Pkravchenko
Pkravchenko
  29 stycznia 2020 (pierwszy post)

Nazywam się Mercy, jestem oficerem armii z Ukrainy, szukam poważnego związku, mam 34 lata, wiem, że jestem daleko od ciebie, ale dla mnie odległość nie ma znaczenia, ponieważ jeśli coś poważnego dzieje się między tobą a mną, to nie mam nic przeciwko ucieczce od armii dołączającej do tej, którą Bóg dla mnie wybiera, mam dość ciągłego patrzenia na martwych ludzi, nigdy nie możesz stać się kolejną ofiarą w następnej chwili Jeśli jesteś gotowy na coś poważnego, skontaktuj się ze mną, nie wyślę nagiego

KonradBartnik
KonradBartnik
  29 stycznia 2020

witaj, mocne postanowienia

Damian241
Damian241
  29 stycznia 2020

To już jest desperacja. One tak robią by poprawić swój materialny status. ... Większość Ukrainek jest ogromnie zdeterminowana, by się wyrwać z biedy zrobi wszystko żeby urobić takiego Polaka. Nie lubię Ukrainek dla mnie one w ogóle nie podchodzą a ten ich rozpieszczony akcent ukraiński tylko mnie irytuje.

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  29 stycznia 2020

Oczywiście chodzi tu o to o co chodzi każdej kobiecie o status materialny , a w tym przypadku szuka się ofiary dzięki której dostanie stałe obywatelstwo , bo przecież mężczyzn na Ukrainie do poważnego związku nie brakuje , więc po co szukać po innych krajach , jakie też nie są gwarancją azylu bez wojny , które nie są spowodowane przez Boga , a przez największy nowotwór w człowieku jakim jest jego zachłanność i chęć bogactwa oraz władzy .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  30 stycznia 2020

Profil już został zablokowany

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.