NiegrzecznaAgatka
NiegrzecznaAgatka
  15 grudnia 2019 (pierwszy post)

Mam 17 lat, i mam dziwne pytanie, czy to normalne że uwielbiam dostawać klapsy i lanie na tyłek? Nigdy nie dostałam lania a klapsa tylko od koleżanek ( tak dla zabawy lekko) ale bardzo mnie to podniecało i non stop o tym fantazjuję, byłam kilka razy na osiemnastych urodzinach koleżanki, i one dostawały 18 pasów przez spódniczkę - i bardzo mnie to podniecało jak na to patrzyłamd83dde31, i też bym tak chciaład83dde0f. Nie mogę się doczekać swojej osiemnastki, mam nadzieję że dostanę mocne pasy d83ddc7f Nie mam chłopaka, nie chcę trafić na takiego który powie że kobiet się nie bije albo co gorsza będzie mnie uważać za dziwną albo coś... I w sumie sama strasznie się z tym czuję, że jestem jakaś nienormalna. Dziewczyny pomóżcie mi, któraś z Was ma tak samo jak ja?

NiegrzecznaAgatka
NiegrzecznaAgatka
  15 grudnia 2019

odpisze mi ktoś w ogóle?

piter12966
piter12966
  15 grudnia 2019

To nic dziwnego, dużo kobiet lubi klapsy a facetów też to kręci więc nie ma się czym martwić :)

agusialobuziak
Posty: 1 (po ~24 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 186
agusialobuziak
  15 grudnia 2019

tez czasami lubie klapsy

Chronos432
Chronos432
  15 grudnia 2019

Jest to normalne dla dusz z pazurkiem :) Po prostu potrzebujesz ognia xD. A zapewni Ci go ta odpowiednią osobowosc. I jak trafi w twój gust to będziesz w siódmym piekle xD

SweetMarry
SweetMarry
  15 grudnia 2019

Jesteś zupełnie normalna :) Też uwielbiam klapsy :)

NiegrzecznaAgatka
NiegrzecznaAgatka
  15 grudnia 2019

dzięki za wsparcie :)

MieszankaKrakowska
MieszankaKrakowska
  15 grudnia 2019

Dla mnie to nie jest dziwne, każdy lubi co innego, ja osobiście klapsy też lubię, ale też zależy kto je daje, bo nie każdemu bym na to pozwoliła

Kwiatuszek12121212
Posty: 1 (po ~79 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
Kwiatuszek12121212
  15 grudnia 2019

To zupełnie normalne:-))( już tak mamy :-))) uwielbiam je😈😈😈😈😈

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.