Jendrano
Jendrano
  12 września 2021 (pierwszy post)

Witam pisze w imieniu mojej kobiety. Otóż zwiazalem się z kobietom, która wcześniej była w nieszczęśliwym związku, 10 lat razem aż w końcu zerwali, on się wyprowadził, wyzywając ja od najgorszych i życząc najgorszego. Po prawie roku czasu pojawiam się ja, a on ma okazję zobaczyć nas razem i wtedy w nim coś pęka, jak był wcześniej obojętny i zły na nią, tak teraz mu się przypomniało że ja kocha i że chce wrócić że on się zmieni. Ona mu powiedziala ze chce sobie ze mną ułożyć życie na to on że się powiesi. Kazalem jej dzwonić na policję i go zawineli do szpitala lecz sam się wypisał. Jako że facet ma problemy psychiczne, przy drugiej próbie grożenie że się zabije stwierdziliśmy że ona mu niby da szanse jak się zmieni i pójdzie do psychologa. Facet chleje codziennie i nie chce się zmienić a do psychologa nie chce isc ale do niej chce wrócić... Groził jej jeszcze wiele razy że się zabije, a ona ma już dosyć nie może spać. Jako że to psychol, z tego co mi moja Kobieta opowiadała boi się o moje zdrowie jeśli jeszcze raz nas zobaczy, więc nie możemy spotykać się u niej.  I pytanie co robić? Zamknąć go w psychiatryku? Ale potem będzie się mścił? Czy zaryzykować, i spotykać się u niej normalnie? Bo już nie wiemy co robić, chcemy być razem szczęśliwi a on nie pozwala :(

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.