wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  16 stycznia 2020 (pierwszy post)

Jakie macie niecodzienne upodobania względem partnerów/partnerek? Rzeczy które niekoniecznie są oczywiste, ale to detale które mocno podkręcają czyjąś atrakcyjność w waszych oczach. Nie ograniczajmy się do wyglądu ale również do charakteru czy zdolności .

 zacznę od siebie: podoba mi się gęsty 2-3 dniowy zarost a z charakteru to lubię jak ktoś jest tolerancyjny.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  16 stycznia 2020

Podoba mi się jak ma zadbane ząbki i na to zwracam uwagę.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  16 stycznia 2020
gregbond
gregbond: gregbond A coś z charakteru? Podoba mi się jak ma zadbane ząbki i na to zwracam uwagę.
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  16 stycznia 2020

Kurczę,źle się dodało, chciałam zapytać co z charakteru Cię pociąga lub co lubisz ;)

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  16 stycznia 2020
wziac
wziac: A coś z charakteru?

Z charakteru to lubię, jak jest śmiała, potrafi się zachować i jak nie klnie za często.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  16 stycznia 2020
gregbond
gregbond: wziac: A coś z charakteru? Z charakteru to lubię, jak jest śmiała, potrafi się zachować i jak nie klnie za często.

Sam w ogole nie przeklinasz? :and:
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  16 stycznia 2020
wziac
wziac: Sam w ogole nie przeklinasz?

Tak nie przeklinam, chyba że to jakieś zdanie kogoś słowa, ale tak to nie i nie czuje potrzeby. Wyjątkowo czasem, jak wymaga naprawdę sytuacja to do kogoś mocniejsze słowa...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
DamianTGR
DamianTGR
  16 stycznia 2020

Z wyglądu i charakteru jednocześnie, takie połączenie. Najbardziej w tym podoba mi sie u kobiety inteligencja w oczach :) Ten błysk, pewność siebie, zadziorność :) Patrzysz w takie oczy i wiesz, że ona jest wyjątkowa, ma swój charakter, smak, pazur :) Dlatego jeśli będę miał kiedyś kobietę to tylko inteligentną :) Z samego wyglądu lubię zadbane usta i delikatny nosek :) Poza tym jak każdy, podoba mi się kiedy kobieta dba o swoją buzię, nie jest cała w pryszczach itd. Lubię zadbane i uśmiechnięte kobiety :) A co do charakteru, jak pisałem wyżej, lubię inteligentne dziewczyny. Sam przeklinam dość sporo, ale w towarzystwie umiem się zachować, więc jeśli troche przeklina to nie mam nic przeciwko, ale nie żeby klnęła co drugie słowo jak jakiś bezmózg spod bloku :P Może być śmiała lub nieśmiała, byle to pierwsze nie było dla wszystkich wokół :D Ogólnie mógłbym książke napisać o swoim ideale kobiety, detalach jej urody ale wątpie, że ktoś to będzie czytał :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.