LatinoMen
Posty: 1 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
LatinoMen
  12 grudnia 2019 (pierwszy post)

Wiem nie mam 20 lat, ale również te starsze mnie nie odwiedzają ani nic na portalach co ze mną nie tak?

JakeShadow
JakeShadow
  13 grudnia 2019

Co to znaczy "nie odwiedzają"? Powiedzmy wysyłasz wiadomość i nawet nie wchodzą zorientować się, kto pisał? No jeśli o to Tobie chodzi, to nie Twoja wina przecież. Homoseksualny nie jestem, ale ocenić mogę, nic z Tobą nie jest chłopie nie tak. Wyglądasz dobrze, po mojemu powyżej przeciętnej i to dobrze powyżej. Taki portal, nie brać niczego do siebie i tyle. Reszta pewnie podobna. Absolutna większość to księżniczki z rozdmuchanym ego, które czekają tylko na ohy i ahy w ich stronę. Więcej szczęścia człowiek miałby podchodząc do kobiet na ulicy. Można co najwyżej ponarzekać w deseń "kiedyś to było...".

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  14 grudnia 2019

Bo taka jest damska natura hipergamii z której wynika ten egocentryzm, gdzie kobiety są nastawione tylko na branie a danie coś od siebie nie wchodzi w ich grę o pieniądze , a inaczej księżniczki nie będą sobie łamać lakieru hybrydowego o klawiaturę bez celu :)

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Sarox
Sarox
  15 grudnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Wynika, że zdecydowana większość (Około 80%) kobiet umawia się z najprzystojniejszą mniejszością facetów (około 20% facetów) np. 80% kobiet uprawia seks z 20% facetów. W Polsce kobiety stawiają sobie bardzo wysokie wymagania ...u kobiet nie ma logiki jest tylko zwierzęcy instynkt a ich mózgi są jak u 8 - 10-letniej dziewczynki.
Korzystam z tego typu Fotka, Badoo, Tinder kiedyś Randkowo, Sympatia i nie pamiętam jeszcze miałem od kilku lat. Ogólnie jest to+ ciekawe narzędzie. Z tym, że, jeśli nie macie 180-190+ cm wzrostu i nie jesteście atrakcyjni, przystojni, odpuśćcie sobie polskie portale. Portale typu Fotka, Badoo czy Tinder oczywiście Fotka ponad 80% kobiet zwraca uwagę na 1. Wygląd, 2. wzrost 3. kasa, 4. marki ubraniowe....o zgrozo!
Strata czasu i wyciągarki kasy. Jeśli dystans nie ma dla was znaczenia, lepiej od razu walić do Azjatek/Latynosek, jeśli ma, to do Ukrainek/Rosjanek. Im mniej ktoś siebie akceptuje tym większe wymagania wobec innych. Bo jak nie akceptujesz dużego nosa u siebie to u innych też nie. itp. Na jakiś czas odchodzę i usuwam konto, bo nie ma sensu szukać dziewczyny i nie które nie odpisują na tym portalu. Kiedyś było fajnie, a teraz brak słów.. Niestety takie czasy. Pożegnam się z tą Fotką.

Podobny temat na tym portalu Forum:
Witam dlaczego Wszystkie kobiety patrzą tylko na wygląd?
https://fotka.com/forum/hydepark/15742295,Witam_dlaczego_Wszys/1
Wygląd
https://fotka.com/forum/hydepark/15840919,Wyglad

Dziewczyny Które patrzą tylko na wygląd i kase
https://fotka.com/forum/hydepark/15833971,Dziewczyny_Ktore_pat
Charakter najważniejszy - czy aby na pewno?
https://fotka.com/forum/hydepark/15835859,Charakter_najwazniej

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  15 grudnia 2019
LatinoMen
LatinoMen: Wiem nie mam 20 lat, ale również te starsze mnie nie odwiedzają ani nic na portalach co ze mną nie tak?


Z tobą wszystko jest dobrze to z babami jest coś nie tak .
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 grudnia 2019

Też się nie podobam dziewczyną :( Ale cóż, trzeba dalej żyć i umrzeć jako samotny kawaler :(

HardStyled83ddd0a
JakeShadow
JakeShadow
  15 grudnia 2019

Bez urazy, ale nie "dziewczyną", ale "dziewczynom". Po pierwsze głupoty pan gadasz. Nie ma znaczenia czy podobasz się dziewczynom czy nie. Ty masz spodobać się tej jednej. Więc masz dwie opcje. Pierwsza. Będziesz użalał się nad sobą, narzekał, jaki ten świat niesprawiedliwy, jak to kobiety nie zwracają na Ciebie uwagi i jak to umrzesz jako samotny kawaler. Może trafisz na jakąś przypadkiem, ale z takim podejściem nie wróżę sukcesu. Albo weźmiesz się w garść, zaczniesz zagadywać i w końcu trafisz. Owszem, wygląd jest istotny, ale spójrz prawdzie w oczy: nikt nie podoba się każdej, jednocześnie nie ma takiego faceta, który nie spodobałby się jakiejś. Nawet typ z facjatą Shreka w końcu trafi na taką, która się nim zauroczy, ale... Ale musi dać sobie szanse i próbować na litość boską. Zagadaj do pięciuset kobiet. Zdziwisz się, zapewniam. No ale to trzeba chcieć, poświęcić czas. Nie ma nic za darmo, niestety. Owszem, po drodze sporo Cię zleje, w sumie prawie wszystkie na tym portalu, ale w końcu trafisz, żadna passa dostawania zlewek nie traw wiecznie. Także pobudka. Do roboty.

Chronos432
Chronos432
  16 grudnia 2019

:) sprawdźcie sobie kanał na you tube Samiec Alfa I nie będzie tego tematu potrzeba dłużej ciągnąć.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.