lonelyloner
lonelyloner
  10 czerwca 2009 (pierwszy post)
Zauważyłem ze ostatnio nikt nie zakłada tematów na temat reprezentacji.

Uważam ze słusznie, to co nasi piłkarze (można ich tak nazwać?) "osiągnęli" w ostatnich dwóch meczach to według mnie porażka, i w ogóle nie sa nawet godni tematu na fotka.pl.

Moja propozycja żeby to poprawić - Leo odejdź.
WueRZet
WueRZet
  11 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak w Reprezentacji trener ma kilkudziesięciu zawodników a nie trzynastu do dyspozycji. Nie miałem tu na myśli warsztatów trenerskich.

Przez kadrę Leo przewinęły się dziesiątki zawodników ;) Tak a propos liczb. Moim zdaniem kluczowy jest warsztat.
krzychu7818
krzychu7818
  11 czerwca 2009

a co w Argentynie mają powiedzieć , wczoraj kolejna porażka , tym razem z Ekwadorem 0-2 , jak tak dalej pójdzie to Argentyna bedzie mieć nerwową końcówkę eliminacji

NeverMind1910
NeverMind1910
  11 czerwca 2009

Nie od dziś wiadomo, że zarówno Dunga jak i Maradona byli fantastycznymi piłkarzami. Ten drugi dorobił się nawet własnego kultu w postaci Religii Maradońskiej. Nie zmienia to faktu, że trenerami dobrymi nigdy nie będą. Nie rozumiem decyzji federacji o zatrudnieniu tych szkoleniowców.

Z całym szacunkiem dla Diego. Ale blamaże z Ekwadorem i Boliwią do sukcesów nie należą. A moim zdaniem Argentyna na ten moment ma największy potencjał kadrowy na świecie.

WueRZet
WueRZet
  11 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kultu w postaci Religii Maradońskiej.

Mały off.

Obejrzyjcie "Maradona by Kusturica" wiadomego reżysera. Genialne !
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  11 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Niech cos osiagnie w Europie?


pokonanie Barcelony w jej genialnym sezonie to mało?
czego byś oczekiwał bo Wiśle w europejskich pucharach?

wiadomo z Tottenhamem trochę zawiedli, ale to mimo wszystko dużo mocniejszy klub od Wisły.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pokonanie Barcelony w jej genialnym sezonie to mało?

Prosze Cie....

Barca nie potraktowala tego meczu powaznie :ziober2:

grali na pół gwizdka :ninja: oczywiscie wynik sie liczy ale nie przykładam do niego zbyt wielkiej wagi

Konto usunięte
Konto usunięte: czego byś oczekiwał bo Wiśle w europejskich pucharach?

Wystepów w pucharach ?
a nie skonczenie na fazie eliminacji ?

Konto usunięte
Konto usunięte: wiadomo z Tottenhamem trochę zawiedli

:)
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  11 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do trenera, chciałbym tylko żeby to był Polak...
...ponieważ uważasz ,że to najlepsi szkoleniowcy na świecie ???

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.