WueRZet
WueRZet
  15 lipca 2009 (pierwszy post)

Sezon ogórkowy, wakacyjny w pełni, forum w stanie odpoczynku. Jednak dzisiaj Wisła zmierzy się z estońską Levadią na Stadionie Ludowym w Sosnowcu. Temat ogólny do komentowania wszystkich spotkań.

Osobiście raczej nie obejrzę spotkania, ale liczę na niespodziankę ze strony Estończyków :)

GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  22 lipca 2009
LeonGrande
LeonGrande: No brak, kiedys tyle meczy lecialo w tv a teraz ?

Doskonale to pamiętam. To chyba było w 2003 roku, to były dwa mecze LM. Teraz mamy g....wno;/ Można by wystosować petycję do zarzadu telewizji. Kiedyś o tym pisałam.

Przecież nie wszystkich stać, by kupić koder, aby mogli przeskakiwać z kanału na kanał.

LeonGrande
LeonGrande: Jemu tez przytrafialy sie wpadki czytaj mecz z Terekiem Grozn

To było dawno. Ale oczywiście pamiętam to. Tylko niech Lech musi się postarać. Szkoda, że nie z Smudą.
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  22 lipca 2009

Aha i najważniejsze, przywoływanie problemów polskiej piłki, tj. korupcji czy walki o występ w ekstraklasie w kontekście Wisły jest bardzo nie na miejscu.
Równie dobrze można by powiedzieć, że te same czynniki w zeszłym sezonie były źródłem sukcesów Lecha Poznań.

Prawda jest taka, że nie ma to żadnego wpływu na postawę zawodników, a przywoływanie takich argumentów śmieszy mnie równie mocno jak obwinianie za kryzys tych, którzy się temu kryzysowi nie dali.

WueRZet
WueRZet
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież nie wszystkich stać, by kupić koder, aby mogli przeskakiwać z kanału na kanał.

Ale każdy wie, że Sopcast wykupił prawa do większości spotkań w Polsce do 2999 roku :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, że nie z Smudą.

Bluźnisz :szok2:
WueRZet
WueRZet
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wińmy korupcji za to, że Wisła nie wygrała w Tallinie.

Tak szukam Wojtku i szukam i nijak nie mogę znaleźć posta w którym ktoś tak twierdzi ;)
Swinia
Swinia
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sezon ogórkowy, wakacyjny w pełni, forum w stanie odpoczynku. Jednak dzisiaj Wisła zmierzy się z estońską Levadią na Stadionie Ludowym w Sosnowcu. Temat ogólny do komentowania wszystkich spotkań. Osobiście raczej nie obejrzę spotkania, ale liczę na niespodziankę ze strony Estończyków :)

brak pieniędzy= brak klasowych piłkarzy
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale każdy wie, że Sopcast wykupił prawa do większości spotkań w Polsce do 2999 roku

Wiesz, że to mnie nie obchodzi:) Jaka to przyjemność obejrzeć mecz w Internecie? Heh...

Konto usunięte
Konto usunięte: Bluźnisz :szok2:

Mam nadzieję, że nie. A co, myślisz, że Zieliński okaże się lepszy od Smudy?
WueRZet
WueRZet
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz, że to mnie nie obchodzi:) Jaka to przyjemność obejrzeć mecz w Internecie? Heh...

Dla mnie taka sama jak w TV. To ekran i to ekran :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieję, że nie. A co, myślisz, że Zieliński okaże się lepszy od Smudy?

Jestem przekonany, że tak.
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie taka sama jak w TV. To ekran i to ekran :P

Dla mnie nie:) Tak samo twierdzę, że czytanie PS jest lepsze od newsów w Internecie. Trochę to męczące.

Tak czy siak, nie będę miała wyboru, to obejrzę większość meczów w Internecie. Muszę ulepszyć wersję Sopcast.
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak szukam Wojtku i szukam i nijak nie mogę znaleźć posta w którym ktoś tak twierdzi ;)


no to jak w takim razie nazwać posty, które w temacie o meczu Wisły wytykają polskiej piłce korupcję itp?

Jak Legia grała w ćwierćfinale LM to w Polsce korupcja kwitła w najlepsze :)
WueRZet
WueRZet
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie nie:) Tak samo twierdzę, że czytanie PS jest lepsze od newsów w Internecie. Trochę to męczące.

Z PS zrobił się szmatławiec na poziomie "Faktu" niestety :( A Tuzimek to już przechodzi sam siebie.

Konto usunięte
Konto usunięte: no to jak w takim razie nazwać posty, które w temacie o meczu Wisły wytykają polskiej piłce korupcję itp?

Uogólnianiem ? Nie widzę postu w którym ktoś jasno napisał, że korupcja jest winna blamażu Wisły.
Swinia
Swinia
  22 lipca 2009

Musze zacytować piosenke Happysadu
a miało być tak pięknie
miało nie wiać w oczy nam
i ociekać szczęściem
miało być "sto lat! sto lat!" :smutny::smutny::smutny:

krzychu7818
krzychu7818
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Śmiem twierdzić, że chyba największa w historii


tak sięgam pamięcią i faktycznie chyba większej kompromitacji w historii polskiej piłki nie było
folkemon
folkemon
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to jak w takim razie nazwać posty, które w temacie o meczu Wisły wytykają polskiej piłce korupcję itp?

nie tylko korupcję, ja np pisałem o całości, czyli ogólnym niskim poziomie piłkarskim, bałaganem związanym z organizacją rozgrywek, zarzutami korupcyjnymi, chuliganami rozbierającymi piłkarzy, bo im się sezon nie udał. Mogę jeszcze dodać niski poziom kultury fizycznej w narodzie i brak obiektów do uprawiania amatorsko sportu.

co polskie drużyny osiągnęły w ostatnich 10 latach skoro mecze, w których nawiązały walkę z Europą uważamy za sukcesy?

ale racja, nie wiem, myślę, że w Estonii też mają podobne problemy i to, że Wisła przegrała jednak świadczy tylko o poziomie polskiej ligi :ninja:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  22 lipca 2009

Salzburg na wyjeździe remisuje 0:0 w 60 minucie...
Pierwsze spotkanie zakończone remisem 1:1 - czy uda im się powtórzyć "wyczyn" Wisły?

krzychu7818
krzychu7818
  22 lipca 2009

gol dla Salzburga w 87 minucie , czyli chyba uratowali się

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.