Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  26 października 2019 (pierwszy post)

Panowie coraz bardziej mnie rozbrajacie swoimi propozycjami. Poważnie myślicie że jakaś normalna, szanująca się kobieta umówi się z wami za 200-500 zł czy nawet 5000 zł? Po co wam to? Nie lepiej iść do burdelu i zapłacić jak już chcecie płacić? Jaka normalna kobieta po czymś takim będzie mogła na siebie patrzeć w lustro? Przecież to sprzedawanie własnych uczyć i ciała. Serdecznie pozdrawiam pana od przebijania sutków 🤣 to mnie rozbroiło na łopatki

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  31 października 2019
anfet4minka
anfet4minka: Panowie coraz bardziej mnie rozbrajacie swoimi propozycjami. Poważnie myślicie że jakaś normalna, szanująca się kobieta umówi się z wami za 200-500 zł czy nawet 5000 zł? Po co wam to? Nie lepiej iść do burdelu i zapłacić jak już chcecie płacić


moja droga anfe4minko, 99,99% panow oferujacych kase, nigdy takich pieniedzy nie widzialo na oczy, a jesli juz to majac do wyboru zaplacic i zapi.:cenzura:.***ć pozniej przez miesiac 7km na piechote do fabryki o 5 nad ranem, nigdy nie zdecyduja sie przeznaczyc takiego budzetu na przyjemnosci i na 100% zainwestuja w bilet miesieczny.
taka jest prawda.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 listopada 2019

Leonie. Dlatego mnie oni rozbrajają 😆 i jest to dla mnie śmieszne.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.