Majka
Majka
  5 czerwca 2009 (pierwszy post)

Takie pytanie. :and:

Ostatnio wzięło mnie na zmiany związane z dotychczasowym trybem życia (ulubionym moim sportem było chodzenie po sklepach :ssh: )

Nie wiem czemu, ale zainteresował mnie parkour :wtf:
Przejrzałam już kilka stron internetowych, kilkanaście filmików instruktażowych, opracowuję program treningowy ... :ninja:

Czy to mi wystarczy ?
Może jakieś pomocne instrukcje dla n00bki? :zonk: ; D

thomas893
thomas893
  6 czerwca 2009
Majka
Majka: koszykówka jest fajna, ale chyba za niska jestem :(

170 cm to tak mało nie jest w koszykówce kobiecej ;] Nie wiem ile masz lat, więc nie mogę stwierdzić czy jeszcze urośniesz (a gra w kosza potrafi człowieka wyciągnąć w górę). Poza tym lepsze to od tego Le coś tam, co nie jest sportem :mrgreen:
Majka
Majka
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 170 cm to tak mało nie jest w koszykówce kobiecej ;] Nie wiem ile masz lat, więc nie mogę stwierdzić czy jeszcze urośniesz (a gra w kosza potrafi człowieka wyciągnąć w górę). Poza tym lepsze to od tego Le coś tam, co nie jest sportem

skąd wiesz, że lepsze ? :ziober2:
NeverMind1910
NeverMind1910
  6 czerwca 2009
Majka
Majka: NIE BĘDĘ GOTOWAĆ, W DUPIE MAM GOTOWANIE !

No, no . Ja bynajmniej wole gotowanie od parkura. Bo czy w życiu przyda ci się Parkour?
No właśnie.. A powiedzmy Joga tak :)

Majka
Majka: koszykówka jest fajna, ale chyba za niska jestem :(

Jestem uczulony na koszykówkę kobiecą. Może dlatego, że na WF widziałem grę dziewczyn. Jedna rzuca, reszta się patrzy czy trafi.

Majka
Majka: skąd wiesz, że lepsze ?

Bo to zajęcie dla emigrantów francuskich. Uczą się uciekać, aby nie dostać po głowie od rodowitych francuzów którzy kultywują idee Ku Klux Klanu :and:

A taka rada. Parkour nie jest fajny, to fakt ! Nie podążaj za modą, to prowadzi do owczego pędu. Nie wyróżniaj się w sposób pozerski. A jeszcze sobie kuku zrobisz.

Rozumiem, że robisz to dla siebie. Słusznie.. Trzeba mieć w życiu zajęcie. No, jednak znać sobie typowo kobiece zajęcie - a nie parkour czy jazda na desce.

PARKOUROWI MÓWIĘ STANOWCZE NIE !
tzlublin9
tzlublin9
  7 czerwca 2009
Majka
Majka: nie umiem :(

mieszkasz w Łodzi jak widzę, macie tam klub Orzeł, zapewne i szkółkę żużlową mają, więc trochę chęci no i troszkę pieniędzy :D
Majka
Majka
  7 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No, no . Ja bynajmniej wole gotowanie od parkura. Bo czy w życiu przyda ci się Parkour? No właśnie.. A powiedzmy Joga tak :)

niby do czego może mi się przydać joga ? :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem uczulony na koszykówkę kobiecą. Może dlatego, że na WF widziałem grę dziewczyn. Jedna rzuca, reszta się patrzy czy trafi.

trochę prawdy w tym jest :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: No, jednak znać sobie typowo kobiece zajęcie

zmywanie naczyń ? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: mieszkasz w Łodzi jak widzę, macie tam klub Orzeł, zapewne i szkółkę żużlową mają, więc trochę chęci no i troszkę pieniędzy :D

a tam żużel ; D
od razu pójdę na kierowcę F1 :rock: ; D
NeverMind1910
NeverMind1910
  7 czerwca 2009
Majka
Majka: niby do czego może mi się przydać joga ?


Dorośniesz to się dowiesz..

Majka
Majka: zmywanie naczyń ?

Eee tam. Nie każda kobieta musi być kurą domową. Jeżeli chcesz wylądować energie zrób to z korzyścią dla siebie i swojego ciała. Lekki Jogging, aerobik czy inne ćwiczenia z pewnością będą lepszym rozwiązaniem niż parkour.

Majka
Majka: od razu pójdę na kierowcę F1 ; D

Lepiej idź na Widzew. W Łodzi to najlepsza rozrywka :tak:
paweldst9090
paweldst9090
  7 czerwca 2009
Majka
Majka: Może jakieś pomocne instrukcje dla n00bki? ; D


to nie sport dla kobiet.
uwzględnij to że trzeba być super rozciągniętym do tego chodzić na siłkę.

a jaki inny sport ?

może coś ze sportów walki.
Majka
Majka
  7 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dorośniesz to się dowiesz..

:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Eee tam. Nie każda kobieta musi być kurą domową. Jeżeli chcesz wylądować energie zrób to z korzyścią dla siebie i swojego ciała. Lekki Jogging, aerobik czy inne ćwiczenia z pewnością będą lepszym rozwiązaniem niż parkour.

to będę ćwiczyła jak już nie będzie mi się chciało dupy ruszyć :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej idź na Widzew. W Łodzi to najlepsza rozrywka

tak, najlepiej iść jak są derby i krzyknąć ŁKS król ( :ble: ) :ninja:
thomas893
thomas893
  7 czerwca 2009
Majka
Majka: skąd wiesz, że lepsze ?

bo parkour jest niczym :P Poza tym już Ci to zostało wytłumaczone xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem uczulony na koszykówkę kobiecą. Może dlatego, że na WF widziałem grę dziewczyn. Jedna rzuca, reszta się patrzy czy trafi.

ja też, a rzuciłem pomysł z koszykówką, bo ja lubie :mrgreen:

Majka
Majka: a tam żużel ; D

:brawo: :ziober2:
OncleShu
OncleShu
  8 czerwca 2009
Majka
Majka: to będę ćwiczyła jak już nie będzie mi się chciało dupy ruszyć


za kilka lat, jak skóra zacznie się fałdować, a tyłek straci jędrność wspomnisz słowa Widzewiaka...
unfounded
unfounded
  8 czerwca 2009
Majka
Majka: zainteresował mnie parkour

moj brat sie z kolegami bawi w yamakassi ; D
Konto usunięte
Konto usunięte: Proponuje cos bardziej kobiecego.

boks!
..za czasow gimnazjalnych chcialam byc bokserka :zakochany:
jak bym nie byla taka leniwa pewnie dalej bym cwiczyla
Majka
Majka
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: za kilka lat, jak skóra zacznie się fałdować, a tyłek straci jędrność wspomnisz słowa Widzewiaka...

może :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: boks!

chciałam kickboxing :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.