WueRZet
WueRZet
  11 lipca 2012 (pierwszy post)

Sprawdzimy czy idea słuszna, oraz czy pomysł się przyjmie i spodoba :ziober2:

kzyhu
kzyhu
  14 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Spotkałem facetkę od ruska na mieście i mi się odwidziało


no jak miałeś rosyjski w szkole to będziesz tak najpóźniej rocznik 85 :>

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no jak miałeś rosyjski w szkole to będziesz tak najpóźniej rocznik 85 :>

Co za dedukcja :P
Ale teraz w LO wprowadzają młodzieży rosyjski i francuski a nawet łacinę. Wracamy do starych czasów :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  14 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co za dedukcja :P


detektyw d83cdfa9

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ale teraz w LO wprowadzają młodzieży rosyjski i francuski a nawet łacinę. Wracamy do starych czasów :)


ja tam do technikum chodziłem to jedynie angielski miałem , ale w liceach to chyba zawsze do wyboru były języki ?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: detektyw

Weź sobie jeszcze lupę d83ddd0d

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam do technikum chodziłem to jedynie angielski miałem , ale w liceach to chyba zawsze do wyboru były języki ?

No na profilach lingwistycznych jest angielski-rosyjski, drugi kierunek niemiecki-francuski i jeszcze na humanistycznych dorzucają do tego łacinę.
Ja właśnie miałem angol 8h tygodniowo i rosyjski aż 3, to była beczka. Czytanie ze swojej książki zamazanej ołówkiem na 5 a jak facetka dawała swoją nieopisana to każdy się jąkał :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  14 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: rosyjski aż 3, to była beczka. Czytanie ze swojej książki zamazanej ołówkiem na 5 a jak facetka dawała swoją nieopisana to każdy się jąkał


rosyjski wg mnie jest bardzo łatwy , wystarczy opanować cyrylicę i ok , ja uczyłem się jeszcze esperanto :rotfl:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: rosyjski wg mnie jest bardzo łatwy , wystarczy opanować cyrylicę i ok , ja uczyłem się jeszcze esperanto

Pisanie nie jest trudne, ale alfabetu po kolei nigdy się nie nauczyłem i były problemy z szukaniem wyrazów w słowniku :D
A esperanto w szkole miałeś czy jakiś indywidualny tok nauczania ? :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2012

a muszę nowy sezon pograć, od dawna zabierać się za ligę włoską i miałem grać Juve ale teraz Napoli mi się spodobało

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  14 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A esperanto w szkole miałeś czy jakiś indywidualny tok nauczania ? :D


w podstawówce 4 albo 5 klasa , takie dodatkowe zajęcia , z nich pamiętam jedynie to , że prowadziła je śliczna pani :D

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 lipca 2012

no ten 21 Jump Street dość zabawny - śmiało mogę polecić

--
dziś na TVN Prestiż :zakochany:

================

przeglądałem wczoraj tak na szybkości w necie czy są jakieś fantasy managery lig europejskich
coś tam znalazłem ale - hmm -- może zna ktoś dobre strony w stylu
http://fantasy.premierleague.com/
tylko z innymi ligami ? Seria A , Bundesliga , La Liga ?

...Ignorance is bliss...
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no jak miałeś rosyjski w szkole to będziesz tak najpóźniej rocznik 85 :>

u mnie w liceum tez był rosyjski a nie jestem rocznikiem 85 :P
Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 lipca 2012
LeonGrande
LeonGrande: Chazar Lenkoran (Azerbejdżan) - Lech Poznań (Polska)X Ruch Chorzów (Polska) - Metalurg Skopje (Macedonia)1 Metalurgs Lipawa (Łotwa) - Legia Warszawa (Polska)2


Chazar Lenkoran (Azerbejdżan) - Lech Poznań (Polska)2
Ruch Chorzów (Polska) - Metalurg Skopje (Macedonia)X
Metalurgs Lipawa (Łotwa) - Legia Warszawa (Polska) X

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kzyhu
kzyhu
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie w liceum tez był rosyjski a nie jestem rocznikiem 85 :P


chodziło mi o raczej o szkołę podstawową

Gutek909
Gutek909
  14 lipca 2012

to wychodzi na to, że ja tu prawie najmłodszy jestem tej ;d

rocznik 90 :mrgreen:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chodziło mi o raczej o szkołę podstawową


Coś mi się wydaje, że zależało to od rejonu Polski.
Ja jestem rocznik '83, a z rosyjskim nigdy nie miałam doczynienia, mnie od najmłodszych lat uczyli szperachać, ale że się skutecznie przed tym broniłam, to dzisiaj potrafię się tylko przedstawić i policzyć do 10 po niemiecku :ziober2:.
:ziober2:
Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to wychodzi na to, że ja tu prawie najmłodszy jestem tej rocznik 90

Jose jest od Ciebie młodszy :P



:ziober2:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.