Anna1024
Anna1024
  3 listopada 2019 (pierwszy post)

Witam, jestem tu nowa ale zdąrzyłam zauważyć, że mężczyźni nie potrafią znieść tego iż ktoraś kobieta nie chce z nimi dyskutować. Pytam was wprost czy wy jesteście normalni? Każda kobieta jak i mężczyzna ma swój gust i jeżeli daje komuś decyzje X to nie dlatego aby na siłę szukał znajomości lub mnie wyzywał albo tym bardziej proppnował sex. Oczywiście nie daje wam X ponieważ zadzierdam nosa, mam swój typ mężczyzn którzy mi się podobają i nie zmienię tego ani nie będę się zmuszać do dyskusji na siłę🤦‍♀️ ogarnijcie się!!! Druga sprawa to kwestie pisania do kobiet z propozycjami seksualnymi za kasę, panowie zarabiam tyle, że nie potrzebuję od was nic prócz miłości więc odpuście mierzenie wszystkich kobiet jedną miarą. Pozdrawiam

selgros1987
selgros1987
  3 listopada 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jak one klikają na "NIE", to mają bardzo zbyt duże wymagania XD lubią dowartościować, ściemniają, znienawidzą facetów.. wiemy, że jesteście łatwe, bezkarne i wolne. Patrzą najpierw na wygląd zamiast na charakter, to jest dopiero zepsute XD One wybierają najlepszego, który do nich napisał - takiego, które je czymś zaciekawił, a wiadomo musi sobie wybrać jak najładniejszego na całym świecie xD. Dlaczego? Rosnące wymagania p0lek i teraz każda chce typa od 8/10 i nawet gruba locha.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  3 listopada 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak one klikają na "NIE", to mają bardzo zbyt duże wymagania XD lubią dowartościować, ściemniają, znienawidzą facetów.. wiemy, że jesteście łatwe, bezkarne i wolne. Patrzą najpierw na wygląd zamiast na charakter, to jest dopiero zepsute XD One wybierają najlepszego, który do nich napisał - takiego, które je czymś zaciekawił, a wiadomo musi sobie wybrać jak najładniejszego na całym świecie xD. Dlaczego? Rosnące wymagania p0lek i teraz każda chce typa od 8/10 i nawet gruba locha.


panie bocku, ile mozna o tym samym? teraz bedziesz zasmiecal kazdy temat?
nie lubisz kobiet ok, i tak w obecnych czasach masz latwiej. kiedys kara za sodomie to bylo cos. pamietaj, ze takie obnoszenie sie z dewiacjami przynosi odwrotny skutek, i nawet ci najbardziej poprawni politycznie zaczynaja sie zastanawiac, co jest z wami nie tak.
Pursan
Pursan
  4 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytam was wprost czy wy jesteście normalni?

Za siebie mogę powiedzieć, że :nie:.
Konto usunięte
Konto usunięte: Druga sprawa to kwestie pisania do kobiet z propozycjami seksualnymi za kasę, panowie zarabiam tyle, że nie potrzebuję od was nic prócz miłości więc odpuście mierzenie wszystkich kobiet jedną miarą.


Powinnaś się cieszyć, że debile nie kryją się wcale. Prostolinijność ma też swoje plusy. Od razu można poznać z kim ma się do czynienia.
Anna1024
Anna1024
  4 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Anna1024: Pytam was wprost czy wy jesteście normalni? Za siebie mogę powiedzieć, że .Anna1024: Druga sprawa to kwestie pisania do kobiet z propozycjami seksualnymi za kasę, panowie zarabiam tyle, że nie potrzebuję od was nic prócz miłości więc odpuście mierzenie wszystkich kobiet jedną miarą.Powinnaś się cieszyć, że debile nie kryją się wcale. Prostolinijność ma też swoje plusy. Od razu można poznać z kim ma się do czynienia.

Z jednej strony masz racje
Anna1024
Anna1024
  4 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak one klikają na "NIE", to mają bardzo zbyt duże wymagania XD lubią dowartościować, ściemniają, znienawidzą facetów.. wiemy, że jesteście łatwe, bezkarne i wolne. Patrzą najpierw na wygląd zamiast na charakter, to jest dopiero zepsute XD One wybierają najlepszego, który do nich napisał - takiego, które je czymś zaciekawił, a wiadomo musi sobie wybrać jak najładniejszego na całym świecie xD. Dlaczego? Rosnące wymagania p0lek i teraz każda chce typa od 8/10 i nawet gruba locha.

