marekmlody2
marekmlody2
  13 lipca 2009 (pierwszy post)

pytanie do was jakas dobra odzywka na przyrost masy nieznam sie i niecwicze no ale czas wziasc sie za siebie no i stąd moje pytanie do was (180cm 65kg )smiech na sali ..z gory dzieki.a ps z radami jedz duzo ok jem jem i jem i nic.chodzi mi o w miare cos szybkiego:)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lipca 2009


jedziesz :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

AjEmCrazy
AjEmCrazy
  13 lipca 2009

Nie kreatyna tylko jakis Gainer poszukaj na ceneo.pl
Z tańszych polecają coś takiego OLIMP Gain Bolic 6000 buduje mase i dodaje energii. Pamiętaj ze sama odzywka Ci nic nie da musisz ćwiczyć i jeść dużo węglowodanów i białka. pozdro

matedinho
matedinho
  13 lipca 2009

musisz miec zbilansowana diete (odpowiednie proporcje wegli, bialka i tluszczy- 70% sukcesu)
do przybrania masy wybierz jakis gainer...
co do tego ze chcesz szybko przybrac: mase miesniowa sie przybiera po dlugiej i ciezkiej pracy...

grzywek7
grzywek7
  13 lipca 2009

gain bolic .... tani jest i w miare ;] za 80pln bedziesz mial 4kg
albo mutant mass ale on jest drogi..
normalnie 3 treningi na silce i 3 razy w tyg bieganoe, dietka i jakis dobry spalacz.

folkemon
folkemon
  13 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: smiech na sali

KAROLBBOY
Posty: 68 (po ~188 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KAROLBBOY
  13 lipca 2009

Dietka i jakis dobry splacz!!!! przeczytaj zanim sie wypowiesz chlopak chce przytyc a nie sie spalac!!!!!....
Niewiem jak to wyglada z treningem ... ja bym ci proponowal 3 razy w tyg najwieksze partie miesniowe czyli:Nogi plecy klatka :) bedzie git
Co do diety to tak jak kolega wyzej napisal ZBILANSOWANA DIETA 70% SUKCESU :)
puzniej masz odzywki i nie jakies kreatyny ... wystarczy ze wezmiesz gainera z domieskza kreatyny cyzli tak jak wyzej GAIN-BOLIC Olimp lub MAGNUM Trec
jeden jak i drugi w 100% poskutkuje
Pozdro

powerorginal
powerorginal
  13 lipca 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: jedziesz

hehe :zonk::zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: normalnie 3 treningi na silce i 3 razy w tyg bieganoe, dietka i jakis dobry spalacz.

tak gosciu chce nabrac masy , do tego dopiero zaczal cwiczyc a Ty wyskakujesz 3xbieganie 3xsilka i do tego jeszcze gain bolic + dobry spalacz hahhahah

KAROLBBOY
KAROLBBOY: ja bym ci proponowal 3 razy w tyg najwieksze partie miesniowe czyli:Nogi plecy klatka :)

radzilbym robic wszystko .... Proponuje ACT na ok. 1.5 miecha aby sie rozruszac , nauczyc oddychac , zrobic jakies podstawy techniki ....

KAROLBBOY
KAROLBBOY: nie jakies kreatyny ... wystarczy ze wezmiesz gainera z domieskza kreatyny

heheeh a co to za roznica czy ma krete osobno czy w odzywce ???????

Konto usunięte
Konto usunięte: pytanie do was jakas dobra odzywka na przyrost masy nieznam sie i niecwicze no ale czas wziasc sie za siebie no i stąd moje pytanie do was (180cm 65kg )smiech na sali ..z gory dzieki.a ps z radami jedz duzo ok jem jem i jem i nic.chodzi mi o w miare cos szybkiego:)

1. to ze jesz jesz i jesz nic nie znaczy ... po prostu nie dostarczasz organizmowi wystarczajaco skladnikow odzywczych do zwiekszenia masy ...
2.jesli myslisz ze zrobisz 15 kg w miesiac to daj se spokój lub kup anapolon ....
3.odzywke mozesz zastapic jedzeniem wiec po co wydawac kase ?? lepiej wydaj na jedzenie ...
jesli masz problemy z nabraniem to bez diety ani rusz ...
ustalasz swoje zapotrzebowanie na kcal i dodajesz ok500 kcal .... jak nie dziala dodajesz znowu 500 ....
sama silownia powinna pomoc w nabraniu paru kg .... tylko jak masz cos robic to rob to dobrze ...
paweldst9090
paweldst9090
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi mi o w miare cos szybkiego:)


to idź na szachy rozwala mnie takie gadanie.
szybko to możesz KO dostać od kogoś hehe.

Konto usunięte
Konto usunięte: gain bolic .... tani jest i w miare ;] za 80pln bedziesz mial 4kg albo mutant mass ale on jest drogi.. normalnie 3 treningi na silce i 3 razy w tyg bieganoe, dietka i jakis dobry spalacz.


ten gainer jest gówniany.
i to co napisałeś również.

KAROLBBOY
KAROLBBOY: puzniej masz odzywki i nie jakies kreatyny ... wystarczy ze wezmiesz gainera z domieskza kreatyny cyzli tak jak wyzej GAIN-BOLIC Olimp lub MAGNUM Trec


buhahaha.

Konto usunięte
Konto usunięte: powerorginal


jak zawsze wyjaśnione do końca.
KAROLBBOY
Posty: 68 (po ~188 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KAROLBBOY
  14 lipca 2009

hehehe kuzwa weterani za 3 grosze ...... chlopak nie chce spedzic pol zycia na silowni tylko przybrac pare kg.....
A jak nie potraficie odroznic kreatyny od gainera z kreatyna to wasz problem!!!!

powerorginal
powerorginal
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak zawsze wyjaśnione do końca.

do uslug :)

KAROLBBOY
KAROLBBOY: hehehe kuzwa weterani za 3 grosze

mhmmm ostro :zonk:

KAROLBBOY
KAROLBBOY: chlopak nie chce spedzic pol zycia na silowni tylko przybrac pare kg.....

ja nikogo nie zmuszam do siedzenia na silce nie wiadomo ile ...

KAROLBBOY
KAROLBBOY: A jak nie potraficie odroznic kreatyny od gainera z kreatyna to wasz problem!!!!

hahhahahhahaha zejdz na ziemie .... zadalem pytanie czym rozni sie kreatyna od kreatyny w gainerze ?????????? bo Ty chyba jestes na wyzszym poziomie i ja nie nadazam :nie:
Dalaran
Dalaran
  15 lipca 2009

Mam podobny problem .. chciałbym podciągnąć trochę wagę, gdyż obecne 65kg / 185 wzrostu nie jest zadowalające. Z tym, że chciałbym to zrobić z głową .. a nie napchać się jakimiś świństwami. Przydała by mi się jakaś dobra rada co do treningu na siłowni .. jak zacząć i co ile zwiększać obciążenia .. co jeść? Nie przerażają mnie regularne ćwiczenia przez 2-3 lata dla osiągnięcia jakiegoś minimalnego efektu. Idealna waga dla mnie to byłoby około 75kg

underdog
KAROLBBOY
Posty: 68 (po ~188 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KAROLBBOY
  15 lipca 2009

hmmmmm j/w tak moze byc dobrze acz kolwiek teraz weider to nie weider :P

Drb1
Drb1
  15 lipca 2009

Pomyslow sa setki jak i odrzywek na rynku.. Nie szukal bym idealnej reguly "jak zrobic mase" bo kazdy ma swoj organizm..Zacznij czytac i obracac sei w temacie a beda efekty..

Praca,praca,praca...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.