WueRZet
WueRZet
  10 maja 2012 (pierwszy post)

Aby nie spamować w innych tematach założyłem temat w którym można zebrać wszystkie oficjalne, jak również fantazyjne transfery dziejące się w piłce nożnej :)

Renifer
Renifer
  11 maja 2012
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: No jak Rudnevs wejdzie w BL tak jak Lewy to HSV może powalczy o LM w przyszłym sezonie.

Rudnev lepszy jest od Lewego, sądzę że HSV dzięki niemu wróci na swoje miejsce :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 maja 2012

mam nadzieję, że dojdzie do transferu Bale'a do Barcelony

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  11 maja 2012
Renifer
Renifer: Rudnev lepszy jest od Lewego

:szok:

proszę Cie Renifer :mrgreen:
Littlefinger
Littlefinger
  12 maja 2012

Trochę stara ta informacja, ale transfer to transfer:

Konto usunięte
Konto usunięte: Chelsea Londyn doszła do porozumienia z Werderem Brema w sprawie transferu reprezentanta Niemiec Marko Marina. Piłkarz dołączy do "The Blues" gdy otwarte zostanie letnie okno transferowe.
Renifer
Renifer
  12 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: proszę Cie Renifer

True story :)
Rudnev wyjeżdża z Polski lepszy niż Lewandowski, co on z tym zrobi czas pokaże.
LuznyGosc
LuznyGosc
  12 maja 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: mam nadzieję, że dojdzie do transferu Bale'a do Barcelony

Także. :tak:
WueRZet
WueRZet
  12 maja 2012

Mario Yepes przedłużył kontrakt z Milanem do końca czerwca 2013 roku.

36-letni Mario Yepes jest zawodnikiem Milanu od 2010 roku. Wcześniej grał w Cortului, Deportivo Cali, River Plate, Nantes, PSG oraz Chievo.

Filippo Inzaghi i Gennaro Gattuso potwierdzili, że odchodzą z Milanu. Przypomnijmy, że wcześniej o zmianie klubu latem poinformował Alessando Nesta.

Walter Samuel przedłużył kontrakt z Interem Mediolan do końca czerwca 2013 roku. O rok dłuższą umowę parafował Luca Castellazzi.

TottenhamHot
TottenhamHot
  12 maja 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: mam nadzieję, że dojdzie do transferu Bale'a do Barcelony


LuznyGosc
LuznyGosc: Także.

a ja nie :ninja:

jezeli Tottenham bedzie w przyszlym sezonie grac w LM, Bale ma zostac.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dick Advocaat, holenderski trener reprezentacji Rosji, która w mistrzostwach Europy będzie grupowym rywalem polskich piłkarzy, podpisał kontrakt z PSV Eindhoven.
TottenhamHot
TottenhamHot
  12 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Menadżer Tottenhamu Hotspur Harry Redknapp zdementował pogłoski o przenosinach gwiazdy "Kogutów" Garetha Bale'a do FC Barcelony. - Nic nie wiem na temat przejścia Bale'a do Barcelony - powiedział Redknapp. Szkoleniowiec Tottenhamu kategorycznie zaprzeczył plotkom hiszpańskiej Marcy. - Nic nie wiem na temat historii Bale'a w Barcelonie. Nie ma w tym nawet odrobiny prawdy, jestem o tym głęboko przekonany - skomentowal doniesienia hiszpańskiej gazety Harry Redknapp.

:mrgreen:
WueRZet
WueRZet
  12 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: - Nic nie wiem na temat historii Bale'a w Barcelonie. Nie ma w tym nawet odrobiny prawdy, jestem o tym głęboko przekonany


Czyli to nie pewność, a wiara :ssh:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  12 maja 2012

Bale i Barca? Jak dla mnie bardziej pasuje do Realu.

Renifer
Renifer
  12 maja 2012

Tak jak kiedyś Dawid Janczyk wypromował się na mistrzostwach świata U-20, tak teraz na mistrzostwach Europy U-17 zaczyna świecić gwiazdka Mariusza Stępińskiego. Piłkarz Widzewa zwrócił na siebie uwagę kilku wielkich klubów.

Jak podaje calciomercato.com 17-latek znalazł się na liście życzeń Interu Mediolan i świeżo upieczonego mistrza Rosji Zenitu St. Petersburg. Włoskie media podkreślają, że po wyczynach Roberta Lewandowskiego w Borussi Dortmund, większe kluby zaczynają wnikliwiej przyglądać się polskim piłkarzom.

Kombatant
Kombatant
  12 maja 2012
Renifer
Renifer: Tak jak kiedyś Dawid Janczyk wypromował się na mistrzostwach świata U-20, tak teraz na mistrzostwach Europy U-17 zaczyna świecić gwiazdka Mariusza Stępińskiego. Piłkarz Widzewa zwrócił na siebie uwagę kilku wielkich klubów. Jak podaje calciomercato.com 17-latek znalazł się na liście życzeń Interu Mediolan i świeżo upieczonego mistrza Rosji Zenitu St. Petersburg. Włoskie media podkreślają, że po wyczynach Roberta Lewandowskiego w Borussi Dortmund, większe kluby zaczynają wnikliwiej przyglądać się polskim piłkarzom.


BVB moglaby go sprowadzic wyszkolic i pozniej wprowadzac do 1 skladu :D

Ale racja, dzieki Lewemu teraz skałci innych klubów beda sie przygladac mlodym polakom.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 maja 2012

Ciekawie właśnie jak z tym Sępińskim, oby był z niego drugi Lewy. Ciekawe jakby poszedł do Interu

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

thomas893
thomas893
  12 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Lionel Messi to najlepszy piłkarz na świecie. Barcelona ma więc w swych szeregach prawdziwy skarb: ma piłkarza, który tworzy różnicę, który potrafi sam wygrać mecz i który strzela ponad 70 bramek w sezonie. Jest jednak ktoś kto chciałby wykraść ten skarb, chociaż może nie zupełnie wykraść, bo proponuje w zamian aż 325 milionów euro. Tym kimś jest nie kto inny jak Roman Abramowicz. Ten rosyjski oligarcha i jeden z najbogatszych ludzi na świecie chciałby mieć Argentyńczyka u siebie w londyńskiej Chelsea. W kręgu zainteresowań Rosjanina jest również kończący przygodę z Barceloną Pep Guardiola. Właściciel The Blues jest gotów za obydwu razem wyłożyć 400 milionów euro. Informujący o tych sensacyjnych doniesieniach brytyjski serwis internetowy m24digital.com przypomina o zapisanej w kontrakcie La Pulgi klauzuli odejścia, która wynosi 250 milionów euro. Jednak wspomniana propozycja Abramowicza przekracza ją znacznie. Dlatego też w przypadku takiej oferty, wszystko zależałoby od decyzji samego zainteresowanego. Argentyńczyk jest jednak gotowy nawet do końca kariery grać w stolicy Katalonii. Abramowicz składał już również ofertę Guardioli, który po zakończeniu sezonu będzie bez kontraktu. Oferta zarobków była ogromna, ale Mister chyba zadecydował już, że robi sobie rok przerwy.

Mają fantazję :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.