JerzyMalina
JerzyMalina
  24 marca 2020 (pierwszy post)

Witam. Czy da się na tym portalu poznać jakąś fajną kobiete i czy komuś się to udało? Bo z tego z tego co widzę to są tu same księżniczki szukające bogatego księcia z bajki.

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  25 marca 2020

Jednostki damskie zarówno na tym portalu jak i wszędzie posiadają naturę materialistyczną i dwulicową , więc wierne są wyłącznie pieniądzom , gdzie tylko na ich podstawie oceniają drugą osobę , a inne kwestie są dla owej płci żeńskiej mało istotę , także tutaj łatwo jest zaobserwować po samych fotkach , że kobiety wystawiają się tu głównie na licytację poprzez którą analizują ile na tyłek uda im się wytargować . Podsumowując jak już pan sam doszedł do wniosku ciężko poznać tu wartościową kobietę na tym portalu , ponadto na jego forum jaki widać jest nawet tłumiona wolność wypowiedzi poprzez bezpodstawne blokady niekompetentnej kadry moderatorów.

Szanowny PF-ie Może zamiast potajemnie ukrywać bezpodstawnie czyjeś wpisy , gwałcąc przy tym czyjeś prawo do własnego zdania , to włączysz się do merytorycznej dyskusji na forum i wyrazisz swoje zdanie na temat postu użytkownika zamiast udawać tutaj tajemniczego detektywa próbującego doszukać się wykroczenia tam gdzie go nie ma , dlatego , iż to jest po prostu mówiąc żenujące , bo nie długo dojdzie do tego , że będzie można na forum pisać tylko "tak" lub "nie" albo co najwyżej opowiedzieć jakąś bajkę aby nie urazić kaprysu administracji portalu akceptującej tylko kłamstwa i fikcje .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  26 marca 2020

Odsyłam w takim razie do regulaminu.
cytat z regulaminu ; 1. Masz prawo wyrazić własne zdanie, ale nie atakuj / nie obrażaj / nie wyśmiewaj pozostałych Użytkowników za odmienne poglądy

Nikogo nie obrażamy, nikomu nie umniejszamy. Nawet jeżeli sami mieliśmy przykre doświadczenia i żywimy do danej grupy urazę lub nie zgadzamy się z jej wyborami. No po prostu nie ma przyzwolenia na obrażanie innych. Niezależnie jakbyś tego w słowa nie ubrał to Twoje wypowiedzi mają jednoznaczny wydźwięk. Wydźwięk mowy nienawiści wobec kobiet. 😉
To, że sam kobiet nienawidzisz czy masz żal do nich nie czyni z nich takich jakie piszesz, że są. Bo co jak co, ale ludzie różnią się pod wieloma względami. Zarówno faceci między sobą jak i kobiety. I wrzucanie do jednego wora jest conajmniej nie na miejscu i po prostu jest nie fair. To tak jakby kobiety przy każdej okazji jeździły po facetach, a tak nie robią(zdarzają się pojedyńcze przypadki, że kobieta rzeczywiście jeździ po całym rodzaju męskim)

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Jednostki damskie zarówno na tym portalu jak i wszędzie posiadają naturę materialistyczną i dwulicową , więc wierne są wyłącznie pieniądzom , gdzie tylko na ich podstawie oceniają drugą osobę , a inne kwestie są dla owej płci żeńskiej mało istotę , także tutaj łatwo jest zaobserwować po samych fotkach , że kobiety wystawiają się tu głównie na licytację poprzez którą analizują ile na tyłek uda im się wytargować .


Owszem zdarzają się kobiety "lekkich obyczajów", ale nie cały rodzaj żeński taki jest i warto to wziąć po uwagę. Czasami lepiej zastanowić się dwa razy zanim się coś napisze. Tym bardziej, że nie korzystasz z portalu od dziś czy od wczoraj tylko już dłuższy czas, więc regulamin powinieneś znać.
mireczeksamotny37
mireczeksamotny37
  27 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Czy da się na tym portalu poznać jakąś fajną kobiete i czy komuś się to udało? Bo z tego z tego co widzę to są tu same księżniczki szukające bogatego księcia z bajki.

