Kacztko
Posty: 27 (po ~85 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 16
Kacztko
  15 lipca 2020 (pierwszy post)

Czemu nie ma na tym portalu dziewczyn które szukają poważnego związku na całe życie a tylko wam w głowie przygody?

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  16 lipca 2020

Wiesz to samo może powiedzieć kobieta o nas facetach ale są też historia którą kończą się małżeństwem i trwają one do dziś

introwertyk3
introwertyk3
  19 lipca 2020
Kacztko
Kacztko: Czemu nie ma na tym portalu dziewczyn które szukają poważnego związku na całe życie a tylko wam w głowie przygody?


Bardzo dużo są samotne matki na tym portalu i szuka przystojnego (8/10, 9/10), bogatego i seksu. A one nie myślą o poważnym związku i zero szacunku i nie szanują mężczyzn. Nie zasługują na mężczyzn. Nie ma prawdziwych kobiet, a szkoda, że chciałbym zaprosić na kawę, spacer, pokochać, a one.. brak mi słów.
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  25 lipca 2020

Myślę , iż jednostki damskie bardziej szukają naiwnego sponsora nawet za cenę przygody , ponieważ księżniczkom pracować się nie chcę , więc trzeba szukać innego rozwiązania , bo przecież życie na koszt drugiej jednostki jest najprzyjemniejsze , także nie liczą się dla nich względy i uczucia drugiej strony , ale wyłącznie czubek własnego nosa , a samiec jest dla owej płci jedynie portfelem.

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

NARKOMAN
NARKOMAN
  26 lipca 2020

Życie to jedna wielka przygoda . Kobiety wolą zabawę jak kisić w domu przy garach i karmiąc gromadkę 500+.

Avatar użytkownika BiankaBianka
Posty: 89 (po ~60 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Bianka
  3 sierpnia 2020
Kacztko
Kacztko: dziewczyn które szukają poważnego związku na całe życie a tylko wam w głowie przygody?

(...) chłopaków którzy szukają poważnego związku na całe życie, a tylko wam w głowie przygody?
I co, mam tak stwierdzić po setkach wiadomości od płci męskiej o chęci sponsoringu czy innej setce pytań o szybki numerek? :woot:
Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Takie uogólnianie jest bardzo słabe.

Ale pamiętaj, kto szuka nie błądzi. Szukaj, może znajdziesz taką, która będzie chciała być z Tobą na dłużej. :smierc:
Proszę mnie lubić :|
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.