WueRZet
WueRZet
  4 lipca 2012 (pierwszy post)


Przegląd wydarzeń z europejskich lig
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 stycznia 2013
Chudy
Chudy: sugerowanie,że nie chodzę na mecze? beka x 100

No to nie pisz na forumie podczas meczu Śląska na fotce mobile :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  7 stycznia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No to nie pisz na forumie podczas meczu Śląska na fotce mobile


po 15 latach chodzenia miałem dwa lata przerwy od derbów z krecikami w 2010 to fakt i tego nie ukrywam ale ostatnio znowu zacząłem chodzić,wprawdzie tylko na mecze domowe ale i do wyjazdów powinienem wrócić jak czas pozwoli
pointNorth
pointNorth
  7 stycznia 2013

:rock:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 stycznia 2013
Chudy
Chudy: po 15 latach chodzenia miałem dwa lata przerwy od derbów z krecikami w 2010 to fakt i tego nie ukrywam ale ostatnio znowu zacząłem chodzić,wprawdzie tylko na mecze domowe ale i do wyjazdów powinienem wrócić jak czas pozwoli

No to masz coś z fanatyka niewątpliwie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  7 stycznia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No to masz coś z fanatyka niewątpliwie.


jak będę w drugim mieszkaniu to zrobię jotpega biletów,które kolekcjonuje od początku chodzenia na mecze z piłki nożnej,koszykówki i ręcznej to wam pokaże ile tego jest XD na Real też miałem jechać ale mnie dupeczka wystawiła jak na razie z tym i przełożyliśmy ten wyjazd,ogólnie beka z każdego kto wytyka mi że nie chodziłem na mecze dwa lata a sam był na stadionie zaledwie kilka razy XD
Chudy
Chudy
  7 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: pointNorth


zobacz na kogo głosował Algierczyk , na Benzeme :rotfl:
Chudy
Chudy
  7 stycznia 2013

Everton na 1:0



i na 2:0 afromental

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 stycznia 2013
Chudy
Chudy: jak będę w drugim mieszkaniu to zrobię jotpega biletów,które kolekcjonuje od początku chodzenia na mecze z piłki nożnej,koszykówki i ręcznej to wam pokaże ile tego jest XD na Real też miałem jechać ale mnie dupeczka wystawiła jak na razie z tym i przełożyliśmy ten wyjazd,ogólnie beka z każdego kto wytyka mi że nie chodziłem na mecze dwa lata a sam był na stadionie zaledwie kilka razy XD

Nie musisz nic udowadniać, ja nie mam z tego beki. Ja chodzę na III ligę i wyjazdy też były dobre, ekipy trzymające z Arką i Lechią to zawsze dobre ustawki i powody do dymów.
Teraz już się w to nie bawię bo człowiek racjonalniej myśli :-P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  7 stycznia 2013

Zeskanować bilety z allegro by dowieść swojego fanatyzmu, +5 do fejmu.

A tak poważnie Messi drużynowo w tym sezonie nie zdobył nic, indywidualnie wszystko. A złota piłka to nagroda indywidualna. Szkoda Cristiano bo jemu też się ona należy jak nikomu.

Renifer
Renifer
  7 stycznia 2013

I co do samych zainteresowanych:

gdzie maja wasze spinki.

Chudy
Chudy
  7 stycznia 2013
Renifer
Renifer: Zeskanować bilety z allegro by dowieść swojego fanatyzmu, +5 do fejmu.


jesteś upośledzony :tak:
Gutek909
Gutek909
  8 stycznia 2013

Idealny cytat na dziś. ;)
"Gdyby Messi grał dla Realu, to bym go lubił. Teraz mogę go, co najwyżej, darzyć umiarkowanym szacunkiem. W zasadzie jednak mnie wkur:cenzura:wia." Jerzy Pilch

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  8 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Wystarczy wygrać CdR i rekord bramek haha żeby zdobyć ZP. to już nawet śmieszne nie jest.

to w takim razie za co Ronaldo miałby dotac ZP? :woot: za to ze ładnie wygląda? :D
RexMundi
Posty: 68930 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: o w takim razie za co Ronaldo miałby dotac ZP? za to ze ładnie wygląda? :D

przeciez Gutek nie pisze że CR7 miał dostać

a Iniesta , tak jak wczesniej Xavi
tylko że jest moda na Messiego jak w Polsze na Bednarka czy Farna
gdzie nie wystąpi tam wygrywa
...Ignorance is bliss...
Alucard
Alucard
  8 stycznia 2013

Chelsea wygrała LM pierwszy raz w historii. Juventus niepokonany... Bayern 2 raz w finale LM w ciągu 2 lat. BVB wygrywa 'podwójną koronę'. A najlepsza jedenastka według FIFA to zawodnicy z ligi Hiszpańskiej...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.