WueRZet
WueRZet
  15 lipca 2009 (pierwszy post)

Sezon ogórkowy, wakacyjny w pełni, forum w stanie odpoczynku. Jednak dzisiaj Wisła zmierzy się z estońską Levadią na Stadionie Ludowym w Sosnowcu. Temat ogólny do komentowania wszystkich spotkań.

Osobiście raczej nie obejrzę spotkania, ale liczę na niespodziankę ze strony Estończyków :)

DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  16 lipca 2009

Przewidywałem 3:0 a zobaczyłem 1:1 no nic zobaczymy jak dziś kolejna drużyna będzie się zmagać z przeciwnikiem poza kraju ale myślę że 2:0 w zasięgu ręki.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  16 lipca 2009

Red Bull tez sie troche zbłaznił niema co jescze wieszac psów szczegolnie kibice z Wronek.Wisła grala bez Garguly ktory na pewno zapewnilby lepsze rozegranie oraz do tego Boguski ktory potrafi szarpnac swietnie gra pomiedzy atakiem a pomocą. Oczywiscie widac brak Głowackiego przeciez obrona z nim i Marcelo na wiosne była zelazna. Gdyby gral Gargula to moglby grac za napastnikiem a za soba mialby bufor w postaci Diaza i SObola takiego niema nikt przynajmniej w Polsce. Wisla powinna przycisnac i wygrac na wyjezdzie. Potem moze byc juz tylko lepiej wczoraj na meczu przynajmniej byla fajna zabawa w ulewie elegencko było chociaz przy blyskawicach bylo mniej ciekawie hehe.

Donald WHO YOU?

WueRZet
WueRZet
  16 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mecz towarzyski to co innego

Ale dla miejscowych to największe sportowe wydarzenie tych wakacji :ziober2:
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  16 lipca 2009

Rzeczywiscie fascynujace spotkanie Amica gra z rywalem pokroju Juventusu. Poco siac kuchenkorska propagande

Donald WHO YOU?

krzychu7818
krzychu7818
  16 lipca 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Amica


Predator007TSW
Predator007TSW: Poco siac kuchenkorska propagande


po kiego grzyba się napinasz , to nie jest forum na netowych napinaczy :nie:

WueRZet
WueRZet
  16 lipca 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Predator007TSW

Synku zamiast tej napinki lepiej obejrzyj sobie odcinku "Psa Cywila", albo "07 zgłoś się" :) Odmaszerować ! :)
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  16 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale dla miejscowych to największe sportowe wydarzenie tych wakacji http://www.lechpoznan.pl/pliki/cms/371/plakat090716_500.jpg

Przesadzasz :P
Ale póki co wynik sensacyjny :ssh:
NeverMind1910
NeverMind1910
  16 lipca 2009

W sumie to obaj piszecie nie na temat. Ponieważ głównym celem dyskusji powinna być potyczka Wisły z Levadią. Pomimo niekorzystnego remisu uważam, że Wisła przejdzie przeciwnika i zagra w III rundzie. W przeciwnym razie zespół pożegna się z Pucharami i.. myślę, że zespół zostanie delikatnie rozsprzedany. Z pewnością w takim wypadku odszedłby Paweł Brożek.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  17 lipca 2009

Synku to sobie pisz do swojego kota jak go masz. TO podobno temat o el. LM a jak mi wiadomo to AMica gra w lidze europejskiej i predko w LM niezagra bo niema jaj zeby wygrac mistrzostwo Polski. Wy tam w Poznaniu macie olbrzymie kompleksy i na kazdym kroku cchecie cos udowodnic.Jestem obiektywny i w animoznji miedzy Legia i AMicą Poznan widac kto sie bardziej napina a wiadomo kto sie bardizej napina ten ma wiekszy kompleks i jest to klub wlasnie Wroniecki. TO samo jezeli chodzi o WIsle przedtem po wielkich meczach z potegami typu austria,Nancy i rezerwy z ROtterdamu wszedize pelno bylo fanow Wroniecko Poznanskich a po wygraniu prrzez WIsle mistrza jakos ucicneli tearz znowu dostali powera i trzeba sie ponapinac. Takze TY piszesz niena temat i taka jest prawda.

