Magda73
Magda73
  5 stycznia 2020 (pierwszy post)

Zawsze miło mi było że był tu pięknie pisze o miłości a potem blokuje czemu faceci są tu bez serca

MalaSlodkaBrzydula
MalaSlodkaBrzydula
  16 stycznia 2020

Nirktore kobiety ida na latwizne i mezczyzni tez bez poznawania dluzej robia swoim partnerom rogi lub klamia ze singielki single a w praniu wychodzi co innego...ani jedna ani drug plec nie jest ani lepsza ani gorsza to kwestia podejścia w życiu.. i jakim jest się człowiekiem.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  16 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: ani jedna ani drug plec nie jest ani lepsza ani gorsza to kwestia podejścia w życiu

Dokładnie tak, również jestem tego zdania.
HardStyled83ddd0a
MalaSlodkaBrzydula
MalaSlodkaBrzydula
  17 stycznia 2020

Na takich portalach nie znajdziecie miłość i...Nie na wieki ..każdy myśli inaczej Ale robi jeszcze inaczej ...A tak samo kobiety jak i mężczyźni są różni i nie każdy jest taki sam.ale zdradzają to podłe zachowanie które boli bez względu kogo dotyczy..Nie nawidze kłamstwa jeśli coś się buduje na szczerości ma to szansę wytrwac na kłamstwach nie da się żyć one ukracaja wszystko psują związki przyjaźnie nie kiedy ludzie nie potrafią przyjąć prawdy o sobie lub o tym co robią i powstaje foch..Ja tam mówię szczerze co mi się nie podoba lub kto mi nie odpowiada nawet jeśli to urazi kogoś wie co jest 5 a co nie...

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  19 stycznia 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ludzie są w sieci bardziej szczerzy niż w życiu realnym , bo w rzeczywistości zakładają tylko maski , wiec nie ma tam co liczyć na lepsze traktowanie szczególnie ze strony księżniczek inne jak tylko przez pryzmat stanu majątkowego .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Rafalko92
Rafalko92
  31 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Tutaj tylko każdy chce zaliczyć z płci męskiej A damska strona kobiet jakaś część lubi być często kochanka dlatego faceci kłamią jak mogą co do związków i stanu faktycznego jeżeli są łatwe kobiety to korzystają z okazji

A ja myśle ze nie kazdy tutaj chce zaliczyć i nie mozna az tak mierzyc jedną miarą wszystkich
Castiel41
Posty: 2 (po ~395 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Castiel41
  19 lutego 2020

"Nigdy nie uganiaj się za miłością, przyjaźnią i zainteresowaniem. Jeśli druga osoba nie chce ci tego dać tak po prostu, nie jest to nic warte." Stare wszyscy znaja ale jak widac mozna wrzucac i powtarzac.Zdarzaja sie sytuacje ze dobrze nam sie z kims pisze pozniej rozmawia przez tel i nagle z dnia na dzien kontakt sie urywa.Z autopsji,więc dopóki nie dojdzie do kilku kilkunastu spotkan na zywo nie nalezy za bardzo sie nakręcac.Oczywiscie spotkania na zywo również nam tego nie gwarantuja ze poznalismy swietna osobe godna zaufania.Obecne czasy sa specyficzne a ludzie mało wiarygodni.To moje subiektywne spojrzenie każdy ma swoje, które oczywiscie szanuję.Pozdrawiam wszystkie samotne dusze.

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  21 lutego 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Dla mnie nie należy w ogóle okazywać większej uwagi komuś niż taką jaką ten ktoś nam okazuje . Niestety jednostki damskie do dziś żyją w tym przeświadczeniu , iż to mężczyzna ma jej wychodzić z inicjatywą oraz okazywać spore zaangażowanie w kontakt i tak dalej w każdym aspekcie życia aby one mogły sobie żyć kosztem drugiego istnienia jak królowe , a potem zostaje tylko płacz i lament starych panien , ponieważ nie mogą znaleźć naiwnego jelenia , który uległby ich działalności makiawelistycznej jaki to dałby się wyzyskiwać energetycznie biegając i skakając wokół nich spełniając przy tym każde zachcianki rozkapryszonych i rozpieszczonych księżniczek stawiających swoje ego na pierwszym planie , bo niestety faceci zaczynają uświadamiać sobie , iż też mają swoją godność oraz mają takie same prawa do szacunku jak kobiety , i nie są księżniczką nic winni w naddatku po za tym co one chcą od siebie dać i mogą zaoferować , niestety prawdziwy mężczyzn według kobiet , czyli naiwnych jeleni dżentelmenów, którzy będą sobie dawać wypruwać żyły za materialistyczne manipulatorki jakie to chcą się tylko ustatkować kosztem drugiego istnienia jest już coraz mniej :)

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Castiel41
Posty: 2 (po ~395 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Castiel41
  15 marca 2020

XxXxP4R4NORMALxXxX Swiete slowa podpisuje sie rowniez pod tym co napisales obiema rękoma

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.