WueRZet
WueRZet
  10 maja 2012 (pierwszy post)

Aby nie spamować w innych tematach założyłem temat w którym można zebrać wszystkie oficjalne, jak również fantazyjne transfery dziejące się w piłce nożnej :)

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 lipca 2012

Nutiii patrz zaraz w temat bukmacherka :rotfl:

RexMundi
Posty: 68930 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Maicon ze względu na niesportowy tryb życia,

kurde czytałem gdzieś kto go chcę kupić
ale wyleciało mi z głowy ;/
ale chyba w Angielskiej ktoś
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 lipca 2012

Chelsea go chce , w sensie Maciona : D

smencikk
smencikk
  12 lipca 2012

Maicon to już dziadzia przecież. Mourinho go ubóstwia, a prawda jest taka, że zagrał jeden świetny sezon, ale raczej w pierwszej 5 najlepszych prawych obrońców świata to on nie jest.

RexMundi
Posty: 68930 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 lipca 2012
LeonGrande
LeonGrande: Chelsea go chce , w sensie Maciona : D

o no własnie
...Ignorance is bliss...
Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 lipca 2012
LeonGrande
LeonGrande:

A się ze mnie śmiałeś, że jakieś plotki puszczam, a tu Ibra i Thiago jednak odchodzą ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 lipca 2012

Gardze nimi jak odejda, pazerne swinie na pieniadze, w sumie po Ibrze moglem sie tego spodziewac ale nie po Thiago ktory dostal podwyzke i wydal oswiadczenie jaki przywiazany do Milanu, bleh, niech spiedalaja, nie ma ludzi niezastapionych.

:ziober2:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak podaje Gianluca Di Marzio piątek będzie decydującym dniem, w sprawie transferów Zlatana Ibrahimovicia oraz Thiago Silvy. Do rozmów wtedy ponownie zasiądą wszystkie zainteresowane strony. Według włoskiego dziennikarza największym problemem mogą okazać się żądania Szweda, który ponoć oczekuje zarobków w postaci 15 mln euro za sezon gry w PSG.


HAHAHAHAHAHA ale Ibra chce wydoic szejków :crylol:
Renifer
Renifer
  12 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Yann M'Vila

Świetny grajek, sądzę że znalazł się zastępca Zizu.

Co mi imponuje w Milanie ? Sztab. Oni wiedzą kiedy sprzedać piłkarza (Patrz Szewa) wiedzą kiedy jego zegar biologiczny przestanie mieć 100% mocy.
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  13 lipca 2012

27-letni Raúl González Guzmán jest bliski przejścia do GKS-u Bełchatów. Przed podpisaniem kontraktu Wenezuelczyk musi przejść jeszcze testy medyczne.

d83dde02

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lipca 2012

Wiele wskazuje na to, że młody napastnik Romy Fabio Borini od nowego sezonu zasili Liverpool.

Steven Pienaar jest bardzo blisko definitywnego przejścia do Evertonu FC. Reprezentant Republiki Południowej Afryki ma kosztować The Toffees 5 milionów funtów.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

smencikk
smencikk
  13 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Steven Pienaar jest bardzo blisko definitywnego przejścia do Evertonu FC. Reprezentant Republiki Południowej Afryki ma kosztować The Toffees 5 milionów funtów.

To Tottenham zrobił interes życia na Pienaarze :D
Chudy
Chudy
  13 lipca 2012

beka z Grzelaka , kontuzja po 4 dniach i kontrakt rozwiązany

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  13 lipca 2012

Drutex chce kupić Lecha d83dde02

Chudy
Chudy: beka z Grzelaka , kontuzja po 4 dniach i kontrakt rozwiązany

w końcu szklany człowiek :lol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Drutex chce kupić Lecha

co Ty ? :ziober2:

Milan chce Teveza, będzie oferta dla Argentyńczyka ...

Tito Vilanova nie chce w składzie Affelaya, który musi sobie szukać klubu. Szkoda...

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.