brałem pod uwage to że wszystkiego nie da sie pokazać , no ale toż dziś nie jest az tak gęsto z dyscyplinami
a tu:
TVP - powtórki
Eurosport w tym czasie - gimnastyka - podnoszeni ciężarów
ZDF - judo
...Ignorance is bliss...
kzyhu
kzyhu
  28 lipca 2012

ok fajnie , że zrobili transmisje w necie na swej stronce , ale przecież nie każdy ma net, także większość transmisji powinna być w tv a nie co chwila to powtórki

kzyhu
kzyhu
  28 lipca 2012
RexMundi
RexMundi: no ale dawali takie zapowiedzi


przecież zawsze tak gadają a wychodzi jak wychodzi :rotfl:

RexMundi
RexMundi: plus brałem pod uwage to że wszystkiego nie da sie pokazać


racja , to w końcu letnie IO gdzie naprawdę sporo się dzieje ale litości ile tych powtórek można dawać :and:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 lipca 2012

48kg Chińczyk wyciska 205kg i zdobywa złoto olimpijskie - nie ma co trzeba jeść ryż 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68930 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ok fajnie , że zrobili transmisje w necie na swej stronce , ale przecież nie każdy ma net, także większość transmisji powinna być w tv a nie co chwila to powtórki

ja bede oglądał jesli nie bedzie mnie to kosztowac:lol:

kuva boje sie ze rachunak przyjdzie za net jakis kosmiczny
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.