JerzyJerzyk75
JerzyJerzyk75
  21 sierpnia 2020 (pierwszy post)

Witam. czy zdarzyło się komuś że kobieta niby z USA daje serduszko. Później pisze po angielsku i w końcu okazuje się że obecnie jest w Nigerii. Piszę że przylatuje na stałe do Polski i chce mnie poznać itd itd

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  21 sierpnia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: czy zdarzyło się komuś że kobieta niby z USA daje serduszko

Ho ho i to ile razy i nie tylko panie z USA były.
Konto usunięte
Konto usunięte: Później pisze po angielsku i w końcu okazuje się że obecnie jest w Nigerii. Piszę że przylatuje na stałe do Polski i chce mnie poznać itd itd

Uważaj na nie, to naciągaczki. Panowie też się trafiają i nie tylko na Fotka, na innych portalach też. U mnie w miejscowości taka jedna Pani z pracy pisała niby z wojskowym z USA że on jest w nie zakochany, że przyleci do niej do Polski tylko że nie ma zbyt pieniędzy to głupia za "przeproszeniem" wysłała mu 2000 euro, po wysłaniu kasy cisza z jego strony. Teraz pół Erfurtu dudni o tym, ponoć go zamknęli.
HardStyled83ddd0a
jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  21 sierpnia 2020

Do mnie z kosmosu Pani napisała . Na moje pytanie skąd jesteś odpowiedz była kosmos .

TytanoSxx
TytanoSxx
  21 sierpnia 2020

Tak też tak dostaje od kogoś z zagranicy,a ostatnio dostałem aż z Moskwy na TAK od jednej takiej.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  21 sierpnia 2020
jacek1982r
jacek1982r: Do mnie z kosmosu Pani napisała

Dobry net ma skubana :)
HardStyled83ddd0a
KrolEdypKochaStara
KrolEdypKochaStara
  21 sierpnia 2020
jacek1982r
jacek1982r: Do mnie z kosmosu Pani napisała . Na moje pytanie skąd jesteś odpowiedz była kosmos .
Tak to jest, jak pytanie "skad jestes?" pada w drugiej wiadomosci. Ale ja i tak dalbym plusa, za nieszablonowa odpowiedz
PanKret
Posty: 49 (po ~181 znaków)
Reputacja: -20 | BluzgometrTM: 24
PanKret
  27 sierpnia 2020

Fejk, a nawet jeżeli nie, to i tak nie mógłbym wyruchać murzynki. Tzn na upartego bym wyjeвał, ale ogólnie to w ogóle mi się nie podobają. Jedna z roboty ma większe zakola niż mój stary, fujka

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.