WueRZet
WueRZet
  10 maja 2012 (pierwszy post)

Aby nie spamować w innych tematach założyłem temat w którym można zebrać wszystkie oficjalne, jak również fantazyjne transfery dziejące się w piłce nożnej :)

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze, że nie IFFHS

Na jedno wychodzi :ziober2:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gutek909
Gutek909
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jak wygra Messi, to uznam to za jakiś przejaw czarnego humoru.

tak samo będzie ze złota piłką. Jeśli karakan wygra to będzie to śmiech na sali.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 lipca 2012

Messi w tym sezonie bije rekord za rekordem, pokłony Panowie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  18 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Messi w tym sezonie bije rekord za rekordem, pokłony Panowie.

yhm, ale tylko indywidualne. Podobnie do Ronaldo rok temu.
Dla mnie złota piłka dla Ikera lub Iniesty.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: yhm, ale tylko indywidualne. Podobnie do Ronaldo rok temu. Dla mnie złota piłka dla Ikera lub Iniesty.

Zobaczymy. Kiedy ją przyznają ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: yhm, ale tylko indywidualne.

Bo to przecież nagroda dla zawodnika, nie zespołu ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gutek909
Gutek909
  18 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zobaczymy. Kiedy ją przyznają ?

hm nie mam pojęcia :mrgreen: grudzień ? ;>
smencikk
smencikk
  18 lipca 2012

Jeżeli to nagroda za osiągnięcia indywidualne, to niech taką będzie co roku, a nie tylko wtedy, gdy Barcelona nic nie zdobędzie.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem naprawdę szczęśliwy, że zostałem piłkarzem PSG. Chcę być częścią tego interesującego projektu i tworzyć historię tego klubu. Trafiłem do drużyny marzeń... Kto jednak mógłby się oprzeć PSG? Ten klub jest przyszłością futbolu


:crylol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 lipca 2012

Against modern football, honor ponad hajs !

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lipca 2012

Borussia Moenchengladbach podpisała kontrakt z utalentowanym reprezentantem Holandii Luukiem de Jongiem. 21-letni napastnik trafił na Borussia-Park za 15 mln euro z Twente Enschede.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  19 lipca 2012

Azerski zespół Simurq Zaqatala będzie testował Marcina Burkhardta. Zawodnik dołączył do zespołu przebywającego na zgrupowaniu w Austrii.

WueRZet
WueRZet
  19 lipca 2012

Ładny spadek kogoś kto podobno był jednym z najzdolniejszych polskich piłkarzy swojego pokolenia.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 lipca 2012

O widze ziomek z mojego miasta Alan Stulin bedzie gral w GKS Bełchatów w nowym sezonie :ziober2:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  19 lipca 2012
LeonGrande
LeonGrande: O widze ziomek z mojego miasta Alan Stulin bedzie gral w GKS Bełchatów w nowym sezonie

A mnie ciekawi gdzie trafi znajomy z mojego miasta, Miłosz Przybecki, który był wypożyczony z Polonii Warszawa do Korony Kielce, ale nie zagrał ani minuty, bo na zgrupowaniu przed rundą wiosenną doznał kontuzji. Tranfermarkt wycenia jego wartość na 200 000 euro.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.