WueRZet
WueRZet
  10 maja 2012 (pierwszy post)

Aby nie spamować w innych tematach założyłem temat w którym można zebrać wszystkie oficjalne, jak również fantazyjne transfery dziejące się w piłce nożnej :)

WueRZet
WueRZet
  20 maja 2012
LeonGrande
LeonGrande: 20 letni


LeonGrande
LeonGrande: w barwach Milanu


Sprawdzić mu paszport !

A najlepiej zajrzeć w zęby :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Sprawdzić mu paszport ! A najlepiej zajrzeć w zęby


JEzeli chodzi Ci o wiek sprawdz kto po tym sezonie odszedł i ile mieli łacznie lat : P

w nastepnym sezonie srednia wieku spadnie drastycznie :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  21 maja 2012

Na spotkaniu Gallianiego z Mancinim, AC Milan wycenil swojego obronce Thiago Silve na 50 mln euro, jezeli taka kwote wylozy na stol zespol Man City najprawdopodobniej brazyliczyk zasili mistrza Anglii... a wszystko dlatego ze powazne klopoty finansowe ma zespol Rossonerich, a raczej jej szefciu Berlusconi.

TottenhamHot
TottenhamHot
  21 maja 2012
LeonGrande
LeonGrande: powazne klopoty finansowe ma zespol Rossonerich, a raczej jej szefciu Berlusconi.

czyli pojda w slady Interu?
Renifer
Renifer
  21 maja 2012

W czwartek Trałka podpisze kontrakt z Kolejorzem.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  21 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli pojda w slady Interu?


Oszczednosci, przyjda raczej sredniacy z niskimi kontraktami... moze byc srodek tabeli jak Thiago odejdzie [*]

Renifer
Renifer: W czwartek Trałka podpisze kontrakt z Kolejorzem.


Czas sprowadzania szrotu sie zaczal :rotfl:
Littlefinger
Littlefinger
  22 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak donosi 'France Football', Didier Drogba zadecydował już o swoim pożegnaniu z Chelsea Londyn, w którym to klubie spędził osiem ostatnich lat. Napastnik zdołał już o swojej decyzji poinformować kolegów z zespołu i potwierdził tę chęć w rozmowie we wspomnianym magazynem.


Konto usunięte
Konto usunięte: W przyszłym sezonie nie będziemy już razem. Kiedy o tym zdecydowałem, chciałem powiedzieć o tym moim kolegom prosto w cztery oczy. Próbowali zmienić moje zdanie. Choć od mojego stwierdzenia, że pragnę odejść minęły już trzy lata, trudno mi było przyznać, że relacja między mną a klubem faktycznie się zakończyła. Wiem, że klub rozważa przebudowę drużyny. Czułbym się źle siedząc na ławce rezerwowych i patrząc na grę innych. Jestem gotowy na skok w nieznane. To będzie nowa przygoda

:smutny::smutny:
Renifer
Renifer
  22 maja 2012
LeonGrande
LeonGrande: Czas sprowadzania szrotu sie zaczal

Musi przejść jeszcze testy medyczne.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  22 maja 2012
Renifer
Renifer: Musi przejść jeszcze testy medyczne.

A to to już formalność jest.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kamil Grosicki jest bliski przejścia do Galatasaray Stambuł. Mistrz Turcji interesuje się "Grosikiem" od dłuższego czasu i jeśli Polak dobrze zaprezentuje się na EURO 2012 może być praktycznie pewny transferu.

Lepiej by zrobił zostając tam gdzie jest, w Galacie czeka go ława.

Konto usunięte
Konto usunięte: Po dziewięciu latach gry w Grecji, wraca do Polski. Mirosław Sznaucner rozstaje się z PAOK-iem Saloniki. Wiele wskazuje na to, że wyląduje w zespole Wisły Kraków. Sznaucner ma za sobą udany pobyt w Grecji. Przez cztery sezony grał w barwach Iraklisu Saloniki, pięć lat był zawodnikiem PAOK. W obu zespołach miał mocne miejsce w podstawowym składzie. Łącznie w greckiej ekstraklasie rozegrał blisko 200 spotkań. Teraz podjął decyzję o odejściu z PAOK Saloniki. – Nie było to łatwe, bo spędziłem tu pięć lat. Ten klub na zawsze pozostanie w moim sercu, uznałem jednak, że najwyższy czas na zmiany – mówi Sznaucner. W Polsce nie będzie mieć kłopotu ze znalezieniem zatrudnienia. Wygląda na to, że trafi do Krakowa, bo akurat Wisła szuka doświadczonych obrońców na miejsce opuszczających klub Michaela Lameya, Juniora Diaza, Dragana Paljicia i Kewa Jaliensa. Sznaucnerem interesuje się podobno także Śląsk Wrocław.