...:D romeo i julia ksiezniczki maja takie same szanse jak ty..czy sie da ... czlek stadne zwierze wibrator nie wsio załatwi...np jak ksiezniczka skopie wibrator ..latwiej ciebie..lol
mireczeksamotny37
mireczeksamotny37
  27 marca 2020
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Jednostki damskie zarówno na tym portalu jak i wszędzie posiadają naturę materialistyczną i dwulicową , więc wierne są wyłącznie pieniądzom , gdzie tylko na ich podstawie oceniają drugą osobę , a inne kwestie są dla owej płci żeńskiej mało istotę , także tutaj łatwo jest zaobserwować po samych fotkach , że kobiety wystawiają się tu głównie na licytację poprzez którą analizują ile na tyłek uda im się wytargować . Podsumowując jak już pan sam doszedł do wniosku ciężko poznać tu wartościową kobietę na tym portalu , ponadto na jego forum jaki widać jest nawet tłumiona wolność wypowiedzi poprzez bezpodstawne blokady niekompetentnej kadry moderatorów. Szanowny PF-ie Może zamiast potajemnie ukrywać bezpodstawnie czyjeś wpisy , gwałcąc przy tym czyjeś prawo do własnego zdania , to włączysz się do merytorycznej dyskusji na forum i wyrazisz swoje zdanie na temat postu użytkownika zamiast udawać tutaj tajemniczego detektywa próbującego doszukać się wykroczenia tam gdzie go nie ma , dlatego , iż to jest po prostu mówiąc żenujące , bo nie długo dojdzie do tego , że będzie można na forum pisać tylko "tak" lub "nie" albo co najwyżej opowiedzieć jakąś bajkę aby nie urazić kaprysu administracji portalu akceptującej tylko kłamstwa i fikcje .
mireczeksamotny37
mireczeksamotny37
  27 marca 2020

sobie odpisałes a wiec jeden robi inny wychowuje

mireczeksamotny37
mireczeksamotny37
  27 marca 2020

faceci dzis urzednik wy za granica brak wiedzy o dziecku a wiec wasze kiedys uznanie bachora nawet podniesienie nad glowe

mireczeksamotny37
mireczeksamotny37
  27 marca 2020

a czy sie da poznac laske...psy cnoty nie zadziałały ..ukamieniołowanie nie...bna eunuchpowie zawiedli...jasne nie da sie dziewice w koło

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  27 marca 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Odsyłam w takim razie do regulaminu.


Posiadam konto na tym portalu tyle czasu , iż już zdążyłem obyć się z regulaminem .
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Nikogo nie obrażamy, nikomu nie umniejszamy.

Oczywiście ktoś swoim subiektywnym myśleniem może zinterpretować moje wypowiedzi jak chce , ponieważ jedna osoba powie , iż "kogoś" tutaj znieważyłem , a zaś człowiek o bardziej otwartym toku rozumowania stwierdzi , że po prostu określiłem tutaj naturalny instynkt hipergamii występujący u samic , i tutaj kłania się podstawowy problem odróżnienia hejtu od prawdy , bo można stwierdzić , że "zielone liście rosną na gałęziach drzew" , ale i także iż "z gałęzi drzew wyrastają zielone liście" reasumując mogę teraz tu wyrazić zdanie o treści "alkohol szkodzi zdrowiu" a administracja zablokuje mój post za obrażenie w tej opinii wszystkich alkoholików świata . Ogólnie mówiąc powyższe przykłady są trochę dziecinne , ale może bardziej zobrazowały uchybienie pod moim kątem oraz pomogą kadrze moderatorów odróżnić hejt oparty na fejku i kłamstwie od opinii naukowej opartej nad obiektywnej wiedzy . Tutaj dowiodłem , że nie moje słowa mają jednoznaczny wydźwięk , a zaś jednoznaczne i powierzchowne jest myślenie w składzie PF .

UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: To tak jakby kobiety przy każdej okazji jeździły po facetach


To się owszem sporadycznie zdarza , ale tutaj kobiety na paznokciach oszczędzają pod każdym względem , bo panie skore są od jakiejkolwiek dyskusji zarówno na forum jak i czacie stronią od wyrażania swoich punktów widzenia , bo proszę zauważyć , iż na temat postu odpowiedziałem tylko ja , zaś jednostki damskie nawet nie raczą się wypowiedzieć i zaangażować w dyskusje , więc gdzie są te kobiety z tego drugiego worka ?? no właśnie... cisza nie jest zaprzeczeniem oraz mówi więcej niż tysiąc słów , a w parlamencie wstrzymanie się od głosu stanowi nawet potwierdzenie omawianych faktów .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  27 marca 2020

Miej swoje racje, ale szanuj innych. :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.