RAGNAR2000
RAGNAR2000
  14 lutego 2020 (pierwszy post)

Witam wszystkich od dłuższego czasu w 8 letnim związku wszystko zmierza ku końcowi moja pani ma kogoś nie chce się przyznać nawet jak ja widziałem z odległości 6 metrów ona twierdzi że ja ja wkrecam nieraz bielizna upier...wiecie z czego ale to nie to ja wyolbzymiam 2 miechy też wyolbzymiam a okazało się że zaszła w ciążę ktora szybko usunęła przy próbie rozmowy nawet w łóżku wkurza się że zaczynam... już nie chce tak często xxx wszystko jej nie pasuje... itp nie chce reagować w sposób Ala Tyson bo już dość mam kłopotów....wszystko się wypaliło u niej chyba nie ma sensu dalej walczyć...nie chce też czekać aż pewnego dnia zniknie tak jak już kiedyś...na 2 miesiące....co robić ?

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  14 lutego 2020

Skończ to po co się masz męczyć , ale z drugiej strony 8 lat związku to sporo

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: 8 lat związku to sporo


Mój kupel też był w związek 8 letnim, okazało się że po 8 latach go zdradziła i zaszła w ciąże z inna.
Poznałem ją bardzo dobrze i nigdy bym nie powiedział że ona wywinie kumplowi taki numer.
HardStyled83ddd0a
RAGNAR2000
RAGNAR2000
  14 lutego 2020

A jak z perspektywy pań?

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  16 lutego 2020

Czy to jedyna kobieta na świecie ? Jak już Kobieta bez informacji zniknie na jeden dzień to myślę , iż wypada wymienić zamek w drzwiach , a wszelkie jej mienie wywalić za okno niezależnie od tego na którym piętrze się mieszka , a co dopiero jak zniknie na 2 miesiące . Myślę , że trzeba mieć własną godność i zasady oraz czujność wobec damskiej hipergamii nie zależnie w ilu letnim związku się człowiek znajduje .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.