RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 kwietnia 2012 (pierwszy post)


Rusza decydująca faza w rozgrywkach NBA w sezonie 2011/2012
Obrońcami tytułu są koszykarze z Dallas Mavericks

w każdej fazie Play Offów starcia trwa do 4 zwycięstw

o to pary pierwszej rundy

Konferencja Wschodnia:

Chicago Bulls - Philadelphia 76ers
Miami Heat - New York Knicks
Indiana Pacers - Orlando Magic
Boston Celtics - Atlanta Hawks

Konferencja Zachodnia:

San Antonio Spurs - Utah Jazz
Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks
Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers

Drabinka


Temat do ogólnej dyskusji

Pytania wprowadzające

- Komu będziecie kibicować w drodze do mistrzostwa ?
- Największe rozczarowanie sezonu ?
- Niespodzianka sezonu
- Najciekawsza para pierwszej rundy
- Jakie typy pierwszej rundy

Zapraszam do dyskusji
...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  1 czerwca 2012

Jeśli Westbrook zacznie się więcej dzielić piłką biorąc na siebie po trzech obrońców to nie widzę szansy na przegraną OKC dziś.
No i dłuższe akcje Thunder w ataku bo w poprzednich meczach Spurs niezbyt się męczyli w obronie.

kuba92762
kuba92762
  1 czerwca 2012

Twardsza gra OKC w obronie i Spursi są po prostu bezradni, a w niektórych momentach ośmieszani.
Zdecydowanie mecz Sefoloshy, Westbrook myślący też rewelka.
Chociaż mecz się jeszcze nie skończył to się nie podpalam:D

Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  1 czerwca 2012

jak ktoś nie ogladal to zawsze mozna stad sciagnac
http://bt.davka.info/

Chudy
Chudy
  1 czerwca 2012

w końcu seria Spurs się skończyła , OKC zagrała tak jak zawsze powinno się z SA grać , przycisnęli i widać że ich gracze często się gubią , chociażby błąd kroków Parkera czy inne niedokładne podania , Harden jest jednak królem rezerwowych , a co do Spurs to jaram się Kawhi Leonardem , będzie wielki ten ziomek

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 czerwca 2012

teraz żeby tylko Oklahoma wygrała 2 mecz no i dobrze by było jakby Boston coś ugrał

Duncan the best of PO w historii jesli chodzi o bloki

...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  1 czerwca 2012
Chudy
Chudy: w końcu seria Spurs się skończyła , OKC zagrała tak jak zawsze powinno się z SA grać , przycisnęli i widać że ich gracze często się gubią , chociażby błąd kroków Parkera czy inne niedokładne podania

No Sefolosha świetnie wykluczył z gry Parkera.W ogóle tak agresywnie OKC zagrała w obronie, że w tym sezonie jeszcze nie widziałem SAS tak zagubionych.
Poza tym dzielący się piłką Westbrook też jest kluczem do zwycięstwa.
Liczę na podobny mecz w nocy z soboty na niedzielę.I dobrze byłoby w San Antonio ugrać zwycięstwo.

RexMundi
RexMundi: teraz żeby tylko Oklahoma wygrała 2 mecz no i dobrze by było jakby Boston coś ugrał

Na 99% dzisiaj Boston nie odda zwycięstwa:D
Taki mój typ.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 czerwca 2012

teraz oglądam 4 kwartę - to co robie Oklahoma ze Spurs to przypomina mi niedawno zakończone spotkanie tenisa :lol:

...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  1 czerwca 2012
RexMundi
RexMundi: teraz oglądam 4 kwartę - to co robie Oklahoma ze Spurs to przypomina mi niedawno zakończone spotkanie tenisa

No przykład tego jak grać ze Spurs:D
kuba92762
kuba92762
  2 czerwca 2012

Lebron w 9 minut 16 pkt:D

zbuchanaZaba
zbuchanaZaba
  2 czerwca 2012

Niezle rzucaja.

A Ty bys lepiej typy swoje oddal do Eurotypera.

Chudy
Chudy
  2 czerwca 2012

piękna gra Celtów dzisiejszej nocy , aż dziwne że Miami drużyna która nie ma graczy na pozycjach 1 i 5 nadal walczy o mistrzostwo , szybko złapane 3 faule Jamesa trochę zdziwiły gdyż w poprzednich meczach tej serii nie miał z nimi problemu

Heat mimo niskiej piątki często grali wewnętrznie (szczególnie agresywne wejścia Chalmersa) , według mnie kluczem do zwycięstwa było wyłączenie z podkoszowych wejść LBJ , który był zmuszony do oddawania rzutów po zasłonach

obrona graczy z Florydy przypominała dzisiaj coś w stylu"dzieci we mgle" , Rondo totalnie epickie podania , Allen-Garnett-Pierce po prostu rozgnietli dzisiaj Miami a już z niedzieli na poniedziałek mecz nr 4 tej serii

a już dzisiejszej nocy 4 mecz serii Spurs-OKC , jak na razie lepsi są gracze z San Antonio,którzy prowadzą 2-1 ale jeśli zagrają tak agresywnie w obronie jak w ostatnim spotkaniu po 4 grach będziemy mieć remis w tej konfrontacji

kuba92762
kuba92762
  2 czerwca 2012
Chudy
Chudy: obrona graczy z Florydy przypominała dzisiaj coś w stylu"dzieci we mgle" , Rondo totalnie epickie podania , Allen-Garnett-Pierce po prostu rozgnietli dzisiaj Miami a już z niedzieli na poniedziałek mecz nr 4 tej serii

Rondo kolejne double-double.
Miałem rację gdy był pierwszoroczniakiem mówiąc, że to będzie jeden z lepszych 1 w lidze.

Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty bys lepiej typy swoje oddal do Eurotypera.

Ja?:D dzie tam,czekam do 8, chociaż może dziś w nocy w połowie meczu wrzucę:)
Chudy
Chudy
  2 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Rondo kolejne double-double. Miałem rację gdy był pierwszoroczniakiem mówiąc, że to będzie jeden z lepszych 1 w lidze.

po CP3 chyba najinteligentniejszy PG w lidze
kuba92762
kuba92762
  2 czerwca 2012
Chudy
Chudy: po CP3 chyba najinteligentniejszy PG w lidze

No w ogóle Suns mogą żałować, że po drafcie go od razu oddali, chociaż pewnie gdyby został nie byłby tak eksploatowany pod obecność Nasha, chociaż na zastępstwo dla starego już Steva lepszego by nie ściągnęli.
Chudy
Chudy
  2 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chociaż na zastępstwo dla starego już Steva lepszego by nie ściągnęli.

ten stary Steve wprowadził zbieraninę przypadkowych graczy do PO , liczę że pójdzie do jakiegoś innego klubu bo różnicę to on robi ogromną a mimo wieku formę ma konkretną , w NBA w końcu liczy się doświadczenie ponad wszystko
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.