NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 июля 2012 (pierwszy post)
Temat poświęcony typowaniu wszelkich dziedzin sportu i wszystkiego na czym można podwoić złotówkę.



Bukmacherzy do dzieła. Dzielcie się opiniami, spostrzeżeniami i wygranymi.

Enjoy! приглашаю :ziober2:
Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:
kniatol1
kniatol1
  16 декабря 2012
jakieś w miare pewnie LB dzis?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 декабря 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Niepewny, aczkolwiek moze wejsc przy odrobinie szczescia.


Taki za 2 zł dałem, szału tak nie ma bo chyba wyszło niecałe 25zł do wygrania.
Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:
Wiertlo92
Wiertlo92
  16 декабря 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pokazuje, co mi weszlo, a co nie, czyli skutecznosc. Screenow mi sie nie chcialo robic.


Wklepać typy po meczach to każdy umie :ziober2: przez takie coś to tracisz wiarygodność, że tyle stawiasz itd
kzyhu
kzyhu
  16 декабря 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wklepać typy po meczach to każdy umie przez takie coś to tracisz wiarygodność, że tyle stawiasz itd


podbijam , napisać po zakończonych meczach na co się stawiało to żadna sztuka :tak:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 декабря 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wklepać typy po meczach to każdy umie przez takie coś to tracisz wiarygodność, że tyle stawiasz itd


Wiertło jaki detektyw :D
Swoją drogą trochę racji, tylko wklejone kupony pokazują co jest grane bo każdy może napisać 3 mecze i stawka 800 zł.

Chociaż ja Luźnemu akurat wierzę, no i kiedyś widziałem jeszcze chyba kupon Chudego za ponad 1000zł na Wisłę z Lechem 1X chyba 261d
Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:
LuznyGosc
LuznyGosc
  16 декабря 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wklepać typy po meczach to każdy umie przez takie coś to tracisz wiarygodność, że tyle stawiasz itd


Konto usunięte
Konto usunięte: podbijam , napisać po zakończonych meczach na co się stawiało to żadna sztuka


NuTiiiiii
NuTiiiiii: Swoją drogą trochę racji, tylko wklejone kupony pokazują co jest grane bo każdy może napisać 3 mecze i stawka 800 zł.


Bo ja nie mam co robic, tylko oklamywac ludzi na forum fotki w sprawie moich stawek na kuponach. :D
LuznyGosc
LuznyGosc
  16 декабря 2012


Prosze bardzo.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 декабря 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo ja nie mam co robic, tylko oklamywac ludzi na forum fotki w sprawie moich stawek na kuponach.


No w sumie tak :rotfl:
Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:
LuznyGosc
LuznyGosc
  16 декабря 2012
W ogole musialbym wymyslac i przegrane kupony. :rotfl:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 декабря 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Prosze bardzo.


Za chwilę powstanie bilans zysków i strat, już ekonomiści dają czadu.
U mnie to wygląda bardziej na czerwono :D
Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:
LuznyGosc
LuznyGosc
  16 декабря 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Za chwilę powstanie bilans zysków i strat, już ekonomiści dają czadu. U mnie to wygląda bardziej na czerwono :D

Nie potrzeba. Sam moge przyznac, ze jestem grubo w plecy.
Ty stawiasz 'wariaty', a ja bardziej pewne mecze, chociaz widzisz, ile stracilem na 'pewniakach' (przewaznie grubsza kwota jak 1000 czy te 800 cos)
LuznyGosc
LuznyGosc
  16 декабря 2012
Dzisiaj sie juz totalnie zdenerwowalem (Chelsea i euroliga kosza, gdzie w kazdej kwarcie bylo powyzej 40, a jak postawilem ,to mniej rzucili) i mam juz w dupie to obstawianie. Fatum na mnie ciazy, ktore nie pozwoli mi wygrac wiecej. ;)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 декабря 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty stawiasz 'wariaty', a ja bardziej pewne mecze, chociaz widzisz, ile stracilem na 'pewniakach' (przewaznie grubsza kwota jak 1000 czy te 800 cos)


Wariaty wchodzą 1/1000.
Ostatni wszedł mi 11 listopada a gram dość często i tak 200zł by się zsumowało w plecki.
Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:
LuznyGosc
LuznyGosc
  16 декабря 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wariaty wchodzą 1/1000. Ostatni wszedł mi 11 listopada a gram dość często i tak 200zł by się zsumowało w plecki.

200zl w przeciagu miesiaca, a u mnie kilka kola w przeciagu kilku dni. d83dde14
LuznyGosc
LuznyGosc
  16 декабря 2012
Ciezkie uzaleznienie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.