WueRZet
WueRZet
  30 czerwca 2012 (pierwszy post)


Dzisiaj rozpoczyna się największy, najbardziej znany i najważniejszy wyścig kolarki w sezonie dla każdego zawodnika z peletonu. Pętla wokół Francji :)

W tym roku zawodnicy maja do pokonania 3,497 kilometrów podzielonych na 20 etapów (dwa indywidualne wyścigi czasowe) + prolog. Zawodnicy będą wspinać się na 25 gór. Wśród 198 zawodników będzie jeden Polak - Sylwester Szmyd

Temat do ogólnego komentowania wydarzeń :piwo:
kzyhu
kzyhu
  15 lipca 2012

tak to jest jak się robi metę na zjeździe , ciekawe czy ucieczka dobije jeszcze do 20 minut :rotfl:

kzyhu
kzyhu
  15 lipca 2012

a tvp to ja nie rozumiem , mają ten tvp sport to daja tam teraz jakies powtórki zamiast pokazać relacje z królewskiego etapu TdP

WueRZet
WueRZet
  15 lipca 2012

Uznali widocznie, że nikt nie płaci abonamentu to też wała pokażą:p

kzyhu
kzyhu
  15 lipca 2012

Cavendish jak pod góre wjeżdza :szok:

WueRZet
WueRZet
  15 lipca 2012

No i się zesrało ze zwycięstwem w TdP Kwiatkowskiego.

kzyhu
kzyhu
  15 lipca 2012

nie miał wsparcia swej drużyny i skończyło się tak jak się skończyło , ogólnie to odniosłem takie wrażenie , że wiekszość ekip przyjechała tu wybitnie treningowo

egze
egze
  15 lipca 2012
http://www.sport.pl/kolarstwo/1,64993,12132648,14__etap_Tour_de_France__Na_trase_wrzucono_gwozdzie.html

tak mi właśnie coś nie pasowało z tymi przebitymi oponami.

Jakbym złapał takiego jednego z drugim :evil:
kzyhu
kzyhu
  16 lipca 2012

Fejk jak tam Kraków dziś ? :ziober2: ,
czytałem opinie , że ludzie troche poirytowani , no ale w sumie robić w centrum 800-tysięcznego miasta w normalny dzień roboczy wyścig kolarski to troche niemądre

WueRZet
WueRZet
  16 lipca 2012

Dzisiaj nudy w TdF :ziew:

kzyhu
kzyhu
  16 lipca 2012

ogólnie tegoroczny TdF to :ziew: , no ale przed igrzyskami nie mogli zrobić jakiejś mega trudnej trasy

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2012

ee jeżdżą w kółko to już nie takie ciekawe, jedynie tam gdzie nawrót o 180 stopni coś się dzieje, zwłaszcza w peletonie :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2012

2km do końca, ale dowaliło z nieba 2614d83ddca6

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2012

i kamery padły :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  16 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: i kamery padły


w Eurosporcie było ok

w przyszłym roku TdP ma we Włoszech wystartować ?? :woot:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: w przyszłym roku TdP ma we Włoszech wystartować ??


Ja bym proponowal start na Sri Lance, albo na Madagaskarze. Kolejny mega nudny TDP za nami, kto nie ogladal niech nie zaluje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.