Freddie2007
Freddie2007
  11 lipca 2009 (pierwszy post)
Już dziś rozpoczyna się walka o DPŚ na żużlu, którego finał odbędzie się 18 lipca w Lesznie.
Dwa półfinały:
11 lipca w Vojens - Dania, Szwecja, Rosja, Czechy
13 lipca w Peterborough - Polska, Australia, Anglia, Słowenia

Zwycięzcy półfinałów awansują bezpośrednio do finału, drużyny z 2 i 3 miejsc pojadą w barażu w czwartek 16 lipca w Lesznie z którego dwie najlepsze drużyny wchodzą do finału.

Skład Polaków:
Krzysztof Kasprzak
Tomasz Gollob
Rune Holta
Adrian Miedziński
Piotr Protasiewicz
Jarosław Hampel

Q: Czy ktoś oprócz korasa, Marty i mnie będzie śledził te zawody?
Q: Kto zwycięży w finale w Lesznie?

:ziober2:
koraspl
koraspl
  11 lipca 2009

Szkoda ze Ulamek sie w Szwecji porozbijal.Walaska nie ma bo ma tendencje do zawalania waznych imprez.
Mysle ze u siebie w domu powinnimsy wygrac ten DPS.Niby Dunczycy sa glownymi kandytami do wygranej obok Polakow lecz warto zauwazyc ze praktycznie kazdy z Dunczykow jezdzi w tym sezonie w kratke plus wlasny owal teoretycznie nie powinno byc problemow.
Kasprzak ewidentnie jest w kadrze ze wzgledu znajomosci toru w Lesznie
Gollob zawsze swoje pojedzie
Miedzinski jedzie najlepszy sezon w karierze
Prostasiewicz w swietnej formie
Hampel to samo co Gollob zawsze przywiezie swoje punkty
Holta w rezerwie

W chwili obecnej sensacyjnie w Vojens prowadza Rosjanie przed Dunczykami i Szwedami.Odpowiednio 24,23,22 pkt zgromadzily te reprezentacje na ta chwile

Freddie2007
Freddie2007
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W chwili obecnej sensacyjnie w Vojens prowadza Rosjanie przed Dunczykami i Szwedami.Odpowiednio 24,23,22 pkt zgromadzily te reprezentacje na ta chwile

No wiedziałem że Ruskie będa czarnym koniem:ziober2:
Tylko powiedzmy sobie szczerze jak awansują do finału to będą przywozić ostatnie pozycje w Lesznie jestem tego pewien, pamietam jak jezdzili w barażu 2 lata temu...

Konto usunięte
Konto usunięte: Miedzinski jedzie najlepszy sezon w karierze

Ja bym go nie powoływał, fakt jedzie dobry sezon ale ma wpadki, nie jest równy wolałbym Walaska na jego miejsce, ale przede wszystkim Jagusia mi brakuje w kadrze:tak:

Rosja i Dania po 26pkt:ziober2:
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś oprócz korasa, Marty i mnie będzie śledził te zawody?


nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto zwycięży w finale w Lesznie?


Szwecja.
koraspl
koraspl
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No wiedziałem że Ruskie będa czarnym koniem

Tez sie tego nie spodziewalem ale zawody sie jeszcze nie skonczyly wiec poczekajmy do konca ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym go nie powoływał, fakt jedzie dobry sezon ale ma wpadki, nie jest równy wolałbym Walaska na jego miejsce, ale przede wszystkim Jagusia mi brakuje w kadrze

Mysle ze to taki uklon w strone Miedzinskiego .W Toruniu zawsze byl w cieniu Zabika a gdy wiechali w seniorski zuzel okazalo sie ze to Miedzinski lepiej sie odnalazl s w tych realiach.Jedzie swoj najlepszy sezon punktuje w lidze w granicach 10-12 pkt wiec sa i podstawy aby takie powolanie dostal.Prawde mowiac to tez wolabym Jagusia zawodnik niebywale doswiadczony i byloby pewne ze nie spali sie psychicznie w takich zawodach co innego Miedzinski .
koraspl
koraspl
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiechali

wjechali*
Freddie2007
Freddie2007
  11 lipca 2009

Nicki w karetce więc Dania chyba odpada z walki bo bez Andersena i Pedersena.

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawde mowiac to tez wolabym Jagusia zawodnik niebywale doswiadczony i byloby pewne ze nie spali sie psychicznie w takich zawodach co innego Miedzinski .

Do tego Jagoda w Lesznie zawsze kapitalnie jeździ no może poza ostatnią niedzielą:lol:
Freddie2007
Freddie2007
  11 lipca 2009

No Ruskie już praktycznie wygrały:lol2:

P.S Przemek Pawlicki mistrzem Europy juniorów:rock:

tzlublin9
tzlublin9
  12 lipca 2009

słyszeliście pogawędki polskich komentatorów podczas przerw ? :mrgreen: "Kto to Franc? - Jakiś ku**s" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

tzlublin9
tzlublin9
  12 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy ktoś oprócz korasa, Marty i mnie będzie śledził te zawody?

ja zawsze śledzę :P
seweryn1908
Posty: 467 (po ~214 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 12
seweryn1908
  12 lipca 2009

ja tez sledze te zawody mam nadzieje ze wygra Orzeł Łódź

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  12 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy ktoś oprócz korasa, Marty i mnie będzie śledził te zawody?

:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Kto zwycięży w finale w Lesznie?

Jako, że znam się trochę na tym "sporcie" ;> odpowiem, że... wygra Polska :tak:
koraspl
koraspl
  13 lipca 2009
seweryn1908
seweryn1908: ja tez sledze te zawody mam nadzieje ze wygra Orzeł Łódź

:wtf::lol2:
Dunczycy w barazach ponoc bez swoich najlepszych zawodnikow.Pedersena,Andersena i Bjarne Pedersena.
Moze byc tak ze Dunczykow w ogole nie zobaczymy w finalowej rozgrywce w Lesznie...
tzlublin9
tzlublin9
  13 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bjarne Pedersena

akurat był dosyć słabym punktem zespołu ;>
Freddie2007
Freddie2007
  13 lipca 2009

No i klasa, brawo za jazde Jarek klasa wielka, zawody emocjonujące:rock:
Miedziak mnie zaskoczył walecznością, zwłaszcza w jednym biegu jak pod płotem przeszedł Adamsa:mrgreen:
Z taką jazdą moim zdaniem nie mamy z kim przegrać w Lesznie:ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.