RafalZb
RafalZb
  23 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Czy faktycznie fotki z Wakacje zagranicznych, czy przy BMW albo w dużym domu się sprzedaja, bo może tez dowiem się czemu do mnie nikt nie pisze normalne porady mile widziane.

lukaszprecel
lukaszprecel
  23 sierpnia 2019

Kto tam ma bmw czy wakacje to tylko śmiema. Łebek do góry! Ciu ciu ciu

LadnaKasia
LadnaKasia
  24 sierpnia 2019

Z kasą ! i dużym penisem ! Ideał :)

maly93pan
maly93pan
  25 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Z kasą ! i dużym penisem ! Ideał :)

Niestety nie każda ,lecz tylko raz taką spotkałem jak na razie :D
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  25 sierpnia 2019

Mąż mnie poderwał na stare BMW e36. Do dziś wspominam busie, to niej nauczyłam się jeździć. Przeżyłyśmy razem dobre kilka lat. Nie wiem na co teraz kobiety lecą, ja poleciałam na moje dziecinne marzenie i wcale nie chodziło tu o auto. Narzekałam się 15 lat od dziecinnych marzeń.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  26 sierpnia 2019

Trzymaj się tej zasady...miej wy..ne a bedzie ci dane.... im większe masz na coś parcie tym bardziej los robi ci na złość.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  26 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy faktycznie fotki z Wakacje zagranicznych, czy przy BMW albo w dużym domu się sprzedaja, bo może tez dowiem się czemu do mnie nikt nie pisze normalne porady mile widziane.

nie poprzestawaj na czekaniu. zacznij pisac pierwszy. tu na fotce sporo jest ciekawych osob, musisz tylko do nich dotrzec.
GRADEK83
GRADEK83
  27 sierpnia 2019

Pisząc na pewno ma szanse na czarną liste bez wyjaśnienia trafić to pewne tu jak bum cyk cyk. :ziober2:

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  27 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisząc na pewno ma szanse na czarną liste bez wyjaśnienia trafić to pewne tu jak bum cyk cyk. leon28

a to duzo zalezy od tresci pierwszego posta ;-)
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  18 września 2019

Ja myślę że ani fotki z extra wakacji ani nawet BMW czy inna fajna fura niczego nie gwarantuje :)
Jasne możesz wtedy trafić na blacharę ew. na osobe która ocenia grubością portfela, ale jeśli interesują Cie wzglednie normalne znajomości to zdecydowanie musisz wyjść z inicjatywą:) Najlepiej jeśli jesteś pewnym siebie facetem i masz dobre poczucie humoru oraz ciekawe zainteresowania wtedy jest dużo łatwiej. Ciekawa i nietuzinkowa osobowość potrafi dużo zdziałać , nawet jeśli Adonisem się nie jest ;). To oczywiście moja opinia a co uważają inni zapewne wyczytasz w innych postach :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.