WueRZet
WueRZet
  10 maja 2012 (pierwszy post)

Aby nie spamować w innych tematach założyłem temat w którym można zebrać wszystkie oficjalne, jak również fantazyjne transfery dziejące się w piłce nożnej :)

Chudy
Chudy
  29 maja 2012
RexMundi
RexMundi: 4,5 mln chyba (ojro)

no przecież nie złotych
Littlefinger
Littlefinger
  29 maja 2012
Enkido
Enkido: 2 dni temu jak widzisz był news, ze przechodzi do MU :)

no właśnie mam nadzieję, że 2 czerwca się wszystko wyjaśni, tak jak zapowiadał.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: z przeprowadzką do północnego Londynu łączy się także najlepszego strzelca Montpellier w minionym sezonie Olivera Giroud. W jego przypadku, klauzula odstępnego wynosi 12,8 miliona funtów.

Tani i dobry. Ostatnio oglądałem go w meczu Francji z Islandią i zaliczył dwie kapitalne asysty. Do tego jest wysoki - 1, 92 m.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 maja 2012

Milan jest gotów zaoferowac Benfice Taye Taiwo, w zamian chce sprowadzic na San Siro Axela Witsela. Z druzyna Rossonerich natomiast definitywnie zegnaja sie Rodney Strasser oraz Alberto Paloschi, obaj beda grac w barwach beniaminka SerieA Torino.

Renifer
Renifer
  29 maja 2012

Lazio Rzym jest bardzo poważnie zainteresowanie pozyskaniem z Borussii Dortmund Jakuba Błaszczykowskiego.

Kolejnym piłkarzem Polonii Warszawa, który znalazł się w kręgu zainteresowań Ruchu Chorzów, jest Pavel Sultes.

Jeśli Piotr Celeban nie dogadałby się z żadnym zagranicznym klubem, mógłby wrócić do Pogoni Szczecin.

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  29 maja 2012

Ze względów rodzinnych z pracy w Termalice Bruk-Bet Nieciecza zrezygnował Dušan Radolský. Słowak prowadził niecieczan od 14 czerwca zeszłego roku.

:smutny:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 maja 2012

W Legii wielką wyprz czas zaczac, Michał Żyro uzgodnil warunki indywidualnego kontraktu z Hannoverem 96, teraz zespol niemiecki bedzie musial wylozyc wg Kucharskiego (menagera pilkarza) okolo 2 mln euro by transfer sfinalizowac.

Potem pewnie Wolski odejdzie i ciekawe kim Legia zagra w pucharach :ninja:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 maja 2012
LeonGrande
LeonGrande: ciekawe kim Legia zagra w pucharach

Del Piero , Nesta , Totti
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 maja 2012
RexMundi
RexMundi: LeonGrande:ciekawe kim Legia zagra w pucharach Del Piero , Nesta , Totti


Ta... niestety nasz kraj nadal jest zbyt malo interesujacym kierunkiem dla takich gwiazd.

Btw. prezes Slaska przyznal ze ma na biurko 120 ofert od zawodnikow ktorzy chca grac w Slasku :lol:
Chudy
Chudy
  30 maja 2012
LeonGrande
LeonGrande: Btw. prezes Slaska przyznal ze ma na biurko 120 ofert od zawodnikow ktorzy chca grac w Slasku

jak na razie Grodzicki z Ruchu przychodzi :ziober2:
Chudy
Chudy
  30 maja 2012

no i tych dwóch z 1 bundesligi testują

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 maja 2012
Chudy
Chudy: jak na razie Grodzicki z Ruchu przychodzi

Tak, czytalem i jestem za, dobre wzmocnienie, a slyszales o tych dwóch murzynach z Augsburga?
jeden to skrzydłowy Marcel Ndjeng, 30-letni Kameruńczyk, a drugi to 28 letni napastnik Rafael Nando z Angoli :ninja:

Obaj za darmo = wolni gracze.
Chudy
Chudy
  30 maja 2012
LeonGrande
LeonGrande: Tak, czytalem i jestem za, dobre wzmocnienie, a slyszales o tych dwóch murzynach z Augsburga? jeden to skrzydłowy Marcel Ndjeng, 30-letni Kameruńczyk, a drugi to 28 letni napastnik Rafael Nando z Angoli Obaj za darmo = wolni gracze.

no pewnie że słyszałem , ciekawe co to za grajki , jutubowe kompilacje to i największemu kalece można fajne stworzyć , ale na papierze ten Nando Rafael to nie aż taki ogór
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 maja 2012
Chudy
Chudy: no pewnie że słyszałem , ciekawe co to za grajki , jutubowe kompilacje to i największemu kalece można fajne stworzyć , ale na papierze ten Nando Rafael to nie aż taki ogór

Mnie jedynie martwi ze to powoli droga jaka nie tak dawno obrala Wisla Krakow, czyli co okienko transferowe mniej polakow, to zla droga.
Chudy
Chudy
  30 maja 2012
LeonGrande
LeonGrande: Mnie jedynie martwi ze to powoli droga jaka nie tak dawno obrala Wisla Krakow, czyli co okienko transferowe mniej polakow, to zla droga.

eeee ale to tylko testy , gorzej jak to będzie drugi Voskamp czy Diaz , też niby błyszczeli w jakichś tam ligach a jak się skończyło każdy wie
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  30 maja 2012

Urban podpisał kontrakt z Legią
Legia spadek za rok :rock:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.