Widzę Wisła ściąga kogo się da ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Niespełna 24-letni Węgier Gergö Lovrencsics ma wzmocnić siłę Lecha Poznań na skrzydłach. Lovrencics grał w ostatnim sezonie w klubie Lombard Papa - jednym ze słabszych w węgierskiej ekstraklasie. Skauci Lecha obserwowali go jednak dość intensywnie, a na niedzielny mecz z Videotonem Fehervar wybrał się nawet trener poznaniaków Mariusz Rumak. Choć Lombard przegrał 0-2, gra Lovrencicsa spodobała się szkoleniowcowi. 23-letni piłkarz był w swoim klubie głównie napastnikiem, ale może też grać na skrzydle. I właśnie w tej roli widzą go w Poznaniu - z jednej strony Bułgar Aleksandar Tonew, z drugiej o półtora roku starszy od niego Lovrencics. Pozostaje jeszcze kwestia transferu. Pozyskaniem Lovrencicsa zainteresowany był choćby Ferencvaros Budapeszt, ale odstraszyła go cena. Węgrzy z Papy chcieliby dostać za swojego ofensywnego piłkarza sto milionów forintów, czyli ponad trzysta tysięcy euro. Lech raczej będzie negocjował tę kwotę. W trwającym jeszcze na Węgrzech sezonie (zakończy się w najbliższy weekend) Lovrencics wystąpił we wszystkich 29 meczach Lombardu - zdobył w nich siedem goli, z tego trzy w trzech ostatnich spotkaniach. To właśnie jego bramki w meczach Ferencvarosem (2-0) i Kecskmeti TE (1-0) dały sześć punktów i zapewniły Lombardowi utrzymanie.

Ciekawy ruch, zobaczymy czy coś z niego będzie ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  22 maja 2012
Rodrigo Palacio od nowego sezonu bedzie zawodnikiem Interu Mediolan, 30 letni argentycznyk od 2009 roku wystepowal w Genoi. Z Interem natomiast najprawdopodobniej pozegna sie Dejan Stanokovic, serb ma co prawda wazny kontrakt do 2014 roku ale wlodarze klub chca rozwiazac go za porozumieniem stron, tak samo jak to sie stalo z brazyliczykiem Lucio ktory zakonczyl przygode z Interem. Natomast do Medioalnu przylecial prezydent Atletico Mineiro negocjowac transfer Forlana.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  22 maja 2012

No i jest potwierdzenie nt. przyszłości Drogby:

Konto usunięte
Konto usunięte: Napastnik Chelsea Londyn, reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej Didier Drogba potwierdził swoje odejście z drużyny wraz z wygaśnięciem kontraktu w czerwcu br. Decyzja ta została potwierdzona na oficjalnej stronie klubu.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Renifer
Renifer
  22 maja 2012
Enkido
Enkido: Ciekawy ruch, zobaczymy czy coś z niego będzie

Viesniakovs lepszy na skrzydle.
Na napad się powinien nadać :)
Chyba dawno Węgra w ekstraklasie nie było ;>

Bramkarz Villarrealu Diego López przechodzi do Sevilli.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  22 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli odejdę, to odejdę, a jeśli zostanę, to zostanę - taki dwuznaczny wpis pojawił się na oficjalnym koncie Zlatana Ibrahimovicia na Twitterze

:lol:

obstawiam kierunek City/Real/PSG :ninja:
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  23 maja 2012
http://www.90minut.pl/transfery.php?id_sezon=81&runda=1

Bednarz chce pół kuli ziemskiej do Wisły ściągnąć :lol:
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  23 maja 2012

beka, Ismaela Blanco kupił APOEL Nikozja :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.