RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 kwietnia 2012 (pierwszy post)


Rusza decydująca faza w rozgrywkach NBA w sezonie 2011/2012
Obrońcami tytułu są koszykarze z Dallas Mavericks

w każdej fazie Play Offów starcia trwa do 4 zwycięstw

o to pary pierwszej rundy

Konferencja Wschodnia:

Chicago Bulls - Philadelphia 76ers
Miami Heat - New York Knicks
Indiana Pacers - Orlando Magic
Boston Celtics - Atlanta Hawks

Konferencja Zachodnia:

San Antonio Spurs - Utah Jazz
Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks
Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers

Drabinka


Temat do ogólnej dyskusji

Pytania wprowadzające

- Komu będziecie kibicować w drodze do mistrzostwa ?
- Największe rozczarowanie sezonu ?
- Niespodzianka sezonu
- Najciekawsza para pierwszej rundy
- Jakie typy pierwszej rundy

Zapraszam do dyskusji
...Ignorance is bliss...
Chudy
Chudy
  16 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym gdyby grali taką inteligentną koszykówkę to chyba nie mieliby problemu od 2007 roku ze zdobyciem mistrzostwa

idąc Twoim tokiem myślenia James to leszczyk no bo przecież nie ma żadnego ringa prawda? :C

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak masz z tym problem to może wyjdź, odpocznij od neta, pograj w kosza, nie tylko w internecie.Pożyczyć Ci piłkę?

beka
kuba92762
kuba92762
  16 maja 2012
Chudy
Chudy: idąc Twoim tokiem myślenia James to leszczyk no bo przecież nie ma żadnego ringa prawda? :C

Żenujący przykład.
Mówimy o inteligentnej grze drużyny, a nie o inteligentnej grze jednego zawodnika.
Nikt nie powiedział, że teraz nie zdobyliby mistrzostwa,chociaż bez Bosha są małe szanse.
Zostań na tym forum do końca roku-dla mnie pewniak do Oscara na najwiekszego napinacza forum.
Chudy
Chudy
  16 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zostań na tym forum do końca roku-dla mnie pewniak do Oscara na najwiekszego napinacza forum.

a gdzie się niby napiąłem? :rotfl:
jak na razie to Ty mnie wyganiasz na boisko bo toczę bekę z kogoś kto napisał w temacie o tym sezonie że Spursi grają najnudniejszą koszykówkę , więc ten ktoś:
a.)albo nie ma pojęcia o NBA
b.)nie ogląda w ogóle meczów NBA a komentuje
c.)hejtuje zespół którego nie lubi

a co mojego roku na forum , jestem tu już 7 lat koleżko i nie bój się nie odejdę przez spinki jakiegoś młokosa :ziober2:
kuba92762
kuba92762
  16 maja 2012
Chudy
Chudy: i nie bój się nie odejdę przez spinki jakiegoś młokosa

Teksty jakbyś był fanem Pejki, a nie porządnego rapu, który niby propsujesz.

Chudy
Chudy: a gdzie się niby napiąłem?

Co chwilę sie napinasz jak ktoś powie coś co się nie zgadza z Twoim poglądem.
Ja dalej twierdzę, że widowiskowo dla oka gra SAS od tego sezonu i co? nie znam się?
Nie lubię SAS, uwielbiam Parkera, a potrafię docenić kiedy drużyna gra świetną koszykówkę.
Weź trochę wyluzuj bo nie jesteś żadnym ekspertem, a wywyższasz się, że to nudne jest.Tak pociśnij bekę, tylko to możesz skoro nie masz argumentów w 100% potwierdzających Twoją tezę.
Chudy
Chudy
  16 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja dalej twierdzę, że widowiskowo dla oka gra SAS od tego sezonu i co? nie znam się?

ogarnij czytanie , bekę mam z tego kogoś (nie pamiętam kto tutaj to pisał) , który twierdził w temacie o tym sezonie że Spursi grają najnudniejszą koszykówkę dlatego mnie to rozbawiło co w tym dziwnego :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie jesteś żadnym ekspertem, a wywyższasz się, że to nudne jest

:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Teksty jakbyś był fanem Pejki, a nie porządnego rapu, który niby propsujesz.

na Peji się wychowałem i oczywiście propsuję go zawsze :)

http://www.youtube.com/watch?v=sIVIpi6JHqQ
kuba92762
kuba92762
  16 maja 2012
Chudy
Chudy:

No nie ma co się śmiać.
Prowadźmy luźną dyskusję, nawet jeśli ktoś nie ma racji to można powiedzieć czemu tak nie jest, a nie od razu wyśmiewać.I tak mało nas jest w tym temacie, a ciśnięcie wcale nikogo nie zachęca do włączenia się do rozmowy.
Szanujmy się nawzajem:)

Chudy
Chudy: http://www.youtube.com/watch?v=sIVIpi6JHqQ

Tu mnie zdziwił.
Pejki nie lubię i nie szanuję.
Czekam już na KODEX z autografami.
Chudy
Chudy
  16 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie ma co się śmiać. Prowadźmy luźną dyskusję, nawet jeśli ktoś nie ma racji to można powiedzieć czemu tak nie jest, a nie od razu wyśmiewać.I tak mało nas jest w tym temacie, a ciśnięcie wcale nikogo nie zachęca do włączenia się do rozmowy. Szanujmy się nawzajem:)

sugerowanie , że ktoś tu kogoś ciśnie :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tu mnie zdziwił. Pejki nie lubię i nie szanuję. Czekam już na KODEX z autografami.

no no
Chudy
Chudy
  16 maja 2012

1:00 na C+ 3 mecz 76ers-Boston , zapowiada się ciekawie

kuba92762
kuba92762
  16 maja 2012
Chudy
Chudy: no no

Mesa też propsujesz na Kodeksie?

@Chudy:
wróćmy do głównego tematu.
Jaki typ na dziś? bardziej wyrównany mecz, czy ponowna deklasacja?
kuba92762
kuba92762
  16 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki typ na dziś? bardziej wyrównany mecz, czy ponowna deklasacja?

Mam na myśli OKC-LAL bo w drugim meczu wyrównanie będzie na pewno.
Chudy
Chudy
  16 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mesa też propsujesz na Kodeksie?

nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki typ na dziś? bardziej wyrównany mecz, czy ponowna deklasacja?

4-1 to maks co Lakersi mogą wycisnąć z tej serii a na parkiecie OKC to nie wygrają niestety , w drugim meczu liczę na 76 , w tym sezonie już z lepszymi wygrywali u siebie a Boston nie gra ostatnio dobrze więc stawiam zwycięstwo Philadelphi po walce
kuba92762
kuba92762
  16 maja 2012
Chudy
Chudy: 4-1 to maks co Lakersi mogą wycisnąć z tej serii a na parkiecie OKC to nie wygrają niestety , w drugim meczu liczę na 76 , w tym sezonie już z lepszymi wygrywali u siebie a Boston nie gra ostatnio dobrze więc stawiam zwycięstwo Philadelphi po walce

No według mnie tak samo.Nie wierzę, że OKC pozwoli sobie na taki przestój jak w ostatnim meczu sezonu zasadniczego z LAL.
OKC-SAS(bo innej możliwości nie widzę) to przedwczesny finał.
Chudy
Chudy
  16 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: OKC-SAS(bo innej możliwości nie widzę) to przedwczesny finał.

a no , mistrz w tym sezonie z zachodu
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 maja 2012

hejtuje Spurs , graja nudnego kosza
parkują autokar w trumnie :lol: :D

==
a ja coś czuję że dziś tak łatwo Lakers nie przegrają

...Ignorance is bliss...
Chudy
Chudy
  17 maja 2012

Kevin Garnett show,on ma większy głód zwycięstwa niż te wszystkie młodziaki razem wzięte i pomyśleć że to draftowa jedynka z 95 roku

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.