Anna1024
Anna1024
  3 listopada 2019 (pierwszy post)

Witam, jestem tu nowa ale zdąrzyłam zauważyć, że mężczyźni nie potrafią znieść tego iż ktoraś kobieta nie chce z nimi dyskutować. Pytam was wprost czy wy jesteście normalni? Każda kobieta jak i mężczyzna ma swój gust i jeżeli daje komuś decyzje X to nie dlatego aby na siłę szukał znajomości lub mnie wyzywał albo tym bardziej proppnował sex. Oczywiście nie daje wam X ponieważ zadzierdam nosa, mam swój typ mężczyzn którzy mi się podobają i nie zmienię tego ani nie będę się zmuszać do dyskusji na siłę🤦‍♀️ ogarnijcie się!!! Druga sprawa to kwestie pisania do kobiet z propozycjami seksualnymi za kasę, panowie zarabiam tyle, że nie potrzebuję od was nic prócz miłości więc odpuście mierzenie wszystkich kobiet jedną miarą. Pozdrawiam

fragles69
Posty: 23 (po ~95 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 1
fragles69
  12 listopada 2019

o kasie i o skesie sie z kobietom nie gada...... 1 zasada

tylko sie uprwia ...... albo i nie ....

kogo sie chce ...niedostaniesz
kto cie pragnie .... niechcesz

po prostu

Robertoss84
Robertoss84
  25 listopada 2019

ja tam się nie obrażam jak dostaje x

Silversoul
Posty: 82 (po ~76 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 17
Silversoul
  26 listopada 2019

Brak problemu to też problem d83dde04

Kto nie chce kiedy może,zechce gdy nie będzie mógł!

partician
partician
  4 grudnia 2019

Ja? Tak.

Kacztko
Posty: 27 (po ~85 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 16
Kacztko
  5 grudnia 2019

Bajkopisarka. Ciekawe ile to już profilów tu masz lub miałaś, że takie bajeczki wciskasz każdemu. Brak mi słów co do niektórych kobiet. Niby wolne a jak co do czego to zajęte lub ignoracja albo od razu blokada. Śmiechu warte.

Dragon842
Dragon842
  6 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, jestem tu nowa ale zdąrzyłam zauważyć, że mężczyźni nie potrafią znieść tego iż ktoraś kobieta nie chce z nimi dyskutować. Pytam was wprost czy wy jesteście normalni? Każda kobieta jak i mężczyzna ma swój gust i jeżeli daje komuś decyzje X to nie dlatego aby na siłę szukał znajomości lub mnie wyzywał albo tym bardziej proppnował sex. Oczywiście nie daje wam X ponieważ zadzierdam nosa, mam swój typ mężczyzn którzy mi się podobają i nie zmienię tego ani nie będę się zmuszać do dyskusji na siłę🤦‍♀️ ogarnijcie się!!! Druga sprawa to kwestie pisania do kobiet z propozycjami seksualnymi za kasę, panowie zarabiam tyle, że nie potrzebuję od was nic prócz miłości więc odpuście mierzenie wszystkich kobiet jedną miarą. Pozdrawiam

Nie szukam miłości na siłę, nie jestem typem imprezowicza ani przystojny ale szanuję kobiety i do każdej osoby podchodzę indywidualnie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.