BlackGhostMatt
BlackGhostMatt
  30 października 2019 (pierwszy post)

Wy serio ludzie macie problem z zapoznawaniem swojej partnerki czy partnera w swiecie rzeczywistym? Wiadomo portale rozluzniaja troche i ulatwiaja. Ale jezeli widzcie dziewczyne ktora sie Wam podoba i z ktora byscie np sie chcieli napic piwka czy kawy to nie potraficie podjesc i zapytac porozmawiac, wymienic poglady, zdania? :D Ja tyych wpisow sorry nie rozumuje co po niektorych z Was. Faceci, kobiety to tez ludzie i nawet sie ciesza jezeli odpowiednio podejdzie sie i zagada w realu oczywiscie jakos normalnie. Chyba ze walnie sie tematem ale masz fajne auto na podjezdzie do restauracji to tico? To wtedy mozna sie lekko zblaznic jak to np seicento. Wiecej entujazmu, bo wszedlem dzis chyba pierwszy raz na forum i jak patrze na wpis to az mi zal wpisow :D. Albo wez od kobiety kontakt wirtualny usiadz kolo niej w restauracji i piszcie wiadomosci wirtualnie, boże :D. Kazdemu sie uginaja nogi przy spotkaniu dziewczyny ktora sie mu podoba, ale trzeba mysli zebrac i zaryzykowac. A nie pisac jakies wpisy na fotce typu szukam dziewczyny z dolnoslaskiego :D Wow normalnie czad.... Pisza wszystkie :D.... Nie chce mi sie dalej mysli rozwijac jak cos to zapraszam na porady hehehe, zartuje radzcie sobie, ale realnie wiecej pozytywnej energii i wiary w siebie :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.