Freddie2007
Freddie2007
  11 lipca 2009 (pierwszy post)
Już dziś rozpoczyna się walka o DPŚ na żużlu, którego finał odbędzie się 18 lipca w Lesznie.
Dwa półfinały:
11 lipca w Vojens - Dania, Szwecja, Rosja, Czechy
13 lipca w Peterborough - Polska, Australia, Anglia, Słowenia

Zwycięzcy półfinałów awansują bezpośrednio do finału, drużyny z 2 i 3 miejsc pojadą w barażu w czwartek 16 lipca w Lesznie z którego dwie najlepsze drużyny wchodzą do finału.

Skład Polaków:
Krzysztof Kasprzak
Tomasz Gollob
Rune Holta
Adrian Miedziński
Piotr Protasiewicz
Jarosław Hampel

Q: Czy ktoś oprócz korasa, Marty i mnie będzie śledził te zawody?
Q: Kto zwycięży w finale w Lesznie?

:ziober2:
Freddie2007
Freddie2007
  13 lipca 2009

I nawet w TVP dużo żużla, tyle lat musiałem czekać żeby wreszcie żużel zaistniał na poważnie w TV:ziober2:

tzlublin9
tzlublin9
  14 lipca 2009

Noga Nicki Pedersena po wypadku z półfinału ;>
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I nawet w TVP dużo żużla, tyle lat musiałem czekać żeby wreszcie żużel zaistniał na poważnie w TV


relacja z finału będzie na żywo w TVP :woot:
Freddie2007
Freddie2007
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: relacja z finału będzie na żywo w TVP

Co tam w TV przyjedź do Leszna to zobaczysz na żywo:ziober2:
Na C+ jest, na Info tylko powtórka ale chodzi o to że w serwisach informacyjnych jest to główna wiadomość i że nawet kronika DPŚ jest po sporcie:lol:
Kiedyś to nawet o lidze nic nie mówili:ninja:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy ktoś oprócz korasa, Marty i mnie będzie śledził te zawody?

Na pewno ;D
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Kto zwycięży w finale w Lesznie?

Polska.

Już w sobote do zobaczenia na Smoku, miejsca stojace ;D
Freddie2007
Freddie2007
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Już w sobote do zobaczenia na Smoku, miejsca stojace ;D

Ja tam zaszaleje i kupuje na siedzące:ssh:
:ziober2:
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co tam w TV przyjedź do Leszna to zobaczysz na żywo Na C+ jest, na Info tylko powtórka ale chodzi o to że w serwisach informacyjnych jest to główna wiadomość i że nawet kronika DPŚ jest po sporcie Kiedyś to nawet o lidze nic nie mówili


no jak ligę miał polsat to poco mieli mówić, teraz mają ligę to promują ten sport...
dla mnie to on jakoś szczególnie interesujący nigdy nie był, no może poza GP.
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam zaszaleje i kupuje na siedzące

nie masz akredytacji ?:D
na siedzących jest lipa, my fanatycy stoimy na meczach :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie to on jakoś szczególnie interesujący nigdy nie był, no może poza GP.

właśnie GP zamula i ogólnie jest nudne w uj xD
Freddie2007
Freddie2007
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie to on jakoś szczególnie interesujący nigdy nie był, no może poza GP.

Bo nigdy nie byłeś:wtf:
Kumpel ze studiów z Grodziska Wlkp a więc chłop nie miał pojęcia co to żużel, zabrałem go na mecz Unia-Falubaz i się zakochał teraz śledzi ligę na bieżąco i jezdzi na mecze, tego sportu nie da sie nie pokochać będąc choć raz na meczu:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: no jak ligę miał polsat to poco mieli mówić, teraz mają ligę to promują ten sport...

Ale ja mówie jeszcze kilka lat wstecz, żużla w ogóle nie było w TV...

Konto usunięte
Konto usunięte: nie masz akredytacji ?:D

Na DPŚ nie mam, tylko na ligę:)

Konto usunięte
Konto usunięte: na siedzących jest lipa, my fanatycy stoimy na meczach

No tylko że na stojące jest nieograniczona liczba biletów więc w tym sektorze gości może być i z 5000ludziów a wtedy zobaczyć choć jeden bieg-bezcenne:lol2:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na DPŚ nie mam, tylko na ligę:)

rozumiem ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: No tylko że na stojące jest nieograniczona liczba biletów więc w tym sektorze gości może być i z 5000ludziów a wtedy zobaczyć choć jeden bieg-bezcenne

w sumie to mi aż tak nie zależy żeby coś widzieć.
Na tym meczu debiut naszych reprezentacyjnych koszulek ^^
No i jedna z ekip ma próbować rozkręcić doping, też raczej nie na miejscach siedzących :)
Freddie2007
Freddie2007
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie to mi aż tak nie zależy żeby coś widzieć. Na tym meczu debiut naszych reprezentacyjnych koszulek ^^ No i jedna z ekip ma próbować rozkręcić doping, też raczej nie na miejscach siedzących :)

Atmosfera jest niesamowita, pamiętam 2 lata temu podczas hymnu mnie ciary przechodziły
a jak Gollob wygrał ostatni bieg dający nam złoto to 25tys.kibiców spowodowało że Smok się zatrząsł normalnie:ziober2:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Atmosfera jest niesamowita, pamiętam 2 lata temu podczas hymnu mnie ciary przechodziły a jak Gollob wygrał ostatni bieg dający nam złoto to 25tys.kibiców spowodowało że Smok się zatrząsł normalnie

mam nadzieje, że będzie świetna atmosfera, ale też w miarę ogarnięta a nie same trąbki i wymalowane twarze :D
WueRZet
WueRZet
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tego sportu nie da sie nie pokochać będąc choć raz na meczu

Jak nie jak tak ? :woot:
Freddie2007
Freddie2007
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mam nadzieje, że będzie świetna atmosfera, ale też w miarę ogarnięta a nie same trąbki i wymalowane twarze :D

To nie RPA żeby wuwuzele były:lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie jak tak ?

E tam bo Ty na zaścianku żużlowym byłeś:jezyk2:
thomas893
thomas893
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tego sportu nie da sie nie pokochać będąc choć raz na meczu

a chcesz się założyć? :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.