Donald WHO YOU?

krzychu7818
krzychu7818
  17 lipca 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Synku to sobie pisz do swojego kota jak go masz. TO podobno temat o el. LM a jak mi wiadomo to AMica gra w lidze europejskiej i predko w LM niezagra bo niema jaj zeby wygrac mistrzostwo Polski. Wy tam w Poznaniu macie olbrzymie kompleksy i na kazdym kroku cchecie cos udowodnic.Jestem obiektywny i w animoznji miedzy Legia i AMicą Poznan widac kto sie bardziej napina a wiadomo kto sie bardizej napina ten ma wiekszy kompleks i jest to klub wlasnie Wroniecki. TO samo jezeli chodzi o WIsle przedtem po wielkich meczach z potegami typu austria,Nancy i rezerwy z ROtterdamu wszedize pelno bylo fanow Wroniecko Poznanskich a po wygraniu prrzez WIsle mistrza jakos ucicneli tearz znowu dostali powera i trzeba sie ponapinac. Takze TY piszesz niena temat i taka jest prawda.


zrozumial coś ktoś z tego ?, bo czytam trzeci raz i nic :nielapie: , jak masz do niego jakiś problem to napisz mu na PW a nie zaśmiecaj forum głupotami
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  17 lipca 2009

A czy pisanie o meczu TSV z AMicą w temacie 2runda el. ligi mistrzow to niejest zasmiecanie forum???????

Donald WHO YOU?

krzychu7818
krzychu7818
  17 lipca 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: A czy pisanie o meczu TSV z AMicą w temacie 2runda el. ligi mistrzow to niejest zasmiecanie forum???????


tak cie boli ten Lech ? smutne to , może i jest ale na pewno nie takim jak głupie napinanie się i celowe prowokowanie do kłótni , piszę to jako osoba neutralna i z mej strony koniec tematu

krzychu7818
krzychu7818
  17 lipca 2009

Wisła/Levadia- Debrecen/Kalmar

na Eurosport2 w srode ogladałem pierwszy mecz Debrecen- Kalmar 2-0 , Węgrzy naprawdę dobrą piłkę zagrali

NeverMind1910
NeverMind1910
  17 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na Eurosport2 w srode ogladałem pierwszy mecz Debrecen- Kalmar 2-0 , Węgrzy naprawdę dobrą piłkę zagrali


Myślałem, że z tej konfrontacji zwycięsko wyjdą Szwedzi. Jednak Węgrów nie należy lekceważyć, pomimo mniejszego budżetu i mniejszej renomy od Wisły będą stanowić duże zagrożenie. W dodatku jeżeli Wisła wygra rywalizację z Levadią, zaś Debrecen pokona Kalmar. Dojdzie do konfrontacji piłkarzy wiązanych z Wisłą. Dudu był napastnikiem Wisły, zaś naturalizowany Węgier Leandro de Almeida miał zasilić Wisłę w tym okienku transferowym. Z pewnością uatrakcyjnia to dwu mecz.

Jeżeli Wisła chce zagrać w Lidze Mistrzów takich klubów nie powinna się obawiać i stawić im czoła. Nie powtarzając takiej postawy jak w Sosnowcu.

Predator007TSW
Predator007TSW: A czy pisanie o meczu TSV z AMicą w temacie 2runda el. ligi mistrzow to niejest zasmiecanie forum???????

Jest. Lech ma sporo wad a kibice Lecha są rzeczywiście pyszni. Jednak nie musisz wypominać tego na każdym kroku. Szczególnie fuzji zespołów oraz braku konsekwencji za czyny starej spółki. W tym wypadku Lech powinien odpowiadać za grzechy Amiki, szczególnie iż gra na licencji tego klubu.

Jednak twoja napinka jest zbędna. Tym bardziej, że musiałem się bardzo napocić, żeby rozszyfrować twój post. Czy na przyszłość, mógłbyś pisać bardziej "czytelnie" oraz używać znaków interpunkcyjnych?
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  17 lipca 2009

Alez oczywiscie tylko pisałem to na szybko w przerwie w dodatku na rozklekotanej klawiaturze i Nie zwracałem na to uwagi. I dobrze, że stwierdziłeś, ze są pyszni bo niestety to jest prawda kibice Lecha są najbardziej pysznymi i napinkowymi kibicami niewiem czy to że już ok 20lat nie mają mistrza jest przyczyną? Dlaczego sobie nie założą tematu liga europejska.

Donald WHO YOU?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.