NIE mam zbyt duzych wymagań tylko typ mezczyzn ktory mi sie podoba,a to roznica. Tak samo pewnie masz typ kobiet ktore sie tobie podobajs. Twoja wypowiedz wyn8ks pewnie z tego ze czesto cie odrzucaja, moze problem tkwi w tobie i twoim sposobie rozmowy z kobietami
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  4 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Każda kobieta jak i mężczyzna ma swój gust i jeżeli daje komuś decyzje X to nie dlatego aby na siłę szukał znajomości lub mnie wyzywał albo tym bardziej proppnował sex

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale gdy dajesz jakiemuś facetowi X , to gdzieś tam umiera jedna mała wróżka, czy jakoś tak?
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  5 listopada 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Mruczyslaw
Mruczyslaw: o gdzieś tam umiera jedna mała wróżka, czy jakoś tak?

wrozka pizduszka, albo lgtuszka

leon28
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  5 listopada 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Kobiety charakteryzują się dużą wyniosłością i hipokryzją pod każdym względem , a zaczynając od dwóch najwygodniejszych miejsc które lubią zajmować , czyli stanowisko w jury oraz centrum , bo bardzo lubią narzekać jakie to złe wiadomości dostają od mężczyzn , a same nie wysyłają do facetów żadnych na privie , gdyż ich wysokie szlacheckie ego im na to nie pozwala i tu już ujawnia się początek pychy tej płci , a następnie zrzucają całą odpowiedzialność za jakość rozmowy na drugą stronę stawiając wysokie kryteria , którym zazwyczaj same by nie sprostały , następnie usłyszy się ze strony płci żeńskiej , iż masz problem , bo kobiety często cie odrzucają , a wina stoi po twojej stronie , ale to u jednostek damskich typowe , ponieważ tak działa ich instynkt hipergamii , jaki to objawia się poprzez hrabiostwo i egozim . Myślę , że trzeba odwrócić monetę i stosować metody przemądrzałych i rozpieszczonych księżniczek i wytykać każdą ich nieudolność objawiającą się w postaci błędów ortograficznych , ubogiego słownictwa , niskiego poziomu wypowiedzi , dyskusji oraz braku ambicji . A Takich braków można szukać i wyszukiwać bez końca , ale kobiety widzą tylko czubek swojego nosa i swoich wad nie dostrzegają w pogoni za bogatym księciem i dowartościowywaniem się komentarzami oraz wiadomościami od wielostrzałowców , gdyż tylko to im pozostaje .
.

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  5 listopada 2019
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Kobiety charakteryzują się dużą wyniosłością i hipokryzją pod każdym względem , a zaczynając od dwóch najwygodniejszych miejsc które lubią zajmować , czyli stanowisko w jury oraz centrum , bo bardzo lubią narzekać jakie to złe wiadomości dostają od mężczyzn , a same nie wysyłają do facetów żadnych na privie , gdyż ich wysokie szlacheckie ego im na to nie pozwala i tu już ujawnia się początek pychy tej płci , a następnie zrzucają całą odpowiedzialność za jakość rozmowy na drugą stronę stawiając wysokie kryteria , którym zazwyczaj same by nie sprostały , następnie usłyszy się ze strony płci żeńskiej , iż masz problem , bo kobiety często cie odrzucają , a wina stoi po twojej stronie , ale to u jednostek damskich typowe , ponieważ tak działa ich instynkt hipergamii , jaki to objawia się poprzez hrabiostwo i egozim


Mizoginizm: przyczyny
Przyczyn chorobliwego wstrętu mężczyzny do kobiet może być kilka:

(v) 1. Strach - mizogin często po prostu boi się kobiet
(v) 2. Zazdrość - choć deklaratywnie mizogin kobiet nienawidzi, gardzi nimi, jego postawa może wynikać z... zazdrości o to, że kobiety mogą rodzić dzieci.
(v) 3. Sytuacja rodzinna w dzieciństwie - mizoginizm może wynikać z wychowania przyszłego mizogina - albo w rodzinie, w której rządziła despotyczna matka (nie chodzi o relację, w której kobieta była po prostu silniejsza, ale o całkowite podporządkowanie sobie innych członków rodziny) lub przeciwnie - rządził ojciec i na każdym kroku okazywał swojej żonie czy partnerce brak szacunku.
(v) 4. Złe doświadczenia seksualne z kobietami - wyśmianie przez kobietę lub niesprostanie własnym oczekiwaniom w sytuacji intymnej również w niektórych przypadkach prowadzi do przyjęcia postawy mizogina.
(v) 5. Zaburzenia psychiczne

mam dla ciebie 2 wiadomosci 1 dobra druga zla.

dobra to taka, ze jestes rekordzista, spelniasz wszystkie 5 kryteriow.
a zla to to, ze rokowania na wyleczenie bardzo slabe.

