WueRZet
WueRZet
  30 czerwca 2012 (pierwszy post)


Dzisiaj rozpoczyna się największy, najbardziej znany i najważniejszy wyścig kolarki w sezonie dla każdego zawodnika z peletonu. Pętla wokół Francji :)

W tym roku zawodnicy maja do pokonania 3,497 kilometrów podzielonych na 20 etapów (dwa indywidualne wyścigi czasowe) + prolog. Zawodnicy będą wspinać się na 25 gór. Wśród 198 zawodników będzie jeden Polak - Sylwester Szmyd

Temat do ogólnego komentowania wydarzeń :piwo:
WueRZet
WueRZet
  14 lipca 2012

Wczoraj nie oglądałem, dzisiaj nie obejrzę...oby za wiele się nie zmieniło :p

kzyhu
kzyhu
  14 lipca 2012

i jeszcze nie ma Wyrzykowskiego dziś :and: , Probosz też jest dobrym komentatorem no ale duet J & W jest tylko jeden

kzyhu
kzyhu
  14 lipca 2012

a nawet nie wiedziałem , że Probosz , grał m.in w Akademii Pana Kleksa i Janie Serce :)

WueRZet
WueRZet
  14 lipca 2012

Do duetu J&W ciężko dobić, ale trzeba Przyznać, że Probosz mówi fajnie. Z sensem, potrafi zaciekawić nie nudzi. Podobnie Marszałek. Trzeba przyznać, że komentatorzy kolarscy przeważnie biją na głowę tych piłkarskich ;P

kzyhu
kzyhu
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba przyznać, że komentatorzy kolarscy przeważnie biją na głowę tych piłkarskich ;P


ogólnie Eurosport ma chyba najlepszych komentatorów , choć ostatnio się dowiedziałem , że Marek Rudziński przeszedł do tvp :and:

WueRZet
WueRZet
  14 lipca 2012

No już jakiś czas temu, niestety TVP musiała potężnie sypnąć hajsem, albo Szaranowiczowi skończyła się miłość do skoków ;P

kzyhu
kzyhu
  14 lipca 2012

a Laskowski na stałe przeszedł do tvp czy tylko na euro??
Rudziński zresztą już kiedyś był w tvp , jak tak oglądam te powtórki dziennika tv z koncówki lat 80-tych na tvp historia to właśnie on czasem tez prezentował wiadomości sportowe

WueRZet
WueRZet
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a Laskowski na stałe przeszedł do tvp czy tylko na euro??


Kontrakt ma do jesieni. Potem wróble ćwierkają, że przejdzie do nowego tworu ITI-Canal + o ile ten powstanie.
kzyhu
kzyhu
  14 lipca 2012

Wiggins ładnie rozprowadził Hagena no ale ten nie dał rady na finiszu

WueRZet
WueRZet
  14 lipca 2012

Wiggins ma cholernie dużo pary w tych nogach. Jak w Pirenejach nie pęknie na jakimś etapie to nikt go nie pokona :nie:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2012

Kolarze jadąc przez Olcze w Zakopanem przejechali obok domku, w którym byłem na wczasach i knajpie odwiedzanej przeze mnie niemal codziennie :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  14 lipca 2012

Kwiatkowski dalej liderem, Swift kolejne zwycięstwo etapowe.

kzyhu
kzyhu
  15 lipca 2012

dziś znów wieje nudą w TdF

WueRZet
WueRZet
  15 lipca 2012

Niby Pireneje, ale jakoś tak niemrawo wygląda :ninja:

WueRZet
WueRZet
  15 lipca 2012

I tak, wiem...takie góry to nie góry ;P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.