Magda73
Magda73
  5 stycznia 2020 (pierwszy post)

Zawsze miło mi było że był tu pięknie pisze o miłości a potem blokuje czemu faceci są tu bez serca

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu faceci są tu bez serca

Od złej strony poszukiwania zaczęłaś. Najpierw znajdź serce,a później patrz czy to w ogóle facet.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: tu pięknie pisze o miłości a potem blokuje czemu faceci są tu bez serca

To samo można powiedzieć o paniach!
HardStyled83ddd0a
Embrosss
Embrosss
  6 stycznia 2020

Panie to tylko na wygląd zwracają uwagę, zacznijmy od tego

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  6 stycznia 2020

A jak tu mieć serce wobec płci dla której "miłość" ma rodzaj transakcji handlowej...

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Sarox
Sarox
  6 stycznia 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze miło mi było że był tu pięknie pisze o miłości a potem blokuje czemu faceci są tu bez serca


Czyli FOTKA nic nie zmienia i jest jak w życiu czyli przystojniacy biorą wszystko. Podoba ci się 20% mężczyzn, większość zajęta, a 80% mężczyzn jest singlem, cierpią, brak dziewczyn i serce. Kobiety olewa 80% mężczyzn.
Genialne d83dde0a
MalaSlodkaBrzydula
wpis jest ukryty
MalaSlodkaBrzydula
MalaSlodkaBrzydula
  15 stycznia 2020

Tutaj tylko każdy chce zaliczyć z płci męskiej A damska strona kobiet jakaś część lubi być często kochanka dlatego faceci kłamią jak mogą co do związków i stanu faktycznego jeżeli są łatwe kobiety to korzystają z okazji

MalaSlodkaBrzydula
MalaSlodkaBrzydula
  15 stycznia 2020

Jak określić kobietę która po krótkiej znajomości zaprasza na noc obcego faceta pijąc z nim wódkę... praca kobiety mają w głowie że dają się nabrać na miłe słówka faceta i piękne oczy zamiast sprawdzić to wolą skończyć w łóżku dlatego mężczyźni potem nie jest dziwne że tak traktują inne kobiety miarę tych złych nielicznych tak zwanych szonicami

Kacztko
Posty: 27 (po ~85 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 16
Kacztko
  15 stycznia 2020

Zacznijmy od tego, że tu poważnych kobiet nie ma gdyż tylko one udają że szukają poważnego. A tak naprawdę to im w głowie głupoty przygody

Dragon842
Dragon842
  15 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze miło mi było że był tu pięknie pisze o miłości a potem blokuje czemu faceci są tu bez serca

Uwierz mi ja ciągle trafiam na takie kobiety, nie jestem przystojny to jestem blokowany a lgną do mnie desperacji które nie potrafią złożyć jednego zdania albo takie które szukają skarbonki
Dragon842
Dragon842
  15 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Magda73: Zawsze miło mi było że był tu pięknie pisze o miłości a potem blokuje czemu faceci są tu bez serca Uwierz mi ja ciągle trafiam na takie kobiety, nie jestem przystojny to jestem blokowany a lgną do mnie desperatki które nie potrafią złożyć jednego zdania albo takie które szukają skarbonki
MalaSlodkaBrzydula
MalaSlodkaBrzydula
  16 stycznia 2020

Ale kobiety też są skarbonkami bo są naiwne i ładują konta na ładne oczy takim jak muraszkiewiczM podłodze wam A wy na jego oczka lecicie te zaklamane i zdradliwy A on ma.beke że loszki jak dostanie co chce blokuje ...Byle wydupcic i na kasę naciągnąć mieszkać za Free i aby ktoś to utrzymywał...wali po rogach każdą i kłamie nałogowo...

Dragon842
Dragon842
  16 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale kobiety też są skarbonkami bo są naiwne i ładują konta na ładne oczy takim jak muraszkiewiczM podłodze wam A wy na jego oczka lecicie te zaklamane i zdradliwy A on ma.beke że loszki jak dostanie co chce blokuje ...Byle wydupcic i na kasę naciągnąć mieszkać za Free i aby ktoś to utrzymywał...wali po rogach każdą i kłamie nałogowo...

Do pewnego stopnia masz rację dlatego ci którzy uczciwie podchodzą do kobiet nie mają szans bo kobiety myślą że wszyscy są tacy sami.
DamianTGR
DamianTGR
  16 stycznia 2020

Ja moge tylko powiedzieć o sobie. Nie szukam tu zabawy, bo w internecie nie da się bawić. Przygód na jedną noc też nie chce bo średnio mi się to podoba. Miłości ani żony czy dziewczyny też tu nie szukam, choć tej drugiej potrzebuje. Ale nie chce poznawać tu kobiet tylko żeby patrzeć na nie od początku jak na swoją przyszłą i od "hej" zastanawiać sie czy mógłbym z nią kiedyś być. Nie robię castingów, bo nie o to mi chodzi. Chcę poznać dziewczynę/ kobietę, ale jak na początek do zwykłej znajomości, przyjaźni. A dziewczynę bo niezbyt dogaduje sie z facetami. Z kobieta za to bardzo dobrze ;)
Jestem dziwaczny, ale jestem sobą, i jestem bardziej uczuciowy niż większość. Dlatego zależy mi na uczuciach. Wiadomo, intymność, bliskość są super, ale jeśli mam mieć coś z tego, to tylko z miłością, kiedyś :)
A w temacie posta, i kobiety i faceci właśnie tacy są. Zarzekają sie, że szukają miłości na zawsze, a tak naprawde się bawią. Dlatego zanim przejdziemy do czegoś więcej, trzeba dłużej poznawać te osobę i upewnić się, że nie bawi sie naszymi uczuciami ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.