EdwardRaven
EdwardRaven
  9 maja 2020 (pierwszy post)

31lat, prawie 2 metry wzrostu, smukłe muskularne ciało, nie nasterydowany model ale mam niski poziom tłuszczu i ok mięśnie, normalna twarz nie jakiś oszpecony, to czemu dostaje same "na nie", myślałem że jestem normalnie wyglądającym facetem ale ten portal daje mi totalnego doła, wtf? , nie ważne jakie zdjęcie bym nie wrzucił dostaje same negatywy, nic z tego nie rozumiem, się czuje jakbym był trędowaty.

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  14 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Bo kobiety oceniają po stanie konta i posiadania a wygląd ma dla nich mniejsze znaczenie, a mało tego wręcz uważają, iż dbanie o wygląd może być tylko ich domeną, zaś facet to tylko z damskiego punktu widzenia narzędzie do sponsoringu.

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

RudeImagination20
RudeImagination20
  15 maja 2020
PanKret
PanKret: My tak naprawdę mamy przesrane po całości ze względu na statystykę. Kobiet w wieku produkcyjnym jest mniej i ok. 150 tys facetów (w tym pewnie ja) nie znajdzie w ogóle partnerek, bo ich po prostu nie ma. Dumnie będziemy zasilać portfele div na roksie, aż do 60, gdy złapiemy jakąś wdówkę w sanatorium hahah. No jest jeszcze nadzieja, że uda się nam wyrwać Ukrainkę na obywatelstwo, ale słabo to widzę.
Partnerki sa ale nie tam gdxie szukamy 😂 Miec wyj.. Nie szukać i zyc po swojemu tak najlepiej
PanKret
Posty: 49 (po ~181 znaków)
Reputacja: -20 | BluzgometrTM: 24
PanKret
  15 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: PanKret:Partnerki sa ale nie tam gdxie szukamy 😂 Miec wyj.. Nie szukać i zyc po swojemu tak najlepiej
Ale ja chciałbym possać cycole i się przytulić ;__; Życie jest niesprawiedliwe
RudeImagination20
RudeImagination20
  15 maja 2020
PanKret
PanKret: RudeImagination20: PanKret:Partnerki sa ale nie tam gdxie szukamy 😂 Miec wyj.. Nie szukać i zyc po swojemu tak najlepiej Ale ja chciałbym possać cycole i się przytulić ;__; Życie jest niesprawiedliwe

Kazdy chce nie kazdy moze xd
PanKret
Posty: 49 (po ~181 znaków)
Reputacja: -20 | BluzgometrTM: 24
PanKret
  16 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Kazdy chce nie kazdy moze xd

Dlatego ta symulacja posysa po całości.
RudeImagination20
RudeImagination20
  16 maja 2020
PanKret
PanKret: RudeImagination20: Kazdy chce nie kazdy moze xd Dlatego ta symulacja posysa po całości.


Najpierw nauczmy sie bycia szczesliwymi sami ze soba a potem szukajmy partnerow. o wiazkow czy innych relacji😂
Mam wsrod znajomych osobe ktora moze w tym Tobie pomoc.🌺

Wszechswiat daje nam to o czym myslimy kazdego dnia i jakie mamy nastawienie do innych, rzeczy , zwierzat sytuacji...
Prawo przyciagania sprawdzilo sie w moim zyciu wielokrotnie .
Mozesz w nie wierzyc badz nie ale ono dziala caly czas 🍀
Zycze swiadomego zycia
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  22 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Na YTB jest fajny kanal z doswiadczona para psychologow, omawiajacych kwestie damsko-meskie .Polecam szczegolnie autorowi postu.Kanal nazywa sie "Paweł Rawski" i zawiera mase roznych analiz typowuch sytuacji w zyciu tak kobiet jak i mezczyzn .Twoj problem , autorze, to klasyka problemow niekumatych facetow :) ale tam sie dowiesz jak sobie z tym poradzic :) Pozdrawiam

RudeImagination20
RudeImagination20
  25 maja 2020
falowod
falowod: Na YTB jest fajny kanal z doswiadczona para psychologow, omawiajacych kwestie damsko-meskie .Polecam szczegolnie autorowi postu.Kanal nazywa sie "Paweł Rawski" i zawiera mase roznych analiz typowuch sytuacji w zyciu tak kobiet jak i mezczyzn .Twoj problem , autorze, to klasyka problemow niekumatych facetow :) ale tam sie dowiesz jak sobie z tym poradzic :) Pozdrawiam
Popieram i kojarze tego pana . Ja polecam Krzyska z Youtuba. Poslucha , zobaczy i otworzy oczy na wiele kobiecych kwesti i relacji. Dla autora postu.
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  26 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Bo kobiety oceniają po stanie konta i posiadania a wygląd ma dla nich mniejsze znaczenie, a mało tego wręcz uważają, iż dbanie o wygląd może być tylko ich domeną, zaś facet to tylko z damskiego punktu widzenia narzędzie do sponsoringu.


Mam wrazenie ze popelniasz bardzo podstawowe bledy, w relacjach z kobietami ,ze patrza na ciebie wylacznie jako "zywiciela", a wiec ile masz w portfelu.Stad twoje tak negatywne opinie. Kazda kobieta wciagu 3-20 sek okresla, czy faceta, ktorego wlasnie spotkala, zaszufladkowac do dwoch kategorii:)
1.Zywiciel 2.Kochanek
Z tego co opisujesz, a raczej wypisujesz, wynika ze klasyfikuja cie do kat nr 1.Oznacza tez, to ze wysylasz im zawsze niewlasciwe sygnaly .Powtorze jeszcze raz ,bo warto, abys to jednak przyjal do wiadomosci, bo tu lezy twoj problem w realnym zyciu, ze nie potrafisz znalezc wartosciowej partnerki .Kobiety sa o wiele bystrzejsze, jesli chodzi o postrzeganie szczegolow.
Ona dostrzeze nawet to, ze masz plamke blota na swiezo wyczyszczonych butach, czy wlosek na klapie marynarki i nie musi miec wysokiego IQ :) .Zapewniam cie ! Nie doceniasz w tym wzgledzie ich aparat postrzegawczy.Tu tez lezy podstawowa roznica, miedzy plciami, ktorej albo nie rozumiesz albo nie dostrzegasz.
Facet obiera swiat poprzez uogólnienie , kobieta zas poprzez szczegoly.
Ja w zyciu spotkalem tylko raz kobiete ktora ewidentnie leciala na moja kase jak to okreslasz.Szybko jednak to wyczulem i urwalem znajomosc dosc brutalnie bo nie zaslugiwala na delikatnosc :) Natomiast wszystkie moje pozostale znajomosci byly bardzo pozytywne i mam odmienne od twojego zdanie o kobietach.
Skad ta roznica? w naszym widzeniu kobiet... Uwazam ,ze to pytanie to bodziec do przemyslen dla ciebie.Prawdziwy facet gdy ma problem, to rusza, aby go rozwiazac, a nie koncentruje sie na oskarzaniu swiata o to, ze zle go traktuje:) bo taki obraz nam prezentujesz swoimi wypowiedziami :) Sorki :) jesli poczules sie ocenianym , ale tak to jest z ekstremalnymi wypowiedziami :).Pozdrawiam ;) i bez urazy.
lemons87
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.