Dragon842
Dragon842
  5 lutego 2020 (pierwszy post)

Bardzo często na grupach tematycznych, forach internetowych i portalach społecznościowych pisze długie wypowiedzi na różne tematy kierując się sercem i rozumem. Lubię rozmawiać na różne tematy i poznawać ciekawych ludzi choć wiem że nie jestem ani przystojny ani wyróżniający się z tłumu, chyba najważniejsze być sobą. Jestem Łukasz,mam 36 lat( za nie cały miesiąc kończę) i mieszkam w Szczecinie. Lubię sport muzykę filmy książki spacery i nie jestem typem imprezowicza. Interesuje się historią muzyką sportem technologią. Jestem kawalerem który poważnie podchodzi do życia,cenię przyjaźń ale to miłość nadaje życiu sens. Oczywiście nie szukam miłości na siłę ale chyba każdy szuka kogoś kto zamieszka w sercu jak i w życiu ale trzeba być ostrożnym bo ludzie mają różne twarze które zmieniają według własnych upodobań. Mam jak każdy człowiek wady i zalety dlatego nie szukam ideału ale zwykłej kobiety, wiem że to naiwne podejście ale podobno nadzieja umiera ostatnia. Nie potrzebuje kobiety z uroda modelki bo sam nie jestem modelem,wystarczy zwykła uśmiechnięta kobieta z sercem która potrafi kochać i nie boi się zaangażować. Zaznaczam nie jestem desperatem,potrafię rozmawiać i lubię poznawać nowych ludzi. Mimo wszystko jeśli masz ochotę pogadać to pisz śmiało (nie szukam flirtu i dziwnych propozycji z kobietam w związku) pewnie zostanę skrytykowany ale cóż każdy ma prawo do własnego zdania zachowując szacunek pozdrawiam serdecznie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.