mimo wszystko 3mam kciuki
a za diagnoze nie ma za co, znaj moje dobre serce
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  5 listopada 2019

Anno a ja muszę napisać że całkowicie się z Tobą zgadzam. Na ogół nie zaznaczam ani x ani tak, bo nie szukam tu niczego. Często wiadomości jakie czytam to kasa za sex, rozprawiczkowanie, albo że by mnie ktoś przeleciał. Nawet nie odpowiadam. Takie wiadomości stanowią 90%. Kolejne 9% to wiadomości na które odpowiem i tu na 99% jest katastrofa. Bez ładu, bez składu, bez znaków zapytania, bez sensu a potem wulgarne wyzywanie mnie i nazywanie nie chamką lub paniusią. Szkoda tylko że te „leszcze” nie zadają sobie choć minimum trudu aby przeczytać czyjś profil. Jasno i wyraźnie mam napisane - nie szukam nikogo mam męża i jestem szczęśliwa. Do póki faceci nie zrozumieją że nie każda kobieta leci na tani podryw spod maka :/ a nie zrozumieją to dalej takie bagna będą przychodzić. Także pozdrawiam Cię, rozumiem Twój ból i zapewniam że nawet tu znajdziesz rozsądnych facetów na poziomie z którymi porozmawiasz nawet o pogodzie. Bo są tu.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  6 listopada 2019

He he...ten portal to ocena okładki. Gust na wizualu się nie kończy. Ja daje wszystkim x. Chyba że ktoś ma ciekawy opis. Ogólnie sporo tu agresji, wulgarnosci i braku dystansu.

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  6 listopada 2019
leon28
leon28: Mizoginizm: przyczyny


Myślę , że każdemu zachowaniu jakiegokolwiek człowieka można wystawić diagnozę i fachową nazwę owej przypadłości , czyli różnica punktów widzenia danych homo-sapiens prosty przykład jest taki , iż może pan iść do trzech fachowych specjalistów w tej samej dziedzinie , a każdy zdiagnozuje panu co innego , ponieważ nie jest prosto samemu sobie obiektywnie ustalić przyczyny danego zaburzenia fizycznego/psychicznego a tym bardziej drugiej osoby , tak więc "zaburzenie" to pojęcie względne i szerokie .Podsumowując dopiero jak spora rzesza ludzi wystawi mnie podobną diagnozę , wtedy dopiero mogę rozważać jej racjonalność , ale gorzej jak większość stwierdzi , że mam słuszność w moich poglądach i okaże się , że są one prawdziwie zgodne z rzeczywistością , a pan ma zaburzenia postrzegania rzeczywistości :) .Taki to już paradoks , że dla jednych wiadomość ta jest dobra , a dla innych zła , ale niech liczy się nauka oparta na autopsji i obiektywnej wiedzy , jakiej to nie trzeba diagnozować i podważać .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  7 listopada 2019
MrBigJ
MrBigJ: He he...ten portal to ocena okładki. Gust na wizualu się nie kończy. Ja daje wszystkim x. Chyba że ktoś ma ciekawy opis. Ogólnie sporo tu agresji, wulgarnosci i braku dystansu.


czesciowo odzwierciedla przekroj spoleczenstwa. dlaczego czesciowo? pisalem juz o tym, ale sprobuje jeszcze raz. wielu ludzi czuje sie w internecie tak anonimowo, ze b. czesto probuja udawac ludzi, ktorymi tak naprawde nie sa. wystarczy chwile z nimi popisac i okazuje sie, ze to zupelnie inna osoba.
DawidHamerlak1995
Posty: 3 (po ~296 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
DawidHamerlak1995
  11 listopada 2019

mily spokojny wsportowany facet lat 24 szuka kobiety do zwiosku stalego moze byc Pana nawet z dzieckiem aby byla kochanai szczera ja jestem szczery facet chcem byc kochany przez kobiete ja tez cie pokocham jak naj lepijej napisz czekam skarbie
hej nie latwo jest o sobie pisac ale wydaje mi sie ze jestem spokojnym i troche nieśmiałym facetem lubie sport a najbardziej interesują mnie auta ciężarowe i mechanika poza tym cenię sobie spokój i odpoczynek w górach w miejscach gdzie można się wyciszyć chętnie poznam kobietę dla której "stracę głowę" i zrobię wszystko mogę przenosić nawet góry haha a tak bardziej powaznie to uważam ze spotkania w realu bardziej zweryfikują Nasza osobowosc dlatego jak masz pytania to pisz Emotikon smile
Koniec rozmowy na czacie..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.