Matecik
Matecik
  31 października 2019 (pierwszy post)

Dlaczego tak trudno znaleźć drugą połowę? d83dde14

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  7 listopada 2019
leon28
leon28: Aganiok22: No to Panie Leonie zapraszam na kaszankę, mineralna i dwie słomki.Romantyczna kolacja przy latarce. leon28 fantastyczna sprawa, ale pod jednym warunkiem, to ja zapraszam pania, dodalbym tylko jeszcze musztarde. tak jakos mi pasuje do tej wykwintnej kolacji.


Jakże to miło z Pana strony. Prawdziwy gentleman z Pana. A mówią tu na forum, że nie ma już prawdziwych mężczyzn. Jest Pan żywym przykładem na to, jak bardzo się mylą. Założę więc suknię z trenem i czarne rękawiczki, tak jakoś mi pasują do tej kaszanki. d83dde1c

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  7 listopada 2019
Aganiok22
Aganiok22: Jakże to miło z Pana strony. Prawdziwy gentleman z Pana. A mówią tu na forum, że nie ma już prawdziwych mężczyzn. Jest Pan żywym przykładem na to, jak bardzo się mylą. Założę więc suknię z trenem i czarne rękawiczki, tak jakoś mi pasują do tej kaszanki. leon28

sprobuje dopasowac sie stylistycznie. dla siebie wezme tez sliniaczek, z doswiadczenia wiem, ze musztarda potrafi byc zdradliwa.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.