marekmlody2
marekmlody2
  13 lipca 2009 (pierwszy post)

pytanie do was jakas dobra odzywka na przyrost masy nieznam sie i niecwicze no ale czas wziasc sie za siebie no i stąd moje pytanie do was (180cm 65kg )smiech na sali ..z gory dzieki.a ps z radami jedz duzo ok jem jem i jem i nic.chodzi mi o w miare cos szybkiego:)

powerorginal
powerorginal
  15 lipca 2009
underdog
underdog: http://www.megapower.pl/weider-giant-mega-mass-4000-3000g-p-1793.html ;)

co to ma byc ?? poczytaj regulamin ..... :zonk:

KAROLBBOY
KAROLBBOY: hmmmmm j/w

jakos nie jestes w stanie odpowiedziec na moje pytanie ... a przeca Ty wiesz ....

Konto usunięte
Konto usunięte: Pomyslow sa setki jak i odrzywek na rynku.. Nie szukal bym idealnej reguly "jak zrobic mase" bo kazdy ma swoj organizm..Zacznij czytac i obracac sei w temacie a beda efekty.. Praca,praca,praca...

Zgadza sie :tak: , jednak tu pytaja sie calkiem poczatkujacy wiec warto naprowadzic ich na jakos droge ....

Konto usunięte
Konto usunięte: Przydała by mi się jakaś dobra rada co do treningu na siłowni .. jak zacząć i co ile zwiększać obciążenia

Tak jak pisalem wyzej .... proponuje ACT na poczatek ok 6 tyg ..... puzniej mozna zostac na FBW lub przejsc na splita 3/4 razy w tyg ...

Konto usunięte
Konto usunięte: co jeść

dietetyka to raczej dosc skomplikowna dziedzina ... :) ale pare wskazowek :
-regularne posliki co 2,5 -3 h
-od 5 do 7 poslikow dziennie
- unikac fastfoodow , slodyczy
- Jesc DUZE sniadanie
- Posilki musza byc bogate w TLuszcze , Weglowodany oraz Bialko
- warzywa , owoce oczywiscie .
Drb1
Drb1
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadza sie

Tylko poczatkujacem wypadalo by dowiedziec sie podstaw odzywania..jakie sa bialka,cukry.. itp i kiedy je przymowac przed korzystaniem z poczciwych rad o kreatynie...a to juz trzeba odrobic samemu:)
"jem,jem i nic" -To wlasnie roznie wyglada..
Czasami ktos robi sobie rozpiske czego to sie nie zje+odzywki i pozniej sie wylicza ile sie przytyje co czesto spotyka sie z rozczarowaniem..Wydaje mi sie ze to polega na patrzeniu w przeszlosc i obserwowaniu siebie i wynikow..wtedy mozna koregowac diete i trening..
KAROLBBOY
Posty: 68 (po ~188 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KAROLBBOY
  16 lipca 2009

powerorginal nie chce mi sie tobie tego wyjasniac bo to nie ma sensu!!!

powerorginal
powerorginal
  16 lipca 2009

@Drb1:
nikomu na start nie poelcam Kretki :) ....a co do odzywiania ... jest tyle art. w necie ze nie ma sensu tu tego zamieszczac .... wiec jesli ktos naprawde chce to sam musi sie troszke wyedukowac ..

KAROLBBOY
KAROLBBOY: powerorginal nie chce mi sie tobie tego wyjasniac bo to nie ma sensu!!!

ale dlaczego ??? przeciez to jest forum ... no Chyba ze nie wiesz :crylol:
kolooo177
kolooo177
  22 lipca 2009
Bezsens tutaj wszystko wypisywac tyle tego w necie jest ze glowa mala... a jak ktos chce indywidualne porady to pisac do mnie na pirv PzDr :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.