JonyBakam
Posty: 5 (po ~373 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 382
JonyBakam
  24 listopada 2019 (pierwszy post)

Witam;) chciałbym poznać wasze zdanie na temat przyjaźń Damsko-Męskiej ;) czy ta Przyjaźń istnieje ?? I czy to tylko przyjaźń??
Lub jak nie istnieje to jak ona powinna wygladac ? Jaka powinna być waszym zdaniem ??

O czym marzą Kobiety ?
Twój ideał ?

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  24 listopada 2019

Wiesz niektórzy w to nie wierzą bo stwierdza że jedna ze stron się zakocha, a ja powiem Ci z własnego przykładu że mam Przyjaciółkę i to nie jedną z który mogę rozmawiać na każdy temat tak więc ja w takie coś wierze

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  24 listopada 2019

Oczywiście, że istnieje, przecież od przyjaźni wszystko się zaczyna. To na jej mocnych podstawach można zbudować miłość. Upływ czasu bardzo nas zmienia, ale tego co łączy ludzi czas nie jest w stanie nam zabrać.

JonyBakam
JonyBakam: I czy to tylko przyjaźń?? Lub jak nie istnieje to jak ona powinna wygladac ?


Nie można na takie pytanie odpowiedzieć, bo niby jak? Każdy z nas jest indywidualnością, szukamy kogoś z kim się dobrze czujemy, dla każdego jest to coś innego. Możecie razem zbierać znaczki, macie pasję podróżowania, albo gotowania. Zdarza się i tak, że właśnie różnice bardzo pomagają w przyjaźni. Bo tematów do wspólnych dysput jest bardzo dużo.

JonyBakam
JonyBakam: Jaka powinna być waszym zdaniem ??


Najprościej rzecz ujmując, szczera i bezinteresowna. Przyjaciel powinien być wyrozumiały dla naszych potknięć. Nie sztuką jest płakać we wspólną chusteczkę, bo wtedy jest obok nas wielu ludzi. Sztuką jest trwanie i dzielenie z nami szczęścia. Bez zawiści, zazdrości. Przyjaźń jest jak latarnia, potrafi rozświetlić nawet najciemniejszy mrok. To obietnica, że choćby nie wiem co się stało, Przyjaciel będzie stał obok i zawsze podniesie lub poda rękę. Nie ocenia, nie potępia, a rozumie i wysłucha. Jeśli taka przyjaźń zdarzy się między kobietą a mężczyzną, jest bezcennym darem.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

KulZ
Posty: 2 (po ~41 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KulZ
  24 listopada 2019

Nie wiem

Tomixjaki
Posty: 1 (po ~166 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Tomixjaki
  24 listopada 2019

Cześć szukam fajnej dziewczyny do popisania,spotkania sie ,zapoznania blizej najlepiej z Podkarpacia jezeli jesteś szalona i lubisz żartowac zapraszam sardecznie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.